Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - osmé kolo 12.02.18

V osmém kole 2.ligy skupiny D se hrálo jediné krajské derby, v němž Eurobit Pardubice zvítězil nad Poličkou 5:3. Vedoucí Polabiny C nezaváhaly v Třebíči ani v prořídlé sestavě a zvítězily nad Dalešicemi přesvědčivě 5,5:2,5, také Chotěboř doma porazila trápící se Velké Losiny 5:3 a plný bodový zisk si připsalo i Vysoké Mýto za domácí vítězství nad posledním Náchodem v poměru 5:3.
Další výsledky: Žďár n/S. - Lípa 3:5, Náměšť n/O. - Hradec Králové B 6,5:1,5 (!)
V čele tabulky zůstává dvojice pardubických klubů Polabiny a Eurobit, do jejichž dostihů o první ligu může ještě zasáhnout třetí Chotěboř. Černého Petra sestupu se už těžko zbaví Náchod, jehož mohou překvapivě doprovodit Velké Losiny plus další adepti jako Žďár n/S. a Polička.


2. LIGA 2017/2018 – SKUPINA D
VÝSLEDKY 8. KOLA HRANÉHO 11. 02. 2018
TJ CHS Chotěboř – ŠK Velké Losiny TJ Žďár nad Sázavou – ŠK Lípa
Rozhodčí: Fiala Zdeněk Rozhodčí: Pavliš Jaromír
1. Výprachtický D. H 2274 1:0 Holtman T. C 2213 1. Večeřa P. 2153 1/2 Jirásek P. 2293
2. Říha V. H 2065 1:0 Vaculík J. 2221 2. Bukáček L. H 2119 1/2 Jedlička L. 2153
3. Tůma J. 2287 1/2 Gnida P. H 2162 3. Fišar J. 2067 0:1 Vařejčko J. H 2226
4. Vala F. H 2237 1/2 Valenta V. 2081 4. Siebenbürger V. 2064 0:1 Fiedler B. 2116
5. Ondráček O. 2106 1/2 Sohr V. 2080 5. Vašut K. 2119 1:0 Šedivý M. 2151
6. Petrus L. 1968 0:1 Gawlas R. H 1922 6. Celý J. 2005 1:0 Šmíd J. 1945
7. Jun R. 2044 1/2 Vodák R. 2056 7. Svoboda I. 1931 0:1 Kourek J. H 2063
8. Hospodka J. 1932 1:0 Doležel J. 1896 8. Bílek R. 1830 0:1 Novák L. 1955
5 : 3 3 : 5
TJ Náměšť n/Oslavou – TJ Slavia Hradec Králové B ŠK Vysoké Mýto – TJ Sněžka Náchod
Rozhodčí: Wehrenberg Petr Rozhodčí: Sabol Marian
1. Kratochvíl V. 2216 1/2 Nun J. V 2298 1. Němec P. H 2213 1:0 Mojžíš J. 2162
2. Mejzlík V. 2169 1:0 Šafařík J. 2207 2. Sabol M. 2302 1/2 Čechura P. 2157
3. Walek P. H 2206 1:0 Němec Z. 2193 3. Grundman V. H 2006 1:0 Velecký V. H 2103
4. Škaroupka J. 2163 1:0 Novák R. 2119 4. Trhal T. 2071 1/2 Semerák P. 1971
5. Dittrich P. 2237 1:0 Nosek J. 2032 5. Kosek J. 2115 1/2 Cerha M. 2012
6. Mičulka P. 2041 0:1 Jaeger L. 1987 6. Doseděl J. 2080 1:0 Šobotník P. H 1886
7. Zezula R. 2000 1:0 Nun J. 2170 7. Ptáček L. 2102 1/2 Pinkava J. 1861
8. Mrazík T. H 1943 1:0 Marek P. 1935 8. Daněk P. H 1923 0:1 Bednář J. 1892
6,5 : 1,5 5 : 3
Eurobit – TJ Štefanydes Polička Caissa Pivovar Dalešice – 2222 ŠK Polabiny C
Rozhodčí: Sýkora Josef Rozhodčí: Štork Rostislav
1. Prandstetter E. 2225 0:1 Červený P. 2316 1. Růžička J. H 2116 1/2 Hrabuša M. C 2353
2. Smutný J. H 2176 1:0 Švanda O. 2073 2. Veselý V. H 2090 0:1 Jedlička A. 2233
3. Holásek P. H 2114 1/2 Kastner O. H 2034 3. Tesař J. 2044 1/2 Buločkin M. 2078
4. Hlavnička J. 2140 1/2 Lorenc O. 2099 4. Lampíř T. 2059 1/2 Bujnoch R. 2198
5. Sýkora J. 2069 1/2 Komárková M. 2021 5. Svíženský L. 1935 0:1 Ludvík T. 2117
6. Hennig T. 2056 1:0 Stodola M. 1983 6. Ciešlak L. 1914 1/2 Řezníček D. 2065
7. Veselý T. 2082 1:0 Sodomka A. 1912 7. Brož P. H 1854 1/2 Liduch F. 2027
8. Novotný A. 1971 1/2 Schaffer O. 1882 8. Štork R. 1771 0:1 Trojan L. 2020
5 : 3 2,5 : 5,5
TABULKA PO 8. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 2222 ŠK Polabiny C 8 7 0 1 21 39,5 : 24,5 29
2. Eurobit 8 6 0 2 18 34 : 30 19
3. TJ CHS Chotěboř 8 5 0 3 15 37,5 : 26,5 25
4. ŠK Lípa 8 4 1 3 13 35,5 : 28,5 23
5. TJ Náměšť n/Oslavou 8 4 1 3 13 32,5 : 31,5 20
6. TJ Slavia Hradec Králové B 8 4 1 3 13 32,5 : 31,5 19
7. ŠK Vysoké Mýto 8 4 0 4 12 31,5 : 32,5 16
8. Caissa Pivovar Dalešice 8 3 1 4 10 29 : 35 13
9. TJ Štefanydes Polička 8 2 2 4 8 31,5 : 32,5 16
10. TJ Žďár nad Sázavou 8 2 2 4 8 29,5 : 34,5 15
11. ŠK Velké Losiny 8 2 1 5 7 30 : 34 17
12. TJ Sněžka Náchod 8 0 1 7 1 21 : 43 10

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.