Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - deváté kolo 25.02.18

V devátém kole 2.ligy skupiny D se utkali dva naši zástupci v boji o čelo tabulky, přičemž domácí Polabiny C porazily Chotěboř přesvědčivě 6:2. Polička doma posílila naději na záchranu vítězstvím 4,5:3,5 nad Dalešicemi, které přijely jen v sedmi. Eurobit Pardubice cestoval do Náchoda pro remizu 4:4, která mu vzala šanci na prvenství a Náchod již definitivně poslala do krajského přeboru. Vysoké Mýto muselo za soupeřem jen do Hradce Králové, ale vrátilo se s vítězstvím 5:3, které mu dává klid do posledních dvou kol.
Další výsledky: Lípa - Náměšť n/O. 6,5:1,5, Velké Losiny - Žďár n/S. 4,5:3,5
Na čele ani na konci tabulky se nic nezměnilo - Polabinám C stačí k postupu ze dvou zápasů jediná remiza a to přitom hraje s posledním Náchodem, kterému k udržení už nestačí ani oba zápasy vyhrát. Na sestupových místech se stále drží Žďár n/S. k němuž se přidaly Dalešice, sestupem jsou však ohrožena ještě další 2-4 družstva !


2. LIGA 2017/2018 – SKUPINA D 
VÝSLEDKY 9. KOLA HRANÉHO 25. 02. 2018
2222 ŠK Polabiny C – TJ CHS Chotěboř TJ Štefanydes Polička – Caissa Pivovar Dalešice
Rozhodčí: John Jiří Rozhodčí: Schaffer David
1. Hrabuša M. C 2353 1:0 Říha V. H 2065 1. Červený P. 2316 1/2 Sedláček O. H 2223
2. Jedlička A. 2233 1/2 Ondráček O. 2106 2. Komárek D. 2168 1/2 Růžička J. H 2116
3. Macháň J. 2280 1/2 Tůma J. 2031 3. Švanda O. 2073 1/2 Tesař J. 2044
4. Buločkin M. 2078 1:0 Vrkota M. H 2076 4. Kastner O. H 2034 1/2 Svíženský L. 1935
5. Bujnoch R. 2198 1:0 Petrus L. 1968 5. Lorenc O. 2099 1/2 Ciešlak L. 1914
6. Mojžíš J. 2099 0:1 Hospodka J. 1932 6. Houška B. 1992 1/2 Košut T. 1855
7. Ludvík T. 2117 1:0 Suchomelová S. H 1926 7. Komárková M. 2021 1/2 Štork R. 1771
8. Řezníček D. 2065 1:0 Fiala M. 1846 8. Stodola M. 1983 +:- 0 0
6 : 2 4,5 : 3,5
TJ Sněžka Náchod – Eurobit TJ Slavia Hradec Králové B – ŠK Vysoké Mýto
Rozhodčí: Hepnar David Rozhodčí: Marek Petr
1. Mojžíš J. 2162 1/2 Prandstetter E. 2225 1. Nun J. V 2298 1/2 Němec P. H 2213
2. Čechura P. 2157 1:0 Smutný J. H 2176 2. Pokorný Z. V 2269 0:1 Sabol M. 2302
3. Velecký V. H 2103 1/2 Hlavnička J. 2140 3. Kracík T. H 2223 1:0 Grundman V. H 2006
4. Semerák P. 1971 0:1 Sýkora J. 2069 4. Šafařík J. 2207 1/2 Trhal T. 2071
5. Cerha M. 2012 1:0 Řezníček J. 2166 5. Novák R. 2119 1/2 Kosek J. 2115
6. Šobotník P. H 1886 1:0 Hennig T. 2056 6. Šolc F. 2064 0:1 Doseděl J. 2080
7. Zahálka J. H 1895 0:1 Veselý T. 2082 7. Rošková K. 1959 1/2 Daněk P. H 1923
8. Pinkava J. 1861 0:1 Novotný A. 1971 8. Marek P. 1935 0:1 Kosek M. 2085
4 : 4 3 : 5
ŠK Lípa – TJ Náměšť n/Oslavou ŠK Velké Losiny – TJ Žďár nad Sázavou
Rozhodčí: Novák Luděk Rozhodčí: Gnida Patrik
1. Jirásek P. 2293 1:0 Mejzlík V. 2169 1. Žůrek M. 2347 1/2 Večeřa P. 2153
2. Jedlička L. 2153 1/2 Walek P. H 2206 2. Stratil L. 2349 1:0 Hámorník J. C 2120
3. Vařejčko J. H 2226 1:0 Mičulka D. 2056 3. Gnida P. H 2162 0:1 Fišar J. 2067
4. Fiedler B. 2116 0:1 Mičulka P. 2041 4. Valenta V. 2081 1:0 Siebenbürger V. 2064
5. Gloser D. 2065 1:0 Horák M. 1753 5. Chytil P. 1946 0:1 Vašut K. 2119
6. Kourek J. H 2063 1:0 Feldvábl V. 1663 6. Kubíček A. 2135 1/2 Celý J. 2005
7. Novák L. 1955 1:0 Krumlová Z. 1628 7. Gawlas R. H 1922 1/2 Svoboda I. 1931
8. Ruda O. 2045 1:0 Paulenda Š. 1610 8. Frnka R. 2183 1:0 Kořínková E. 1838
6,5 : 1,5 4,5 : 3,5
TABULKA PO 9. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 2222 ŠK Polabiny C 9 8 0 1 24 45,5 : 26,5 34
2. Eurobit 9 6 1 2 19 38 : 34 22
3. ŠK Lípa 9 5 1 3 16 42 : 30 29
4. TJ CHS Chotěboř 9 5 0 4 15 39,5 : 32,5 26
5. ŠK Vysoké Mýto 9 5 0 4 15 36,5 : 35,5 19
6. TJ Slavia Hradec Králové B 9 4 1 4 13 35,5 : 36,5 20
7. TJ Náměšť n/Oslavou 9 4 1 4 13 34 : 38 21
8. TJ Štefanydes Polička 9 3 2 4 11 36 : 36 17
9. ŠK Velké Losiny 9 3 1 5 10 34,5 : 37,5 20
10. Caissa Pivovar Dalešice 9 3 1 5 10 32,5 : 39,5 13
11. TJ Žďár nad Sázavou 9 2 2 5 8 33 : 39 17
12. TJ Sněžka Náchod 9 0 2 7 2 25 : 47 13

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.