Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - sedmé kolo 28.01.18

V sedmém kole 2.ligy skupiny D se hrála hned dvě krajská derby čtyř našich družstev - vedoucí Polabiny C hostily Eurobit Pardubice a Polička přivítala Vysoké Mýto. A v obou zápasech došlo k překvapení - Polabiny prohrály 3,5:4,5 a Polička zvítězila 5,5:2,5.
Další z našich celků Chotěboř zavítala do Třebíče a nebyla úspěšná - podlehla 5:3.
Další výsledky: Náchod - Náměšť n/O. 3:5, Hradec Králové B - Žďár n/S. 4:4, Lípa - Velké Losiny 4:4
Po sedmém kole zůstávají v čele Polabiny C už jen s tříbodovým náskokem před Eurobitem Pardubice, na chvostu tabulky se Polička sice na score vymanila ze sestupového pásma, ale ani zdaleka ještě nemá vyhráno.


2. LIGA 2017/2018 – SKUPINA D
VÝSLEDKY 7. KOLA HRANÉHO 28. 01. 2018
Caissa Pivovar Dalešice – TJ CHS Chotěboř 2222 ŠK Polabiny C – Eurobit
Rozhodčí: Svíženský Luboš Rozhodčí: Šmajzr Martin
1. Sedláček O. H 2228 1/2 Říha V. H 2110 1. Hrabuša M. C 2375 1:0 Prandstetter E. 2228
2. Růžička J. H 2106 1:0 Tůma J. 2272 2. Jedlička A. 2227 0:1 Smutný J. H 2170
3. Veselý V. H 2080 0:1 Vala F. H 2228 3. Buločkin M. 2118 0:1 Malivánek J. H 2059
4. Tesař J. 2034 1/2 Ondráček O. 2113 4. Bujnoch R. 2215 1/2 Vávra R. 2039
5. Lampíř T. 2060 1/2 Tůma J. 2040 5. Mojžíš J. 2109 1/2 Hlavnička J. 2144
6. Svíženský L. 1940 1/2 Petrus L. 1970 6. Hostinský J. 2152 1/2 Sýkora J. 2078
7. Ciešlak L. 1917 1:0 Hospodka J. 1942 7. Ludvík T. 2165 1:0 Hennig T. 2063
8. Košut T. 1819 1:0 Suchomelová S. H 1945 8. Trojan L. 2013 0:1 Veselý T. 2070
5 : 3 3,5 : 4,5
TJ Štefanydes Polička – ŠK Vysoké Mýto TJ Sněžka Náchod – TJ Náměšť n/Oslavou
Rozhodčí: Schaffer David Rozhodčí: Cerha Michal
1. Červený P. 2319 1/2 Němec P. H 2212 1. Černý D. H 2037 1/2 Kratochvíl V. 2217
2. Švanda O. 2047 1:0 Sabol M. 2323 2. Mojžíš J. 2174 1/2 Mejzlík V. 2180
3. Kastner O. H 2060 1:0 Grundman V. H 1999 3. Čechura P. 2192 0:1 Walek P. H 2181
4. Lorenc O. 2088 1:0 Kosek J. 2122 4. Velecký V. H 2051 1:0 Mičulka D. 2078
5. Houška B. 2023 0:1 Doseděl J. 2084 5. Semerák P. 1986 0:1 Dittrich P. 2228
6. Komárková M. 2004 1:0 Ptáček L. 2090 6. Cerha M. 2019 0:1 Mičulka P. 2033
7. Stodola M. 1973 1/2 Daněk P. H 1917 7. Zahálka J. H 1894 0:1 Zezula R. 1993
8. Nešpor J. 1954 1/2 Kosek M. 2077 8. Bednář J. 1859 1:0 Mrazík T. H 1954
5,5 : 2,5 3 : 5
TJ Slavia Hradec Králové B – TJ Žďár nad Sázavou ŠK Lípa – ŠK Velké Losiny
Rozhodčí: Marek Petr Rozhodčí: Novák Luděk
1. Nun J. V 2295 1/2 Večeřa P. 2142 1. Jirásek P. 2299 0:1 Žilka Š. H 2513
2. Pokorný Z. V 2256 1/2 Hámorník J. C 2104 2. Vařejčko J. H 2262 0:1 Holtman T. C 2261
3. Šafařík J. 2191 1:0 Bukáček L. H 2112 3. Fiedler B. 2109 1/2 Vaculík J. 2231
4. Novák R. 2119 1/2 Fišar J. 2076 4. Šedivý M. 2142 1/2 Valenta V. 2091
5. Šolc F. 2022 1/2 Siebenbürger V. 2057 5. Gloser D. 2033 1:0 Sohr V. 2080
6. Nosek J. 2039 0:1 Vašut K. 2114 6. Kourek J. H 2066 0:1 Chytil P. 1922
7. Rošková K. 1948 1/2 Celý J. 2011 7. Szücs M. H 2064 1:0 Vicenec R. H 2034
8. Marek P. 1938 1/2 Svoboda I. 1922 8. Novák L. 1946 1:0 Doležel J. 1895
4 : 4 4 : 4
TABULKA PO 7. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 2222 ŠK Polabiny C 7 6 0 1 18 34 : 22 26
2. Eurobit 7 5 0 2 15 29 : 27 16
3. TJ Slavia Hradec Králové B 7 4 1 2 13 31 : 25 18
4. TJ CHS Chotěboř 7 4 0 3 12 32,5 : 23,5 22
5. ŠK Lípa 7 3 1 3 10 30,5 : 25,5 19
6. Caissa Pivovar Dalešice 7 3 1 3 10 26,5 : 29,5 13
7. TJ Náměšť n/Oslavou 7 3 1 3 10 26 : 30 14
8. ŠK Vysoké Mýto 7 3 0 4 9 26,5 : 29,5 13
9. TJ Štefanydes Polička 7 2 2 3 8 28,5 : 27,5 15
10. TJ Žďár nad Sázavou 7 2 2 3 8 26,5 : 29,5 13
11. ŠK Velké Losiny 7 2 1 4 7 27 : 29 16
12. TJ Sněžka Náchod 7 0 1 6 1 18 : 38 9

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.