Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Memoriál Tomáše Baštince 2018 / FIDE A 03.02.18

Ve dnech 2.-3.února 2018 se v Bezměrově konal další ročník Memoriálu Tomáše Baštince, kterého se ve třech skupinách zúčastnilo 98 hráčů. Jedním z účastníků hlavního FIDE turnaje A byl i hráč 2222 ŠK Polabiny Adam Josef Ret, který i zde prokázal svou zvyšující se šachovou úroveň obsazením 5.místa, za což si připsal 71,6 FIDE bodů !


Memoriál Tomáše Baštince  A FIDE turnaj
Organizátor : Sokol Postoupky
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Ing. Martin Medek
Hlavní rozhodčí : Bc. Vladimír Opluštil
Rozhodčí : Rostislav Huňa
Čas na rozmyšlenou : 2 x 60 minut + 30 s per move
Místo : Bezměrov
Datum od : 2018/02/02 Datum do 2018/02/03
Ø ELO turnaje : 1780
Konečné pořadí po 5 kolech
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3 K rtg+/-
1 5 Kocián Miroslav  2019 ŠK Zlín, z.s. 4 10 16,5 13 20 14,8
2 8 Krupica Pavel  1878 ŠK Kuřim, z.s. 4 9 15 11 20 17,6
3 2 Juříček Stanislav  2083 Zbrojovka Vsetín 4 8,5 13,5 10,5 20 17
4 1 Dusbaba Karel  2095 SK Šachy Chlumec 3,5 7,5 13 8,25 20 -6,8
5 14 Ret Adam Josef  1729 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 6,5 10,5 7 40 71,6
6 6 Šnorek Milan  1976 ŠK Lokomotiva Brno, z.s. 3 8,5 14 6,5 20 -5,6
7 Horák Jan  1885 Region Panda, z.s. 3 8,5 14 6,5 40 3,6
8 9 Londin Šimon  1863 Oddíl šachů SK Prostějov 3 7 12,5 6,5 40 -30
9 11 Věžník Michael  1845 ŠK Duras BVK 3 7 11,5 4,5 20 10,6
10 19 Hladký Tadeáš  1554 ŠK Lokomotiva Brno, z.s. 3 6 11,5 5,25 40 37,6
11 10 Trávníček Kryštof Mikuláš  1850 ŠO Kunovice 3 6 9,5 4,75 40 -12
12 4 Slepánková Radka  2031 SK Vyškov, z.s. 2,5 8 13 5 20 -29,6
13 16 Khadash Kamil  1615 ŠK Lokomotiva Brno, z.s. 2,5 8 13 4 40 58,4
14 13 Babula Vlastimil  1823 ŠK Staré Město 2,5 6,5 11,5 5,5 40 -24,8
15 21 Šimek Viktor  1524 ŠK Zlín, z.s. 2 8 13 4,75 40 31,6
16 23 Ivanov Mikhail  1423 ŠK Duras BVK 2 8 13 3,5 40 7,6
17 20 Faja Vilém  1551 ŠK Lokomotiva Brno, z.s. 2 8 12,5 3,5 40 13,2
18 17 Marková Kristýna  1614 Interchess z.s. 2 7 10,5 2 40 -8,8
19 15 Urbanová Daniela  1677 Oddíl šachů SK Prostějov 2 6 10 3,5 40 -8,8
20 12 Effenberger Adam  1831 ŠK Vinary 1,5 8 13,5 3,75 20 -13,8
21 3 Valenta Vít  2081 ŠK Velké Losiny 1,5 8 12,5 2,75 20 -54,6
22 18 Černý Michal  1556 ŠK Zlín-Malenovice, z.s. 1,5 7 12 3 40 -7,2
23 22 Novák Miroslav  1441 ŠK SIGMIA Olomouc 1 6,5 11 0,5 20 -15,6

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.