Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - deváté kolo 24.02.19

V devátém kole 2.ligy skupiny D nestačila Polička doma na Vysoké Mýto a podlehla mu těsně 3,5:4,5, Chrudim udržela šanci na záchranu domácím vítězstvím nad Rapidem Pardubice 4,5:3,5 a Chotěboř se rozešla s Kutnou Horou smírně 4:4.
Další výsledky: Lokomotiva Brno - Kolín 5,5:2,5, Ořechov - Moravská Slavia Brno B 3:5, Náměšť n/O. - Dalešice 3:5
O prvenství a postupu Moravské Slavie Brno B bylo rozhodnuto už o kolo dříve, zato boj o udržení začíná ještě zvyšovat obrátky - zachránit se může i momentálně poslední Náměšť n/O. a naopak spadnout může i některé družstvo z první poloviny tabulky !!


2. LIGA 2018/2019 – SKUPINA D
VÝSLEDKY 9. KOLA HRANÉHO 24. 02. 2019
TJ Náměšť n/Oslavou – Caissa Pivovar Dalešice TJ ŠO Chrudim – ŠK Rapid Pardubice
Rozhodčí: Mičulka Petr Rozhodčí: Krys Jaromír
1. Kratochvíl V. 2216 1:0 Buchníček P. H 2313 1. Jedlička A. H 2228 1/2 Prandstetter E. 2224
2. Dittrich P. 2224 0:1 Sedláček O. H 2196 2. Bujnoch R. H 2196 0:1 Smutný J. H 2216
3. Mejzlík V. 2160 0:1 Růžička J. H 2200 3. Němec P. 2209 0:1 Ludvík T. H 2124
4. Mičulka P. 2039 0:1 Tesař J. 1998 4. Hlaváček R. 2116 1/2 Holásek P. H 2175
5. Mičulka D. 2053 1/2 Lampíř T. 2056 5. Malivánek J. 2039 1:0 Sýkora J. 2068
6. Mrazík T. H 1961 1:0 Svíženský L. 1978 6. Kokeš B. 1984 1/2 Vávra R. 2034
7. Richterová J. 1755 1/2 Košut T. 1870 7. Novotný O. H 1853 1:0 Veselý T. 2061
8. Richter R. H 1421 0:1 Ciešlak L. 1857 8. Trhal M. 1974 1:0 Hennig T. 2032
3 : 5 4,5 : 3,5
Lokomotiva Brno – Sokol Kolín TJ CHS Chotěboř – TJ Sparta Kutná Hora
Rozhodčí: Zámečník Ondřej Rozhodčí: Petrus Luděk
1. Dvořák A. 2147 1/2 Jirovský P. 2333 1. Tůma J. 2268 1/2 Seidl Š. H 2158
2. Kratochvíl M. 2191 1/2 Hora M. H 2128 2. Vala F. H 2165 1/2 Polák B. 2162
3. Kulovaná E. H 2203 1/2 Brezmen P. 2100 3. Ondráček O. 2115 1/2 Daneš J. 2235
4. Kratochvíl K. 2162 1/2 Beneš P. 2093 4. Jun R. 2016 1/2 Černovský J. 2092
5. Veselý J. 1968 1:0 Tesař P. H 2041 5. Tůma J. 2047 1/2 Vrkota M. 2049
6. Straka V. 1989 1:0 Michálek F. 2039 6. Petrus L. 1973 1/2 Štolba M. 2044
7. Kureš M. 1909 1/2 Kronowetter B. H 2057 7. Hospodka J. 1934 1/2 Skála J. 1888
8. Volák Š. 1800 1:0 Stehlík J. 1969 8. Fiala M. 1821 1/2 Kopecký T. 1823
5,5 : 2,5 4 : 4
OREL Ořechov – Moravská Slavia Brno B TJ Štefanydes Polička – ŠK Vysoké Mýto
Rozhodčí: Kubát Pavel Rozhodčí: Schaffer David
1. Jacko V. C 2326 0:1 Polák T. V 2510 1. Červený P. 2340 1:0 Sabol M. 2288
2. Lakatoš T. 2137 0:1 Vymazal B. 2366 2. Švanda O. 2306 0:1 Ptáček L. 2097
3. Nový M. 2160 1/2 Maslík M. C 2361 3. Krátký J. H 2070 1/2 Grundman V. H 2025
4. Moulis M. 2067 1/2 Tikovský A. 2189 4. Kastner O. H 2043 1/2 Kosek M. 2148
5. Páral S. 1996 1/2 Věchet S. 2110 5. Houška B. 2026 0:1 Kosek J. 2062
6. Kubíček P. 1949 0:1 Bureš V. 2113 6. Komárková M. 2001 0:1 Doseděl J. 2055
7. Messerschmidt S 2016 1/2 Kredl K. 2095 7. Stodola M. 1976 1/2 Kučera J. 1906
8. Kubát P. 1976 1:0 Vávra M. 1990 8. Pavlíček L. 1980 1:0 Zeman D. H 1828
3 : 5 3,5 : 4,5
TABULKA PO 9. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Moravská Slavia Brno B 9 9 0 0 27 52 : 20 39
2. ŠK Vysoké Mýto 9 4 3 2 15 36,5 : 35,5 21
3. TJ Sparta Kutná Hora 9 4 2 3 14 38,5 : 33,5 16
4. TJ Štefanydes Polička 9 4 2 3 14 37 : 35 19
5. TJ CHS Chotěboř 9 4 2 3 14 37 : 35 18
6. ŠK Rapid Pardubice 9 4 1 4 13 39 : 33 23
7. OREL Ořechov 9 4 1 4 13 37,5 : 34,5 24
8. Sokol Kolín 9 3 1 5 10 33,5 : 38,5 15
9. Caissa Pivovar Dalešice 9 3 1 5 10 33 : 39 19
10. Lokomotiva Brno 9 3 1 5 10 33 : 39 16
11. TJ ŠO Chrudim 9 2 2 5 8 31 : 41 12
12. TJ Náměšť n/Oslavou 9 2 0 7 6 24 : 48 14

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.