Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - třetí kolo 18.11.18

Ve třetím kole 2.lidy skupiny D došlo k měření sil mezi Rapidem Pardubice a Vysokým Mýtem, které při takřka komletních sestavách obou týmů skončilo vítězstvím domácích v poměru 5,5:2,5 a dařilo se i Chotěboři, která si z duelu s Lokomotivou přivezla z Brna celé tři body za vítězství 5,5:2,5. Zbývající našinci už vyšli naprázdno - Polička prohrála v Náměšti n/O. těsně 4,5:3,5 a Chrudim podlehla doma Ořechovu 5,5:2,5.
Další výsledky: Kolín - Moravská Slavia Brno B 2:6, Kutná Hora - Dalešice 5:3
Tčři kola před koncem je již rozhodnuto o vítězi a postupujícím do 1.ligy - stalo se jím družstvo Moravská Slavia Brno B s plným ziskem 24 bodů z 8 kol, které již nemůže být dostiženo. Zato na konci tabulky začíná být dusno - Chjrudim sice vykřesala jiskřičku naděje na záchranu, ale stále zůstává poslední, sestup včak hrozí nejen předposlední Náměšti n/O., ale i Lokomotivě Brno a Dalšicím, a klidný nemůže být ani Kolín.


2. LIGA 2018/2019 – SKUPINA D 
VÝSLEDKY 3. KOLA HRANÉHO 18. 11. 2018
TJ Sparta Kutná Hora – Caissa Pivovar Dalešice Sokol Kolín – Moravská Slavia Brno B
Rozhodčí: Vokolek Jaroslav Rozhodčí: Hons Petr
1. Seidl Š. H 2185 0:1 Růžička J. H 2161 1. Jirovský P. 2339 0:1 Kočiščák J. H 2486
2. Polák B. 2170 1/2 Tesař J. 2033 2. Hora M. H 2179 0:1 Vymazal B. 2330
3. Daneš J. 2246 1/2 Mouryc T. H 1949 3. Beneš P. 2092 1/2 Nepomucký O. 2190
4. Keller D. 2133 1:0 Svíženský L. 1937 4. Tesař P. H 2041 0:1 Skácelík P. 2181
5. Černovský J. 2108 1:0 Bradáč R. 1999 5. Michálek F. 2034 0:1 Tikovský A. 2180
6. Vinklárek O. 2075 1:0 Košut T. 1867 6. Hála V. 2044 0:1 Věchet S. 2111
7. Vrkota M. 2075 0:1 Zelený T. 1833 7. Kronowetter B. H 1993 1:0 Zpěváková J. H 2056
8. Štolba M. 2037 1:0 Štork R. 1770 8. Stehlík J. 1962 1/2 Vávra M. 1986
5 : 3 2 : 6
ŠK Rapid Pardubice – ŠK Vysoké Mýto TJ Náměšť n/Oslavou – TJ Štefanydes Polička
Rozhodčí: Veselý Tomáš Rozhodčí: Mičulka Petr
1. Prandstetter E. 2221 1/2 Sabol M. 2295 1. Kratochvíl V. 2236 1/2 Červený P. 2327
2. Smutný J. H 2193 1/2 Ptáček L. 2054 2. Dittrich P. 2242 0:1 Švanda O. 2155
3. Ludvík T. H 2158 1:0 Grundman V. H 2005 3. Mejzlík V. 2164 1:0 Komárek D. 2141
4. Holásek P. H 2095 1:0 Kosek M. 2121 4. Mičulka P. 2049 1:0 Kastner O. H 2034
5. Hlavnička J. 2138 1/2 Kosek J. 2067 5. Mičulka D. 2042 1:0 Lorenc O. 2081
6. Sýkora J. 2058 1/2 Doseděl J. 2072 6. Mrazík T. H 1950 0:1 Houška B. 2011
7. Vávra R. 2026 1:0 Daněk P. H 1902 7. Richterová J. 1769 1:0 Komárková M. 2019
8. Veselý T. 2076 1/2 Lipavský D. 1943 8. Halbrštat P. H 1568 0:1 Švanda A. 1990
5,5 : 2,5 4,5 : 3,5
TJ ŠO Chrudim – OREL Ořechov Lokomotiva Brno – TJ CHS Chotěboř
Rozhodčí: Němec Pavel Rozhodčí: Zámečník Ondřej
1. Jedlička A. H 2213 0:1 Pacher M. C 2457 1. Šklíba M. 2309 1:0 Říha V. H 2174
2. Bujnoch R. H 2213 0:1 Maník M. C 2405 2. Nehyba M. H 2065 0:1 Tůma J. 2298
3. Němec P. 2221 1:0 Jacko V. C 2324 3. Kulovaná E. H 2181 1/2 Veselý V. H 2055
4. Trhal T. 2078 1/2 Nový M. 2182 4. Žák P. H 2049 1/2 Vala F. H 2189
5. Hlaváček R. 2134 0:1 Moulis M. 2062 5. Veselý J. 1988 0:1 Ondráček O. 2117
6. Malivánek J. 2045 1/2 Kubíček P. 1972 6. Marko D. 2036 0:1 Jun R. 1880
7. Řezníček J. 2152 1/2 Messerschmidt S 2002 7. Straka V. 1979 1/2 Tůma J. 2034
8. Novotný O. H 1961 0:1 Kubát P. 2003 8. Kureš M. 1878 0:1 Hospodka J. 1953
2,5 : 5,5 2,5 : 5,5
TABULKA PO 3. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Moravská Slavia Brno B 3 3 0 0 9 18 : 6 14
2. TJ CHS Chotěboř 3 2 1 0 7 14,5 : 9,5 9
3. ŠK Rapid Pardubice 3 2 0 1 6 15 : 9 10
4. OREL Ořechov 3 2 0 1 6 14 : 10 11
5. TJ Štefanydes Polička 3 2 0 1 6 12,5 : 11,5 7
6. TJ Sparta Kutná Hora 3 1 1 1 4 11,5 : 12,5 5
7. Lokomotiva Brno 3 1 0 2 3 12 : 12 6
8. TJ Náměšť n/Oslavou 3 1 0 2 3 9 : 15 6
9. Caissa Pivovar Dalešice 3 1 0 2 3 9 : 15 5
10. ŠK Vysoké Mýto 3 0 2 1 2 10,5 : 13,5 4
11. Sokol Kolín 3 0 1 2 1 9,5 : 14,5 4
12. TJ ŠO Chrudim 3 0 1 2 1 8,5 : 15,5 3

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.