Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - páté kolo 17.12.17

V pátém kole 2.ligy skupiny D se hrálo další krajské derby o místo na výsluní tabulky mezi Eurobitem Pardubice a Chotěboří, z něhož vyšel vítězně domácí Eurobit v poměru 4,5:3,5.
Doposud vedoucí Polabiny ani tentokrát nezaváhaly a doma si spolehlivě poradily s Náměští n/O. poměrem 6:2. Na nedlouho minulou prvoligovou příslušnost si vzpomnělo Vysoké Mýto a přivezlo si z Dalešic plný počet tří bodů za těsnou výhru 4,5:3,5. Zato Poličce by v konečném účtování mohly scházet další body, protože doma hrála se Žďárem n/S. jen nerozhodně 4:4.
Další výsledky: Náchod - Velké Losiny 2:6, Hradec Králové B - Lípa 5:3
Před vánoční pauzou stále zůstávají v čele Polabiny C s plným počtem bodů a s tříbodovým náskokem před Eurobitem Pardubice.


2. LIGA 2017/2018 – SKUPINA D – ZPRAVODAJ Č. 6 
VÝSLEDKY 5. KOLA HRANÉHO 17. 12. 2017
Eurobit – TJ CHS Chotěboř Caissa Pivovar Dalešice – ŠK Vysoké Mýto
Rozhodčí: Sýkora Josef Rozhodčí: Svíženský Luboš
1. Prandstetter E. 2228 0:1 Výprachtický D. H 2246 1. Sedláček O. H 2224 1/2 Němec P. H 2213
2. Smutný J. H 2156 1:0 Říha V. H 2138 2. Růžička J. H 2095 1:0 Sabol M. 2338
3. Malivánek J. H 2077 0:1 Tůma J. 2261 3. Veselý V. H 2086 1/2 Grundman V. H 1967
4. Hlavnička J. 2146 1/2 Ondráček O. 2114 4. Tesař J. 2032 1/2 Trhal T. 2070
5. Sýkora J. 2077 1/2 Vrkota M. H 2105 5. Lampíř T. 2072 0:1 Kosek J. 2105
6. Řezníček J. 2171 1/2 Petrus L. 1965 6. Svíženský L. 1946 1/2 Doseděl J. 2082
7. Hennig T. 2049 1:0 Hospodka J. 1949 7. Ciešlak L. 1922 0:1 Ptáček L. 2087
8. Veselý T. 2053 1:0 Linhart J. 2054 8. Košut T. 1811 1/2 Daněk P. H 1927
4,5 : 3,5 3,5 : 4,5
2222 ŠK Polabiny C – TJ Náměšť n/Oslavou TJ Štefanydes Polička – TJ Žďár nad Sázavou
Rozhodčí: Kameník David Rozhodčí: Houška František
1. Hrabuša M. C 2376 1:0 Kratochvíl V. 2224 1. Červený P. 2312 1:0 Večeřa P. 2152
2. Jedlička A. 2220 1/2 Mejzlík V. 2179 2. Komárek D. 2155 1/2 Bukáček L. H 2112
3. Macháň J. 2294 1/2 Walek P. H 2167 3. Švanda O. 2053 0:1 Fišar J. 2062
4. Buločkin M. 2105 1:0 Škaroupka J. 2171 4. Kastner O. H 2044 1/2 Siebenbürger V. 2067
5. Bujnoch R. 2223 1/2 Mičulka D. 2083 5. Lorenc O. 2096 1/2 Vašut K. 2103
6. Mojžíš J. 2096 1/2 Dittrich P. 2236 6. Houška B. 2010 1/2 Celý J. 2004
7. Ludvík T. 2142 1:0 Čížek A. 2213 7. Komárková M. 1993 1/2 Svoboda I. 1906
8. Řezníček D. 2031 1:0 Mičulka P. 2025 8. Sodomka A. 1907 1/2 Pavliš J. 1926
6 : 2 4 : 4
TJ Sněžka Náchod – ŠK Velké Losiny TJ Slavia Hradec Králové B – ŠK Lípa
Rozhodčí: Šmajzr Martin Rozhodčí: John Jiří
1. Černý D. H 2059 0:1 Žilka Š. H 2514 1. Nun J. V 2300 1/2 Jirásek P. 2293
2. Mojžíš J. 2180 0:1 Holtman T. C 2252 2. Pokorný Z. V 2239 1:0 Jedlička L. 2161
3. Velecký V. H 2054 0:1 Vaculík J. 2230 3. Šafařík J. 2186 1:0 Vařejčko J. H 2268
4. Semerák P. 1982 1:0 Sohr V. 2100 4. Novák R. 2129 1/2 Fiedler B. 2100
5. Cerha M. 2035 0:1 Chytil P. 1906 5. Šolc F. 2036 1/2 Gloser D. 2013
6. Zahálka J. H 1911 0:1 Gawlas R. H 1906 6. Ptáček T. 2040 1/2 Šmíd J. 1929
7. Novotný J. 1932 1/2 Vodák R. 2067 7. Jaeger L. 1998 0:1 Szücs M. H 2034
8. Pinkava J. 1852 1/2 Doležel J. 1896 8. Nun J. 2168 1:0 Novák L. 1952
2 : 6 5 : 3
TABULKA PO 5. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 2222 ŠK Polabiny C 5 5 0 0 15 26 : 14 21
2. Eurobit 5 4 0 1 12 22 : 18 12
3. TJ CHS Chotěboř 5 3 0 2 9 24,5 : 15,5 18
4. ŠK Lípa 5 3 0 2 9 23,5 : 16,5 15
5. TJ Slavia Hradec Králové B 5 3 0 2 9 21,5 : 18,5 14
6. ŠK Vysoké Mýto 5 3 0 2 9 20,5 : 19,5 10
7. ŠK Velké Losiny 5 2 0 3 6 20,5 : 19,5 13
8. TJ Štefanydes Polička 5 1 2 2 5 19,5 : 20,5 9
9. TJ Žďár nad Sázavou 5 1 1 3 4 17 : 23 7
10. TJ Náměšť n/Oslavou 5 1 1 3 4 16,5 : 23,5 7
11. Caissa Pivovar Dalešice 5 1 1 3 4 16 : 24 6
12. TJ Sněžka Náchod 5 0 1 4 1 12,5 : 27,5 5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.