Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - desáté kolo 17.03.19

V předposledním desátém kole 2.ligy skupiny D byl nejsledovanějším duel Náměště n/O. s Chrudimí, v něm domácí podlehli 3:5 a tím již definitivně rozhodli o svém sestupu. Vysoké Mýto zvítězilo venku nad Dalešicemi 5,5:2,5 a také Chotěboř zvítězila v Kolíně 5,5:2,5, ovšem Polička podlehla v Brně Moravské Slavii B 5,5:2,5 a Rapid Pardubice prohrál doma s Lokomotivou Brno 3:5.
Další výsledky: Kutná Hora - Ořechov 5,5:2,5
Na čele tabulky navýšila Moravská Slavia Brno B svůj náskok na druhé Vysoké Mýto na neuvěřitelných 12 bodů a vyjasnilo se i na konci tabulky. Prvním sestupujícím se stala Náměšť n/O., druhý sestupující vzejde z duelu Chrudimě s Dalešicemi a o třetí sestupové místo může být ještě více 'zájemců'.


2. LIGA 2018/2019 – SKUPINA D
VÝSLEDKY 10. KOLA HRANÉHO 17. 03. 2019
Caissa Pivovar Dalešice – ŠK Vysoké Mýto Moravská Slavia Brno B – TJ Štefanydes Polička
Rozhodčí: Svíženský Luboš Rozhodčí: Šťastná Vladimíra
1. Sedláček O. H 2214 1/2 Sabol M. 2277 1. Polák T. V 2514 1:0 Červený P. 2333
2. Fišar J. H 2113 0:1 Ptáček L. 2096 2. Holemář D. 2309 1/2 Švanda O. 2298
3. Tesař J. 2035 1/2 Grundman V. H 2028 3. Skácelík P. 2175 1/2 Kastner O. H 2056
4. Lampíř T. 2057 0:1 Kosek M. 2145 4. Tikovský A. 2186 1:0 Houška B. 2013
5. Mouryc T. H 1977 0:1 Kosek J. 2069 5. Věchet S. 2104 1/2 Stodola M. 1981
6. Svíženský L. 1970 1/2 Doseděl J. 2051 6. Kredl K. 2104 1/2 Pavlíček L. 2003
7. Zelený T. 1949 1/2 Lipavský D. 1941 7. Zpěváková J. H 2093 1:0 Schaffer D. 1669
8. Mezlík S. 1922 1/2 Marinov P. 1804 8. Vávra M. 1988 1/2 Stodola J. 1761
2,5 : 5,5 5,5 : 2,5
TJ Sparta Kutná Hora – OREL Ořechov Sokol Kolín – TJ CHS Chotěboř
Rozhodčí: Skála Jaromír Rozhodčí: Hons Petr
1. Seidl Š. H 2160 0:1 Pacher M. C 2393 1. Jirovský P. 2329 0:1 Říha V. H 2219
2. Polák B. 2163 1:0 Lakatoš T. 2137 2. Hora M. H 2126 1/2 Tůma J. 2269
3. Daneš J. 2235 1:0 Nový M. 2154 3. Brezmen P. 2102 1:0 Veselý V. H 2075
4. Černovský J. 2085 1/2 Moulis M. 2086 4. Souček M. 1963 0:1 Vala F. H 2181
5. Vrkota M. 2043 1:0 Páral S. 1999 5. Tesař P. H 2012 1/2 Ondráček O. 2120
6. Štolba M. 2036 1:0 Kubíček P. 1942 6. Hála V. 2026 0:1 Jun R. 2033
7. Skála J. 1893 1/2 Messerschmidt S 2018 7. Kronowetter B. H 2041 0:1 Tůma J. 2046
8. Snížek K. 1879 1/2 Kubát P. 1992 8. Stehlík J. 1949 1/2 Fiala M. 1820
5,5 : 2,5 2,5 : 5,5
ŠK Rapid Pardubice – Lokomotiva Brno TJ Náměšť n/Oslavou – TJ ŠO Chrudim
Rozhodčí: Veselý Tomáš Rozhodčí: Mičulka Petr
1. Prandstetter E. 2224 1/2 Šklíba M. 2310 1. Kratochvíl V. 2220 1/2 Jedlička A. H 2238
2. Ludvík T. H 2172 1/2 Kratochvíl M. 2189 2. Walek P. H 2221 1:0 Bujnoch R. H 2186
3. Holásek P. H 2151 1/2 Kulovaná E. H 2204 3. Dittrich P. 2213 0:1 Němec P. 2194
4. Hlavnička J. 2109 0:1 Kratochvíl K. 2149 4. Mičulka P. 2041 1/2 Trhal T. 2084
5. Sýkora J. 2049 1:0 Veselý J. 1976 5. Mičulka D. 2057 1/2 Hlaváček R. 2117
6. Řezníček D. H 2102 1/2 Straka V. 1994 6. Mrazík T. H 1975 1/2 Malivánek J. 2050
7. Kastner V. 1939 0:1 Kureš M. 1917 7. Richterová J. 1755 0:1 Kokeš B. 1997
8. Joukl M. 1531 0:1 Volák Š. 1843 8. Halbrštat P. H 1560 0:1 Novotný O. H 1933
3 : 5 3 : 5
TABULKA PO 10. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Moravská Slavia Brno B 10 10 0 0 30 57,5 : 22,5 42
2. ŠK Vysoké Mýto 10 5 3 2 18 42 : 38 24
3. TJ Sparta Kutná Hora 10 5 2 3 17 44 : 36 20
4. TJ CHS Chotěboř 10 5 2 3 17 42,5 : 37,5 22
5. TJ Štefanydes Polička 10 4 2 4 14 39,5 : 40,5 19
6. ŠK Rapid Pardubice 10 4 1 5 13 42 : 38 24
7. OREL Ořechov 10 4 1 5 13 40 : 40 25
8. Lokomotiva Brno 10 4 1 5 13 38 : 42 19
9. TJ ŠO Chrudim 10 3 2 5 11 36 : 44 15
10. Sokol Kolín 10 3 1 6 10 36 : 44 16
11. Caissa Pivovar Dalešice 10 3 1 6 10 35,5 : 44,5 19
12. TJ Náměšť n/Oslavou 10 2 0 8 6 27 : 53 15

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.