Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - desáté kolo 18.03.18

V předposledním desátém kole 2.ligy skupiny D se hrálo jediné krajské derby Polabin C (usilujících o postup) s Poličkou (vážně ohroženou sestupem), v němž Polabiny C neponechaly nic náhodě a po výhře 5:3 slaví postup ! Také Chotěboř využila domácí prostředí a zvítězila nad Žďárem n/S. bezpečně 6:2, Vysoké Mýto také doma remizovalo s Lípou 4:4 při osmi remizách a jen Eurobit Pardubice doma nestačil na Hradec Králové B a podlehl mu 3:5.
Další výsledky: Náměšť n/O. - Velké Losiny 4:4 (při dvou kontumacích hostů na posledních šachovnicích !), Dalešice - Náchod 4,5:3,5
Vítězem a postupujícím do 2.ligy se kolo před koncem stalo družstvo 2222 ŠK Polabiny C, sestup již nemine poslední Náchod a jen teoretické šance má předposlední Žďár n/S.. V posledním kole se tak bude hrát ještě o třetího sestupujícího, jímž se mohou stát Velké Losiny, Polička nebo Dalešice, teoreticky pak i Náměšť n/O..


2. LIGA 2017/2018 – SKUPINA D – ZPRAVODAJ Č. 11 
VÝSLEDKY 10. KOLA HRANÉHO 18. 03. 2018
TJ CHS Chotěboř – TJ Žďár nad Sázavou TJ Náměšť n/Oslavou – ŠK Velké Losiny
Rozhodčí: Pavliš Jaromír Rozhodčí: Wehrenberg Petr
1. Říha V. H 2097 1:0 Večeřa P. 2162 1. Kratochvíl V. 2239 1/2 Žilka Š. H 2523
2. Tůma J. 2288 1:0 Hámorník J. C 2116 2. Mejzlík V. 2173 0:1 Holtman T. C 2192
3. Vala F. H 2204 0:1 Bukáček L. H 2124 3. Walek P. H 2214 1/2 Stratil L. 2351
4. Ondráček O. 2109 1:0 Siebenbürger V. 2046 4. Mičulka D. 2050 1/2 Vaculík J. 2193
5. Tůma J. 2037 1/2 Svoboda I. 1924 5. Vojtěch L. H 2065 0:1 Valenta V. 2041
6. Jun R. 2061 1:0 Pavliš J. 1934 6. Čížek A. 2196 1/2 Sohr V. 2072
7. Hospodka J. 1955 1/2 Kořínková E. 1847 7. Mičulka P. 2048 +:- Chytil P. 1939
8. Suchomelová S. H 1938 1:0 Bílek R. 1823 8. Mrazík T. H 1955 +:- Gawlas R. H 1955
6 : 2 4 : 4
ŠK Vysoké Mýto – ŠK Lípa Eurobit – TJ Slavia Hradec Králové B
Rozhodčí: Kosek Jiří Rozhodčí: Sýkora Josef
1. Němec P. H 2226 1/2 Jirásek P. 2300 1. Prandstetter E. 2220 1/2 Nun J. V 2301
2. Sabol M. 2296 1/2 Vařejčko J. H 2224 2. Smutný J. H 2173 1:0 Tázlar P. 2260
3. Grundman V. H 2004 1/2 Fiedler B. 2110 3. Malivánek J. H 2059 1/2 Pokorný Z. V 2254
4. Trhal T. 2078 1/2 Šedivý M. 2150 4. Holásek P. H 2127 0:1 Kracík T. H 2234
5. Kosek J. 2116 1/2 Kourek J. H 2062 5. Hlavnička J. 2138 1/2 Šafařík J. 2186
6. Doseděl J. 2088 1/2 Szücs M. H 2069 6. Sýkora J. 2068 0:1 Novák R. 2126
7. Ptáček L. 2085 1/2 Novák L. 1955 7. Hennig T. 2050 0:1 Jezbera J. 2115
8. Daněk P. H 1913 1/2 Jedličková P. 1775 8. Veselý T. 2093 1/2 Marek P. 1920
4 : 4 3 : 5
Caissa Pivovar Dalešice – TJ Sněžka Náchod 2222 ŠK Polabiny C – TJ Štefanydes Polička
Rozhodčí: Svíženský Luboš Rozhodčí: Šmajzr Martin
1. Buchníček P. 2327 1:0 Mojžíš J. 2161 1. Hrabuša M. C 2367 1:0 Červený P. 2319
2. Sedláček O. H 2229 1/2 Čechura P. 2170 2. Jedlička A. 2238 1:0 Komárek D. 2150
3. Veselý V. H 2091 0:1 Velecký V. H 2091 3. Buločkin M. 2099 1/2 Švanda O. 2057
4. Tesař J. 2043 1/2 Semerák P. 1966 4. Bujnoch R. 2205 1/2 Kastner O. H 2019
5. Lampíř T. 2063 0:1 Cerha M. 2029 5. Mojžíš J. 2084 1:0 Lorenc O. 2095
6. Bradáč R. 2026 1/2 Pinkava J. 1863 6. Ludvík T. 2115 0:1 Houška B. 1987
7. Svíženský L. 1920 1:0 Bednář J. 1895 7. Řezníček D. 2075 1/2 Komárková M. 2016
8. Košut T. 1852 1:0 Vágner P. 1696 8. Půlpán M. 2125 1/2 Stodola M. 1969
4,5 : 3,5 5 : 3
TABULKA PO 10. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 2222 ŠK Polabiny C 10 9 0 1 27 50,5 : 29,5 37
2. Eurobit 10 6 1 3 19 41 : 39 23
3. TJ CHS Chotěboř 10 6 0 4 18 45,5 : 34,5 31
4. ŠK Lípa 10 5 2 3 17 46 : 34 29
5. TJ Slavia Hradec Králové B 10 5 1 4 16 40,5 : 39,5 23
6. ŠK Vysoké Mýto 10 5 1 4 16 40,5 : 39,5 19
7. TJ Náměšť n/Oslavou 10 4 2 4 14 38 : 42 23
8. Caissa Pivovar Dalešice 10 4 1 5 13 37 : 43 16
9. TJ Štefanydes Polička 10 3 2 5 11 39 : 41 18
10. ŠK Velké Losiny 10 3 2 5 11 38,5 : 41,5 22
11. TJ Žďár nad Sázavou 10 2 2 6 8 35 : 45 18
12. TJ Sněžka Náchod 10 0 2 8 2 28,5 : 51,5 15

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.