Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - sedmé kolo 27.01.19

V sedmém kole 2.ligy skupiny D na sebe narazila dvě naše družstva, z nichž Chotěboř nevyužila výhodu domácího prostředí a podlehla Vysokému Mýtu těsně 3,5:4,5. Rapid Pardubice remizoval doma s Dalešicemi 4:4, stejný výsledek 4:4 uhrála také Polička v Ořechově, zato Chrudim nevyužila výhodu domácího prostředí a opět prohrála - tentokrát s Kutnou Horou 3,5:4,5.
Další výsledky: Lokomotiva Brno - Moravská Slavia Brno B 2:6, Náměšť n/O. - Kolín 2,5:5,5
Na čele tabulky se Moravská Slavia Brno vzdálila dvěma nejbližším pronásledovatelům už 'o dva parníky' (!), na konci tabulky je situace kritická jak pro Chrudim tak pro Náměšť n/O., do hry o třetího 'Černého Petra' se pak kromě Dalešic zapojila i Lokomotiva Brno.


2. LIGA 2018/2019 – SKUPINA D 
VÝSLEDKY 7. KOLA HRANÉHO 27. 01. 2019
ŠK Rapid Pardubice – Caissa Pivovar Dalešice TJ Náměšť n/Oslavou – Sokol Kolín
Rozhodčí: Veselý Tomáš Rozhodčí: Mičulka Petr
1. Prandstetter E. 2217 1:0 Sedláček O. H 2207 1. Kratochvíl V. 2220 1/2 Jirovský P. 2336
2. Smutný J. H 2207 1/2 Růžička J. H 2196 2. Dittrich P. 2228 1/2 Hora M. H 2154
3. Ludvík T. H 2089 1:0 Mouryc T. H 1973 3. Zezula R. 2014 0:1 Brezmen P. 2091
4. Holásek P. H 2168 1/2 Svíženský L. 1951 4. Mičulka P. 2056 0:1 Beneš P. 2084
5. Hlavnička J. 2126 1/2 Bradáč R. 1968 5. Mičulka D. 2052 1/2 Tesař P. H 2059
6. Sýkora J. 2071 1/2 Košut T. 1864 6. Mrazík T. H 1952 1:0 Hála V. 2033
7. Prokop M. 1845 0:1 Zelený T. 1868 7. Richterová J. 1799 0:1 Kronowetter B. H 2046
8. Joukl J. 1660 0:1 Mezlík S. 1938 8. Richter R. H 1480 0:1 Stehlík J. 1972
4 : 4 2,5 : 5,5
TJ ŠO Chrudim – TJ Sparta Kutná Hora Lokomotiva Brno – Moravská Slavia Brno B
Rozhodčí: Krys Jaromír Rozhodčí: Fryda Dominik
1. Jedlička A. H 2218 1/2 Seidl Š. H 2157 1. Šklíba M. 2304 0:1 Polák T. V 2507
2. Bujnoch R. H 2210 1/2 Polák B. 2159 2. Ramík Z. 2151 0:1 Kočiščák J. H 2500
3. Němec P. 2232 1/2 Daneš J. 2226 3. Dvořák A. 2127 1/2 Holemář D. 2302
4. Trhal T. 2083 1/2 Keller D. 2126 4. Kratochvíl M. 2207 1/2 Skácelík P. 2162
5. Hlaváček R. 2105 1/2 Černovský J. 2096 5. Kulovaná E. H 2200 1/2 Tikovský A. 2184
6. Malivánek J. 2053 0:1 Vinklárek O. 2079 6. Kratochvíl K. 2162 0:1 Věchet S. 2114
7. Kokeš B. 1987 1/2 Duda A. H 2055 7. Veselý J. 1983 0:1 Kredl K. 2101
8. Krys J. 2043 1/2 Vrkota M. 2055 8. Straka V. 1989 1/2 Vávra M. 1980
3,5 : 4,5 2 : 6
TJ CHS Chotěboř – ŠK Vysoké Mýto OREL Ořechov – TJ Štefanydes Polička
Rozhodčí: Petrus Luděk Rozhodčí: Kubát Pavel
1. Říha V. H 2145 0:1 Sabol M. 2320 1. Kantorík M. C 2216 0:1 Červený P. 2318
2. Tůma J. 2287 0:1 Šmajzr M. H 2155 2. Lakatoš T. 2131 1/2 Švanda O. 2215
3. Veselý V. H 2075 1/2 Grundman V. H 2013 3. Nový M. 2166 1/2 Krátký J. H 2050
4. Vala F. H 2174 1/2 Kosek M. 2140 4. Páral S. 1994 1:0 Kastner O. H 2027
5. Jun R. 1967 1/2 Kosek J. 2070 5. Kubíček P. 1966 0:1 Lorenc O. 2087
6. Tůma J. 2036 1/2 Doseděl J. 2055 6. Messerschmidt S 2009 1:0 Houška B. 2034
7. Petrus L. 1964 1:0 Daněk P. H 1891 7. Kubát P. 1991 1/2 Švanda A. 1925
8. Hospodka J. 1956 1/2 Lipavský D. 1964 8. Borovský A. C 1953 1/2 Pavlíček L. 2004
3,5 : 4,5 4 : 4
TABULKA PO 7. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Moravská Slavia Brno B 7 7 0 0 21 42 : 14 33
2. ŠK Rapid Pardubice 7 4 1 2 13 32 : 24 19
3. TJ CHS Chotěboř 7 4 1 2 13 30 : 26 17
4. ŠK Vysoké Mýto 7 3 3 1 12 29,5 : 26,5 17
5. TJ Štefanydes Polička 7 3 2 2 11 28,5 : 27,5 14
6. OREL Ořechov 7 3 1 3 10 29 : 27 19
7. Sokol Kolín 7 3 1 3 10 28 : 28 15
8. TJ Sparta Kutná Hora 7 3 1 3 10 28 : 28 11
9. Lokomotiva Brno 7 2 1 4 7 26 : 30 13
10. Caissa Pivovar Dalešice 7 2 1 4 7 25 : 31 14
11. TJ Náměšť n/Oslavou 7 1 0 6 3 16,5 : 39,5 9
12. TJ ŠO Chrudim 7 0 2 5 2 21,5 : 34,5 7

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.