Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - šesté kolo 14.01.18

V šestém kole 2.ligy skupiny D se hrálo krajské derby dvou našich družstev z popředí tabulky - Vysoké Mýto hostilo Polabiny C a i přes domácí prostředí prohrálo s kompletními Polabinami C 3,5:4,5
Chotěboř potvrdila svou letošní vysokou úroveň a zvítězila doma nad Lípou 5:3, zato Eurobit Pardubice podlehl doma Dalešicím 2,5:5,5 a Náměšť n/O. zdolala doma Poličku 4,5:3,5
Další výsledky: Velké Losiny - Hradec Králové B 2,5:5,5, Žďár n/S. - Náchod 5,5:2,5
Po šestém kole jsou stále v čele soutěže Polabiny C se stoprocentní ziskem a šestibodovým (!) náskokem na trojici pronásledovatelů, na sestupových pozicích zůstávají Náchod, Polička a překvapivě i Velké Losiny.


2. LIGA 2017/2018 – SKUPINA D
VÝSLEDKY 6. KOLA HRANÉHO 14. 01. 2018
TJ CHS Chotěboř – ŠK Lípa ŠK Velké Losiny – TJ Slavia Hradec Králové B
Rozhodčí: Fiala Zdeněk Rozhodčí: Vaculík Jakub
1. Říha V. H 2110 1/2 Jirásek P. 2299 1. Holtman T. C 2261 1/2 Nun J. V 2295
2. Tůma J. 2272 1:0 Vařejčko J. H 2262 2. Žůrek M. 2348 1/2 Tázlar P. 2251
3. Vala F. H 2228 1:0 Fiedler B. 2109 3. Stratil L. 2350 1/2 Pokorný Z. V 2256
4. Ondráček O. 2113 1/2 Šmíd J. 1935 4. Vaculík J. 2231 1/2 Kracík T. H 2230
5. Tůma J. 2040 0:1 Kourek J. H 2066 5. Valenta V. 2091 0:1 Němec Z. 2186
6. Jun R. 2006 1:0 Szücs M. H 2064 6. Sohr V. 2080 1/2 Novák R. 2119
7. Hospodka J. 1942 1/2 Novák L. 1946 7. Kubíček A. 2153 0:1 Šolc F. 2022
8. Suchomelová S. H 1945 1/2 Ruda O. 2039 8. Gawlas R. H 1922 0:1 Jezbera J. 2106
5 : 3 2,5 : 5,5
TJ Žďár nad Sázavou – TJ Sněžka Náchod TJ Náměšť n/Oslavou – TJ Štefanydes Polička
Rozhodčí: Pavliš Jaromír Rozhodčí: Wehrenberg Petr
1. Večeřa P. 2142 1:0 Černý D. H 2037 1. Kratochvíl V. 2217 1/2 Červený P. 2319
2. Hámorník J. C 2104 1:0 Mojžíš J. 2174 2. Mejzlík V. 2180 0:1 Komárek D. 2157
3. Bukáček L. H 2112 1:0 Čechura P. 2192 3. Walek P. H 2181 1:0 Švanda O. 2047
4. Fišar J. 2076 0:1 Velecký V. H 2051 4. Mičulka D. 2078 1/2 Lorenc O. 2088
5. Siebenbürger V. 2057 1:0 Semerák P. 1986 5. Dittrich P. 2228 1:0 Houška B. 2023
6. Vašut K. 2114 1/2 Cerha M. 2019 6. Čížek A. 2201 1/2 Komárková M. 2004
7. Celý J. 2011 0:1 Šobotník P. H 1872 7. Mičulka P. 2033 0:1 Stodola M. 1973
8. Svoboda I. 1922 1:0 Pinkava J. 1856 8. Mrazík T. H 1954 1:0 Schaffer O. 1891
5,5 : 2,5 4,5 : 3,5
ŠK Vysoké Mýto – 2222 ŠK Polabiny C Eurobit – Caissa Pivovar Dalešice
Rozhodčí: Kosek Jiří Rozhodčí: Sýkora Josef
1. Němec P. H 2212 1/2 Hrabuša M. C 2375 1. Smutný J. H 2170 0:1 Buchníček P. 2317
2. Sabol M. 2323 0:1 Jedlička A. 2227 2. Malivánek J. H 2059 0:1 Karásek L. H 2292
3. Grundman V. H 1999 0:1 Macháň J. 2293 3. Vávra R. 2039 0:1 Růžička J. H 2106
4. Trhal T. 2082 0:1 Buločkin M. 2118 4. Holásek P. H 2118 0:1 Veselý V. H 2080
5. Kosek J. 2122 1/2 Bujnoch R. 2215 5. Hlavnička J. 2144 1/2 Tesař J. 2034
6. Ptáček L. 2090 1/2 Hošek M. 2207 6. Sýkora J. 2078 1/2 Svíženský L. 1940
7. Kosek M. 2077 1:0 Mojžíš J. 2109 7. Veselý T. 2070 1:0 Košut T. 1819
8. Lipavský D. 1927 1:0 Hostinský J. 2152 8. Novotný A. 1976 1/2 Zelený T. 1765
3,5 : 4,5 2,5 : 5,5
TABULKA PO 6. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 2222 ŠK Polabiny C 6 6 0 0 18 30,5 : 17,5 24
2. TJ CHS Chotěboř 6 4 0 2 12 29,5 : 18,5 21
3. TJ Slavia Hradec Králové B 6 4 0 2 12 27 : 21 17
4. Eurobit 6 4 0 2 12 24,5 : 23,5 13
5. ŠK Lípa 6 3 0 3 9 26,5 : 21,5 16
6. ŠK Vysoké Mýto 6 3 0 3 9 24 : 24 12
7. TJ Žďár nad Sázavou 6 2 1 3 7 22,5 : 25,5 12
8. Caissa Pivovar Dalešice 6 2 1 3 7 21,5 : 26,5 10
9. TJ Náměšť n/Oslavou 6 2 1 3 7 21 : 27 10
10. ŠK Velké Losiny 6 2 0 4 6 23 : 25 13
11. TJ Štefanydes Polička 6 1 2 3 5 23 : 25 11
12. TJ Sněžka Náchod 6 0 1 5 1 15 : 33 7

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.