Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - druhé kolo 04.11.18

V neděli 4.listopadu 2018 pokračovala 2.liga skupiny D zápasy druhého kola, v němž došlo ke dvěma krajovým derbyzápasům, v nichž Polička B zvítězila nad Rapidem Pardubice 4,5:3,5 a Chotěboř hrála s Chrudimí (díky dvěma kontumacím) 4:4. Vysoké Mýto přivítalo doma Kolín a zaknihovalo s ním svou už druhou remizu 4:4.
Další výsledky : Dalešice - Lokomotiva Brno 4,5:3,5, Ořechov - Náměšť n/O. 6,5:1,5, Moravská Slavia Brno B - Kutná Hora 5,5:2,5
Po dvou kolech jsou v čele dvě družstva s plným počtem 6-ti bodů - Moravská Slavia Brno a Polička.


2. LIGA 2018/2019 – SKUPINA D
VÝSLEDKY 2. KOLA HRANÉHO 04. 11. 2018
Caissa Pivovar Dalešice – Lokomotiva Brno TJ CHS Chotěboř – TJ ŠO Chrudim
Rozhodčí: Štork Rostislav Rozhodčí: Němec Pavel
1. Sedláček O. H 2208 1/2 Šklíba M. 2309 1. Tůma J. 2298 1/2 Jedlička A. H 2213
2. Růžička J. H 2161 1/2 Ramík Z. 2172 2. Veselý V. H 2055 0:1 Bujnoch R. H 2213
3. Tesař J. 2033 0:1 Dvořák A. 2143 3. Vala F. H 2189 0:1 Němec P. 2221
4. Lampíř T. 2052 1/2 Kulovaná E. H 2181 4. Ondráček O. 2117 1/2 Trhal T. 2078
5. Mouryc T. H 1949 1:0 Žák P. H 2049 5. Jun R. 1880 1/2 Hlaváček R. 2134
6. Svíženský L. 1937 1/2 Veselý J. 1988 6. Tůma J. 2034 1/2 Kokeš B. 1995
7. Zelený T. 1833 1:0 Wünsch R. 1793 7. Beránek O. H 1848 +:- Novotný O. H 1961
8. Štork R. 1770 1/2 Kureš M. 1878 8. Fiala M. 1845 +:- Krys J. 2037
4,5 : 3,5 4 : 4
OREL Ořechov – TJ Náměšť n/Oslavou TJ Štefanydes Polička – ŠK Rapid Pardubice
Rozhodčí: Kubát Pavel Rozhodčí: Schaffer David
1. Maník M. C 2405 1:0 Kratochvíl V. 2236 1. Červený P. 2327 1:0 Prandstetter E. 2221
2. Lakatoš T. 2165 0:1 Mičulka P. 2049 2. Švanda O. 2155 0:1 Smutný J. H 2193
3. Nový M. 2182 1/2 Mičulka D. 2042 3. Krátký J. H 2058 1/2 Ludvík T. H 2158
4. Moulis M. 2062 1:0 Richterová J. 1769 4. Kastner O. H 2034 0:1 Holásek P. H 2095
5. Páral S. 2001 1:0 Halbrštat P. H 1568 5. Lorenc O. 2081 1/2 Sýkora J. 2058
6. Kubíček P. 1972 1:0 Feldvábl V. 1659 6. Houška B. 2011 1:0 Vávra R. 2026
7. Messerschmidt S 2002 1:0 Horák M. 1743 7. Komárková M. 2019 1/2 Veselý T. 2076
8. Kubát P. 2003 1:0 Zezula J. 1070 8. Pavlíček L. 1894 1:0 Hennig T. 2031
6,5 : 1,5 4,5 : 3,5
ŠK Vysoké Mýto – Sokol Kolín Moravská Slavia Brno B – TJ Sparta Kutná Hora
Rozhodčí: Sabol Marian Rozhodčí: Šťastná Vladimíra
1. Sabol M. 2295 1/2 Jirovský P. 2339 1. Vymazal B. 2330 1:0 Karásek L. H 2293
2. Ptáček L. 2054 1:0 Moravec M. 2215 2. Maslík M. C 2351 1:0 Seidl Š. H 2185
3. Grundman V. H 2005 1:0 Hora M. H 2179 3. Holemář D. 2304 1/2 Černovský J. 2108
4. Kosek M. 2121 1/2 Brezmen P. 2102 4. Maslíková V. C 2249 1/2 Vrkota M. 2075
5. Kosek J. 2067 1:0 Souček M. 1983 5. Nepomucký O. 2190 1/2 Štolba M. 2037
6. Doseděl J. 2072 0:1 Tesař P. H 2041 6. Skácelík P. 2181 1/2 Běloušek M. H 2006
7. Daněk P. H 1902 0:1 Michálek F. 2034 7. Tikovský A. 2180 1:0 Vocilka J. 1897
8. Kučera J. 1924 0:1 Kronowetter B. H 1993 8. Kredl K. 2117 1/2 Kopecký T. 1824
4 : 4 5,5 : 2,5
TABULKA PO 2. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Moravská Slavia Brno B 2 2 0 0 6 12 : 4 9
2. TJ Štefanydes Polička 2 2 0 0 6 9 : 7 4
3. TJ CHS Chotěboř 2 1 1 0 4 9 : 7 5
4. ŠK Rapid Pardubice 2 1 0 1 3 9,5 : 6,5 7
5. Lokomotiva Brno 2 1 0 1 3 9,5 : 6,5 5
6. OREL Ořechov 2 1 0 1 3 8,5 : 7,5 7
7. Caissa Pivovar Dalešice 2 1 0 1 3 6 : 10 3
8. ŠK Vysoké Mýto 2 0 2 0 2 8 : 8 4
9. Sokol Kolín 2 0 1 1 1 7,5 : 8,5 3
10. TJ Sparta Kutná Hora 2 0 1 1 1 6,5 : 9,5 1
11. TJ ŠO Chrudim 2 0 1 1 1 6 : 10 2
12. TJ Náměšť n/Oslavou 2 0 0 2 0 4,5 : 11,5 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.