Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - jedenácté kolo 30.03.19

V posledním jedenáctém kole 2.ligy skupiny D všechny nejvíce zajímal zápas Chrudimi s Dalešicemi, jehož vítěz si mohl zajistit setrvání v soutěži i pro další sezonu. Zápas však skončil remizou 4:4 a ... sestupují obě družstva !!
Další výsledky: Lokomotiva Brno - Náměšť n/O. 4:4, Ořechov - Kolín 3,5:4,5, Vysoké Mýto - Moravská Slavia B 2,5:5,5, Chotěboř - Rapid Pardubice 5,5:2,5, Polička - Kutná Hora 4,5:3,5
Ani v posledním kole neztratila Moravská Slavia Brno B ani bod a zvítězila s plným počtem 33 bodů a neuvěřitelným náskokem 13 bodů před druhou Chotěboří - Blahopřejeme !!! K již dříve sestupující Náměšti n/O. se po vzájemné a jistě nechtěné remize přidaly Dalešice a Chrudim, které se se soutěží rovněž loučí.


2. LIGA 2018/2019 – SKUPINA D
VÝSLEDKY 11. KOLA HRANÉHO 31. 03. 2019
TJ ŠO Chrudim – Caissa Pivovar Dalešice Lokomotiva Brno – TJ Náměšť n/Oslavou
Rozhodčí: Krys Jaromír Rozhodčí: Fryda Dominik
1. Jedlička A. H 2238 0:1 Buchníček P. H 2303 1. Šklíba M. 2310 1/2 Kratochvíl V. 2220
2. Bujnoch R. H 2186 1/2 Sedláček O. H 2214 2. Dvořák A. 2144 0:1 Walek P. H 2221
3. Němec P. 2194 1:0 Fišar J. H 2113 3. Kulovaná E. H 2204 1/2 Mičulka P. 2041
4. Trhal T. 2084 1:0 Tesař J. 2035 4. Kratochvíl K. 2149 1/2 Mičulka D. 2057
5. Hlaváček R. 2117 1:0 Lampíř T. 2057 5. Veselý J. 1976 0:1 Mrazík T. H 1975
6. Malivánek J. 2050 1/2 Svíženský L. 1970 6. Wünsch R. 1825 1:0 Richterová J. 1755
7. Kokeš B. 1997 0:1 Ciešlak L. 1860 7. Straka V. 1994 1:0 Krumlová Z. 1623
8. Novotný O. H 1933 0:1 Zelený T. 1949 8. Kureš M. 1917 1/2 Richter R. H 1423
4 : 4 4 : 4
TJ CHS Chotěboř – ŠK Rapid Pardubice OREL Ořechov – Sokol Kolín
Rozhodčí: Veselý Tomáš Rozhodčí: Kubát Pavel
1. Říha V. H 2219 1/2 Prandstetter E. 2224 1. Jacko V. C 2323 1/2 Jirovský P. 2329
2. Tůma J. 2269 0:1 Ludvík T. H 2172 2. Kantorík M. C 2206 1/2 Hora M. H 2126
3. Veselý V. H 2075 1:0 Hlavnička J. 2109 3. Lakatoš T. 2137 1/2 Brezmen P. 2102
4. Vala F. H 2181 1/2 Sýkora J. 2049 4. Nový M. 2154 1/2 Beneš P. 2093
5. Ondráček O. 2120 1:0 Veselý T. 2047 5. Moulis M. 2086 1/2 Souček M. 1963
6. Jun R. 2033 1:0 Seidl Z. 1868 6. Páral S. 1999 1/2 Tesař P. H 2012
7. Tůma J. 2046 1:0 Joukl M. 1531 7. Messerschmidt S 2018 1/2 Hála V. 2026
8. Hospodka J. 1927 1/2 Fiala J. 1614 8. Kubát P. 1992 0:1 Kronowetter B. H 2041
5,5 : 2,5 3,5 : 4,5
TJ Štefanydes Polička – TJ Sparta Kutná Hora ŠK Vysoké Mýto – Moravská Slavia Brno B
Rozhodčí: Schaffer David Rozhodčí: Sabol Marian
1. Červený P. 2333 1:0 Seidl Š. H 2160 1. Sabol M. 2277 0:1 Vymazal B. 2367
2. Švanda O. 2298 1/2 Polák B. 2163 2. Grundman V. H 2028 0:1 Holemář D. 2309
3. Krátký J. H 2058 0:1 Daneš J. 2235 3. Kosek M. 2145 1/2 Skácelík P. 2175
4. Kastner O. H 2056 1:0 Keller D. 2139 4. Kosek J. 2069 1:0 Tikovský A. 2186
5. Lorenc O. 2090 1/2 Černovský J. 2085 5. Doseděl J. 2051 0:1 Věchet S. 2104
6. Houška B. 2013 1/2 Vrkota M. 2043 6. Kučera J. 1909 1/2 Kredl K. 2104
7. Komárková M. 1999 1/2 Štolba M. 2036 7. Lipavský D. 1941 1/2 Zpěváková J. H 2093
8. Pavlíček L. 2003 1/2 Skála J. 1893 8. Ptáček M. 1749 0:1 Vávra M. 1988
4,5 : 3,5 2,5 : 5,5
TABULKA PO 11. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Moravská Slavia Brno B 11 11 0 0 33 63 : 25 46
2. TJ CHS Chotěboř 11 6 2 3 20 48 : 40 26
3. ŠK Vysoké Mýto 11 5 3 3 18 44,5 : 43,5 25
4. TJ Sparta Kutná Hora 11 5 2 4 17 47,5 : 40,5 21
5. TJ Štefanydes Polička 11 5 2 4 17 44 : 44 21
6. Lokomotiva Brno 11 4 2 5 14 42 : 46 21
7. ŠK Rapid Pardubice 11 4 1 6 13 44,5 : 43,5 25
8. OREL Ořechov 11 4 1 6 13 43,5 : 44,5 25
9. Sokol Kolín 11 4 1 6 13 40,5 : 47,5 17
10. TJ ŠO Chrudim 11 3 3 5 12 40 : 48 18
11. Caissa Pivovar Dalešice 11 3 2 6 11 39,5 : 48,5 22
12. TJ Náměšť n/Oslavou 11 2 1 8 7 31 : 57 17

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.