Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - páté kolo 16.12.18

V pátém kole 2.ligy skupiny D se hrálo jediné krajské derby, v němž Chrudim nestačila doma na Vysoké Mýto a podlehla mu 2,5:5,5. Rapid Pardubice doma nezaváhal a zvítězil nad Kutnou Horou přesvědčivě 5,5:2,5 a Chotěboř doma zdolala Ořechov i s jeho dvěmi hostujícími slovenskými velmistry 4,5:2,5 (!!). Polička cestovala do Brna a v utkání s místní Lokomotivou podlehla těsně 4,5:3,5.
Další výsledky: Kolín - Dalešice 5:3, Náměšť n/O. - Moravská Slavia Brno B 0:8 (!)
Na čele ani na chvostu tabulky se nic nezměnilo - Moravská Slavia Brno B tabulce vévodí s plným počtem 15 bodů před (v současné době) jediným stihatelem Chotěboří, poslední Chrudim s pouhými dvěma body za dvě remizy bude mít vstup do druhé poloviny soutěže už hodně obtížný.


2. LIGA 2018/2019 – SKUPINA D
VÝSLEDKY 5. KOLA HRANÉHO 16. 12. 2018
Sokol Kolín – Caissa Pivovar Dalešice ŠK Rapid Pardubice – TJ Sparta Kutná Hora
Rozhodčí: Hons Petr Rozhodčí: Veselý Tomáš
1. Jirovský P. 2336 1:0 Fišar J. H 2089 1. Prandstetter E. 2221 1/2 Seidl Š. H 2155
2. Hora M. H 2161 1/2 Tesař J. 2020 2. Smutný J. H 2195 1:0 Polák B. 2168
3. Brezmen P. 2101 1/2 Mouryc T. H 1969 3. Ludvík T. H 2062 1:0 Daneš J. 2234
4. Beneš P. 2093 0:1 Svíženský L. 1932 4. Holásek P. H 2147 1/2 Keller D. 2128
5. Souček M. 1963 1/2 Košut T. 1862 5. Hlavnička J. 2136 1/2 Černovský J. 2111
6. Tesař P. H 2054 1:0 Zelený T. 1864 6. Sýkora J. 2068 1/2 Vrkota M. 2057
7. Michálek F. 2032 1/2 Brož P. H 1822 7. Veselý T. 2054 1/2 Štolba M. 2041
8. Kronowetter B. H 2014 1:0 Štork R. 1737 8. Hennig T. 2027 1:0 Běloušek M. H 1998
5 : 3 5,5 : 2,5
TJ Náměšť n/Oslavou – Moravská Slavia Brno B TJ ŠO Chrudim – ŠK Vysoké Mýto
Rozhodčí: Mičulka David Rozhodčí: Krys Jaromír
1. Kratochvíl V. 2241 0:1 Vymazal B. 2358 1. Jedlička A. H 2226 1/2 Horáček M. H 2114
2. Mejzlík V. 2173 0:1 Maslík M. C 2356 2. Bujnoch R. H 2223 0:1 Sabol M. 2298
3. Mičulka P. 2072 0:1 Holemář D. 2301 3. Němec P. 2239 1/2 Ptáček L. 2080
4. Richterová J. 1786 0:1 Maslíková V. C 2244 4. Trhal T. 2076 1:0 Grundman V. H 1997
5. Halbrštat P. H 1562 0:1 Skácelík P. 2171 5. Hlaváček R. 2118 0:1 Kosek M. 2123
6. Feldvábl V. 1664 0:1 Tikovský A. 2173 6. Malivánek J. 2055 1/2 Kosek J. 2067
7. Horák M. 1739 0:1 Kredl K. 2096 7. Kokeš B. 1986 0:1 Doseděl J. 2067
8. Mejzlíková P. 1000 0:1 Vávra M. 1980 8. Trhal M. 1990 0:1 Daněk P. H 1878
0 : 8 2,5 : 5,5
Lokomotiva Brno – TJ Štefanydes Polička TJ CHS Chotěboř – OREL Ořechov
Rozhodčí: Zámečník Ondřej Rozhodčí: Petrus Luděk
1. Šklíba M. 2310 1/2 Červený P. 2319 1. Říha V. H 2137 0:1 Pacher M. C 2446
2. Dvořák A. 2128 1/2 Komárek D. 2132 2. Tůma J. 2296 0:1 Maník M. C 2410
3. Nehyba M. H 2123 1/2 Kastner O. H 2020 3. Veselý V. H 2071 1/2 Nový M. 2170
4. Kratochvíl M. 2221 0:1 Lorenc O. 2069 4. Vala F. H 2177 1/2 Moulis M. 2077
5. Kulovaná E. H 2182 1:0 Houška B. 2043 5. Ondráček O. 2121 1:0 Sysel J. H 1993
6. Kratochvíl K. 2159 1:0 Komárková M. 2005 6. Jun R. 1971 1/2 Kubíček P. 1970
7. Veselý J. 1968 1:0 Stodola M. 1974 7. Tůma J. 2033 1:0 Kubát P. 2004
8. Sládek V. H 1928 1/2 Pavlíček L. 1983 8. Petrus L. 1958 1:0 Kaplan M. 1823
5 : 3 4,5 : 3,5
TABULKA PO 5. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Moravská Slavia Brno B 5 5 0 0 15 31 : 9 25
2. TJ CHS Chotěboř 5 4 1 0 13 23,5 : 16,5 15
3. ŠK Rapid Pardubice 5 3 0 2 9 23,5 : 16,5 14
4. OREL Ořechov 5 3 0 2 9 22,5 : 17,5 16
5. ŠK Vysoké Mýto 5 2 2 1 8 21 : 19 12
6. TJ Štefanydes Polička 5 2 1 2 7 19,5 : 20,5 9
7. Sokol Kolín 5 2 1 2 7 19 : 21 9
8. Lokomotiva Brno 5 2 0 3 6 20 : 20 10
9. TJ Sparta Kutná Hora 5 1 1 3 4 17,5 : 22,5 6
10. Caissa Pivovar Dalešice 5 1 0 4 3 15,5 : 24,5 8
11. TJ Náměšť n/Oslavou 5 1 0 4 3 12 : 28 8
12. TJ ŠO Chrudim 5 0 2 3 2 15 : 25 5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.