Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - první kolo 14.10.18

V neděli 14.října 2018 zahájila sezonu 2018/19 2.liga D, do níž byla premiérově zařazena i dvě družstva Středočeského kraje !
V zápasech prvního kola zvítězil Rapid Pardubice doma nad Ořechovem vysoko 6:2, přesvědčivou výhru 5:3 zaznamenala i Chotěboř v Náměšti n/O., všechny body přivezla i Polička z Kolína za výhru 4,5:3,5, Vysoké Mýto přivezlo z Kutné Hory alespoň bod za remizu 4:4, ale Chrudim klopýtla doma s Lokomotivou Brno a podlehla jí vysoko 6:2
Další výsledky: Moravská Slavia Brno B - Dalešice 6,5:1,5


Pořadí po  1.kole
Poř. Družstvo Part. + = - Body Score
1 Moravska Slavia Brno B 1 1 0 0 3 6,5
2 Rapid Pardubice 1 1 0 0 3 6,0
3 Lokomotiva Brno 1 1 0 0 3 6,0
4 TJ CHS Chotebor 1 1 0 0 3 5,0
5 TJ Stefanydes Policka 1 1 0 0 3 4,5
6 TJ Sparta Kutna Hora 1 0 1 0 1 4,0
7 SK Vysoke Myto 1 0 1 0 1 4,0
8 Sokol Kolin 1 0 0 1 0 3,5
9 TJ Namest n/Oslavou 1 0 0 1 0 3,0
10 OREL Orechov 1 0 0 1 0 2,0
11 TJ SO Chrudim 1 0 0 1 0 2,0
12 Caissa Pivovar Dalesice 1 0 0 1 0 1,5
Výsledky jednotlivců
Moravska Slavia Brno B 6,5 - 1,5 Caissa Pivovar Dalesice
1 Polák Tomáš 2503 1 : 0 Růžička Josef 2161
2 Kočiščák Jiří 2486 1 : 0 Tesař Jan 2033
3 Vymazal Bronislav 2330 1 : 0 Mouryc Tomáš 1949
4 Holemář David 2304 1 : 0 Svíženský Luboš 1937
5 Nepomucký Ondřej 2190 0 : 1 Ciešlak Leszek 1845
6 Skácelík Petr 2181 1 : 0 Zelený Tomáš 1833
7 Tikovský Alexandr 2180 ½ : ½ Mezlík Stanislav 1885
8 Vávra Michal 1986 1 : 0 Štork Rostislav 1770
TJ Sparta Kutna Hora 4,0 - 4,0 SK Vysoke Myto
1 Karásek Lukáš 2293 1 : 0 Horáček Michal 2116
2 Seidl Štěpán 2185 ½ : ½ Sabol Marian 2295
3 Polák Benedikt 2170 ½ : ½ Šmajzr Martin 2151
4 Daneš Jaroslav 2246 ½ : ½ Ptáček Luboš 2054
5 Keller Daniel 2133 0 : 1 Kosek Marek 2121
6 Černovský Jiří 2108 ½ : ½ Kosek Jiří 2067
7 Vrkota Miloš 2075 ½ : ½ Doseděl Jiří 2072
8 Štolba Miloš 2037 ½ : ½ Lipavský Dušan 1943
Sokol Kolin 3,5 - 4,5 TJ Stefanydes Policka
1 Jirovský Pavel 2339 ½ : ½ Červený Petr 2327
2 Moravec Michal 2215 ½ : ½ Švanda Ondřej 2155
3 Hora Milan 2179 ½ : ½ Krátký Josef 2058
4 Brezmen Pavel 2102 ½ : ½ Kastner Oldřich 2034
5 Beneš Petr 2092 ½ : ½ Lorenc Oldřich 2081
6 Souček Milan 1983 0 : 1 Houška Bronislav 2011
7 Tesař Patrik 2041 ½ : ½ Komárková Magdaléna 2019
8 Michálek František 2034 ½ : ½ Stodola Marek 1972
Rapid Pardubice 6,0 - 2,0 OREL Orechov
1 Prandstetter Eduard 2221 ½ : ½ Pacher Milan 2457
2 Smutný Jan 2193 0 : 1 Jacko Vladimír 2324
3 Ludvík Tomáš 2158 1 : 0 Lakatoš Tomáš 2165
4 Holásek Pavel 2095 1 : 0 Nový Martin 2182
5 Sýkora Josef 2058 ½ : ½ Moulis Mojmír 2062
6 Vávra Radim 2026 1 : 0 Páral Stanislav 2001
7 Veselý Tomáš 2076 1 : 0 Kubíček Pavel 1972
8 Hennig Thomas 2031 1 : 0 Kubát Pavel 2003
TJ Namest n/Oslavou 3,0 - 5,0 TJ CHS Chotebor
1 Kratochvíl Vít 2236 1 : 0 Říha Vojtěch 2174
2 Mičulka Petr 2049 ½ : ½ Tůma Jiří 2298
3 Mičulka David 2042 ½ : ½ Ondráček Ondřej 2117
4 Richterová Julie 1769 0 : 1 Jun Rudolf 1880
5 Halbrštat Petr 1568 0 : 1 Tůma Jan 2034
6 Feldvábl Vilém 1659 ½ : ½ Hospodka Josef 1953
7 Richter Rudolf 1479 ½ : ½ Suchomelová Simona 1966
8 Zezula Jakub 1070 0 : 1 Fiala Milan 1845
TJ SO Chrudim 2,0 - 6,0 Lokomotiva Brno
1 Jedlička Aleš 2213 ½ : ½ Šklíba Martin 2309
2 Němec Pavel 2221 ½ : ½ Dvořák Adam 2143
3 Trhal Tomáš 2078 0 : 1 Kratochvíl Milan 2215
4 Hlaváček Robert 2134 ½ : ½ Kulovaná Eva 2181
5 Kokeš Bohuslav 1995 0 : 1 Veselý Jaromír 1988
6 Řezníček Jan 2152 0 : 1 Wünsch Radek 1793
7 Novotný Ondřej 1961 0 : 1 Straka Vojtěch 1979
8 Hájek Jiří 2044 ½ : ½ Kureš Michael 1878

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.