Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

10.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - čtvrté kolo 02.12.18

Ve čtvrtém kole 2.ligy skupiny D skončilo krajské derby mezi Poličkou a Chrudimí nerozhodně 4:4, Vysoké Mýto zdolalo doma Náměšť n/O. 5:3, Chotěboř přivezla z Dalešic tři body za výhru 4,5:3,5 a Rapid Pardubice podlehl v Brně Moravské Slavii B 5:3.
Další výsledky: Ořechov - Lokomotiva Brno 5:3, Kutná Hora - Kolín 3,5:4,5
Po čtvrtém kole zůstává v čele Moravská Slavie Brno B jako jediná s plným počtem 12 bodů, poslední místo patří Chrudimi s pouhými dvěma body.


2. LIGA 2018/2019 – SKUPINA D
VÝSLEDKY 4. KOLA HRANÉHO 02. 12. 2018
Caissa Pivovar Dalešice – TJ CHS Chotěboř OREL Ořechov – Lokomotiva Brno
Rozhodčí: Svíženský Luboš Rozhodčí: Kubát Pavel
1. Buchníček P. H 2334 0:1 Říha V. H 2137 1. Pacher M. C 2446 1:0 Šklíba M. 2310
2. Sedláček O. H 2219 1/2 Tůma J. 2296 2. Maník M. C 2410 1:0 Dvořák A. 2128
3. Růžička J. H 2197 1/2 Vala F. H 2177 3. Jacko V. C 2317 1:0 Nehyba M. H 2123
4. Tesař J. 2020 1:0 Ondráček O. 2121 4. Lakatoš T. 2142 1/2 Kulovaná E. H 2182
5. Lampíř T. 2039 1:0 Jun R. 1971 5. Nový M. 2170 1/2 Veselý J. 1968
6. Svíženský L. 1932 1/2 Tůma J. 2033 6. Moulis M. 2077 0:1 Sládek V. H 1928
7. Bradáč R. 1978 0:1 Suchomelová S. H 1961 7. Kubíček P. 1970 1/2 Wünsch R. 1818
8. Košut T. 1862 0:1 Sukdolák R. 1945 8. Kubát P. 2004 1/2 Kureš M. 1878
3,5 : 4,5 5 : 3
TJ Štefanydes Polička – TJ ŠO Chrudim ŠK Vysoké Mýto – TJ Náměšť n/Oslavou
Rozhodčí: Schaffer David Rozhodčí: Kosek Jiří
1. Červený P. 2319 1/2 Jedlička A. H 2226 1. Sabol M. 2298 1:0 Kratochvíl V. 2241
2. Kastner O. H 2020 1/2 Bujnoch R. H 2223 2. Ptáček L. 2080 1/2 Dittrich P. 2232
3. Lorenc O. 2069 1/2 Němec P. 2239 3. Grundman V. H 1997 1:0 Mičulka P. 2072
4. Houška B. 2043 1/2 Trhal T. 2076 4. Kosek M. 2123 1:0 Mičulka D. 2060
5. Komárková M. 2005 1/2 Hlaváček R. 2118 5. Kosek J. 2067 1/2 Mrazík T. H 1938
6. Stodola M. 1974 1/2 Malivánek J. 2055 6. Doseděl J. 2067 0:1 Richterová J. 1786
7. Švanda A. 1932 0:1 Kokeš B. 1986 7. Kučera J. 1902 0:1 Feldvábl V. 1664
8. Pavlíček L. 1983 1:0 Novotný O. H 1895 8. Zeman D. H 1847 1:0 Richter R. H 1486
4 : 4 5 : 3
Moravská Slavia Brno B – ŠK Rapid Pardubice TJ Sparta Kutná Hora – Sokol Kolín
Rozhodčí: Huňa Rostislav Rozhodčí: Skála Jaromír
1. Maslík M. C 2356 1:0 Prandstetter E. 2221 1. Karásek L. H 2288 1/2 Jirovský P. 2336
2. Holemář D. 2301 1/2 Smutný J. H 2195 2. Seidl Š. H 2155 1/2 Moravec M. 2196
3. Maslíková V. C 2244 1/2 Ludvík T. H 2062 3. Polák B. 2168 1/2 Hora M. H 2161
4. Skácelík P. 2171 0:1 Holásek P. H 2147 4. Daneš J. 2234 1:0 Brezmen P. 2101
5. Tikovský A. 2173 1:0 Hlavnička J. 2136 5. Černý D. H 2121 0:1 Tesař P. H 2054
6. Věchet S. 2115 1/2 Sýkora J. 2068 6. Keller D. 2128 1/2 Michálek F. 2032
7. Kredl K. 2096 1/2 Veselý T. 2054 7. Černovský J. 2111 0:1 Kronowetter B. H 2014
8. Zpěváková J. H 2046 1:0 Fiala J. 1566 8. Vrkota M. 2057 1/2 Stehlík J. 1970
5 : 3 3,5 : 4,5
TABULKA PO 4. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Moravská Slavia Brno B 4 4 0 0 12 23 : 9 17
2. TJ CHS Chotěboř 4 3 1 0 10 19 : 13 12
3. OREL Ořechov 4 3 0 1 9 19 : 13 14
4. TJ Štefanydes Polička 4 2 1 1 7 16,5 : 15,5 8
5. ŠK Rapid Pardubice 4 2 0 2 6 18 : 14 11
6. ŠK Vysoké Mýto 4 1 2 1 5 15,5 : 16,5 8
7. TJ Sparta Kutná Hora 4 1 1 2 4 15 : 17 6
8. Sokol Kolín 4 1 1 2 4 14 : 18 6
9. Lokomotiva Brno 4 1 0 3 3 15 : 17 7
10. Caissa Pivovar Dalešice 4 1 0 3 3 12,5 : 19,5 7
11. TJ Náměšť n/Oslavou 4 1 0 3 3 12 : 20 8
12. TJ ŠO Chrudim 4 0 2 2 2 12,5 : 19,5 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.