Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - šesté kolo 13.01.19

V šestém kole 2.ligy skupiny D v jediném krajovém derby uštědřila doma Polička první prohru Chotěboři v poměru 5:3, Rapid Pardubice přivezl z Kolína všechny body za těsnou výhru 4,5:3,5, Vysoké Mýto hrálo doma s Lokomotivou Brno nerozhodně 4:4 a Chrudim opět vyšla naprázdno, když podlehla v Brně Moravské Slavii B Jezdcům Jundrov 5:3.
Další výsledky: Dalešice - Ořechov 5,5:2,5, Kutná Hora - Náměšť n/O. 6:2.
Na obou pólech tabulky se nic nezměnilo - i nadále suverénně vede Moravská Slavia Brno B s plným počtem 18 bodů, poslední stále zůstává Chrudim s pouhými dvěma body.


2. LIGA 2018/2019 – SKUPINA D
VÝSLEDKY 6. KOLA HRANÉHO 13. 01. 2019
Caissa Pivovar Dalešice – OREL Ořechov TJ Štefanydes Polička – TJ CHS Chotěboř
Rozhodčí: Svíženský Luboš Rozhodčí: Schaffer David
1. Buchníček P. H 2334 0:1 Lakatoš T. 2142 1. Švanda O. 2241 1:0 Říha V. H 2137
2. Sedláček O. H 2219 1/2 Nový M. 2170 2. Krátký J. H 2062 1/2 Tůma J. 2296
3. Růžička J. H 2197 1:0 Moulis M. 2077 3. Kastner O. H 2020 1/2 Vala F. H 2177
4. Lampíř T. 2039 1:0 Páral S. 1994 4. Lorenc O. 2069 1/2 Jun R. 1971
5. Svíženský L. 1932 1:0 Kubíček P. 1970 5. Houška B. 2043 0:1 Tůma J. 2033
6. Košut T. 1862 1/2 Messerschmidt S 2009 6. Komárková M. 2005 1/2 Petrus L. 1958
7. Zelený T. 1864 1:0 Kubát P. 2004 7. Stodola M. 1974 1:0 Hospodka J. 1959
8. Mezlík S. 1938 1/2 Borovský A. C 1954 8. Pavlíček L. 1983 1:0 Suchomelová S. H 1961
5,5 : 2,5 5 : 3
ŠK Vysoké Mýto – Lokomotiva Brno Moravská Slavia Brno B – TJ ŠO Chrudim
Rozhodčí: Sabol Marian Rozhodčí: Šťastná Vladimíra
1. Sabol M. 2298 0:1 Šklíba M. 2310 1. Maslík M. C 2356 1:0 Jedlička A. H 2226
2. Ptáček L. 2080 1/2 Nehyba M. H 2123 2. Holemář D. 2301 1:0 Bujnoch R. H 2223
3. Grundman V. H 1997 1:0 Kratochvíl M. 2221 3. Maslíková V. C 2244 0:1 Němec P. 2239
4. Kosek M. 2123 1/2 Kulovaná E. H 2182 4. Nepomucký O. 2166 0:1 Hlaváček R. 2118
5. Kosek J. 2067 0:1 Kratochvíl K. 2159 5. Skácelík P. 2171 1:0 Malivánek J. 2055
6. Doseděl J. 2067 1:0 Veselý J. 1968 6. Tikovský A. 2173 1:0 Kokeš B. 1986
7. Kučera J. 1902 1:0 Sládek V. H 1928 7. Bureš V. 2115 1/2 Krys J. 2038
8. Lipavský D. 1961 0:1 Kureš M. 1878 8. Kredl K. 2096 1/2 Hájek J. H 1919
4 : 4 5 : 3
TJ Sparta Kutná Hora – TJ Náměšť n/Oslavou Sokol Kolín – ŠK Rapid Pardubice
Rozhodčí: Skála Jaromír Rozhodčí: Hons Petr
1. Polák B. 2168 1/2 Dittrich P. 2232 1. Jirovský P. 2336 1/2 Prandstetter E. 2221
2. Daneš J. 2234 1:0 Mejzlík V. 2173 2. Moravec M. 2196 0:1 Smutný J. H 2195
3. Keller D. 2128 1:0 Mičulka P. 2072 3. Hora M. H 2161 0:1 Holásek P. H 2147
4. Černovský J. 2111 1/2 Mičulka D. 2060 4. Brezmen P. 2101 1/2 Hlavnička J. 2136
5. Vinklárek O. 2079 1:0 Mrazík T. H 1938 5. Beneš P. 2093 1/2 Sýkora J. 2068
6. Vrkota M. 2057 1/2 Richterová J. 1786 6. Tesař P. H 2054 0:1 Veselý T. 2054
7. Štolba M. 2041 1:0 Feldvábl V. 1664 7. Michálek F. 2032 1:0 Hennig T. 2027
8. Skála J. 1907 1/2 Richter R. H 1486 8. Kronowetter B. H 2014 1:0 Kastner V. 1954
6 : 2 3,5 : 4,5
TABULKA PO 6. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Moravská Slavia Brno B 6 6 0 0 18 36 : 12 29
2. TJ CHS Chotěboř 6 4 1 1 13 26,5 : 21,5 16
3. ŠK Rapid Pardubice 6 4 0 2 12 28 : 20 17
4. TJ Štefanydes Polička 6 3 1 2 10 24,5 : 23,5 12
5. OREL Ořechov 6 3 0 3 9 25 : 23 17
6. ŠK Vysoké Mýto 6 2 3 1 9 25 : 23 15
7. Lokomotiva Brno 6 2 1 3 7 24 : 24 13
8. TJ Sparta Kutná Hora 6 2 1 3 7 23,5 : 24,5 10
9. Sokol Kolín 6 2 1 3 7 22,5 : 25,5 11
10. Caissa Pivovar Dalešice 6 2 0 4 6 21 : 27 12
11. TJ Náměšť n/Oslavou 6 1 0 5 3 14 : 34 8
12. TJ ŠO Chrudim 6 0 2 4 2 18 : 30 7

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.