Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Bleskový turnaj Městečko Trnávka 2019 21.04.19

V sobotu 20.4.2019 uspořádal oddíl šachu Sokola Městečko Trnávka 35.ročník turnaje v bleskovém šachu, kterého se zúčastnilo 85 hráčů nejen z pardubického kraje.
Vítězem se stal Martin Nehyba ze Skaličky (který byl i nejlepším juniorem) před FM Františkem Vránou ze Starého Města, třetí skončil Tomáš Pokorný z Lanškrouna, nejlepší ženou se stala Zdeňka Vránová ze Starého Města a nejlepším ze seniorů byl Jaroslav Volf z Ústí n/O..


35. ročník turnaje v bleskovém šachu Městečko Trnávka 
Organizátor : šachový oddíl TJ Sokol Městečko Trnávka
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Judr.Izák Miloš
Hlavní rozhodčí : Ing.Šmajzr Martin
Rozhodčí : Ing.Šmajzr Martin
Čas na rozmyšlenou : 30 min.
Místo : Městečko Trnávka
Datum : 2019/04/20
Ø ELO turnaje : 1694
Konečné pořadí po 16 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 9   Nehyba Martin  2037 TJ Sokol Skalička z.s. 13 154,5 162,5 130
2 2 FM Vrána František  2158 ŠK Staré Město 12,5 154,5 160,5 122,25
3 1   Pokorný Tomáš  2185 TJ Lanškroun 11,5 158 167 114
4 13   Kupsa Matěj  1981 TJ Štefanydes Polička 11,5 152 160 111,25
5 4   Ptáček Luboš  2086 ŠK Vysoké Mýto 11 153,5 161,5 107,75
6 3 CM Strašil Pavel  2117 Tatran Litovel 11 152,5 158 100,75
7 17   Solil Roman  1961 TJ Lanškroun 11 150,5 158 101,75
8 6   Hácha Aleš  2065 ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. 10,5 148 155 98,25
9 22   Vránová Zdeňka  1940 ŠK Staré Město 10,5 139,5 145 85,75
10 49   Jiroušek Jan  1721 2222 ŠK Polabiny, z.s. 10 144 150,5 90,25
11 18   Mareš Jan  1961 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 10 139,5 146,5 86
12 20   Šmajzr Martin  1945 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 10 137,5 144 81,25
13 10   Hrobař Vlastimil  2036 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 9,5 153 160,5 88,75
14 53   Holásek Vojtěch  1690 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 9,5 149 155,5 86,5
15 5   Boháček Milan  2073 SK Podlužan Prušánky z.s. 9,5 142 150 84
16 25   Pokladník Martin  1907 TJ Sloup 9,5 140,5 147,5 79,5
17 27   Meleško Andrij  1903 TJ Slovan Moravská Třebová 9,5 133 138 75,75
18 48   Marinov Peter  1726 ŠK Vysoké Mýto 9,5 130,5 136,5 75
19 7   Rozumek Vlastimil  2038 MKS Vyškov 9,5 124 129 71,5
20 42   Baláž František  1785 TJ Sloup 9,5 121,5 126,5 71
21 43   Sedlák Ivo  1779 TJ Sloup 9 138 144 72
22 11 FM Valenta Vít  2025 ŠK Velké Losiny 9 135,5 141,5 73,75
23 24   Kučera Jan  1912 ŠK Vysoké Mýto 9 134 140 72,25
24 34   Zdráhal Václav  1836 SK Petřín Plzeň 9 130,5 137,5 72,25
25 26   Volf Jaroslav  1904 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 9 129,5 135,5 73
26 14   Trojan Luboš  1975 2222 ŠK Polabiny, z.s. 9 128 133,5 69,25
27 15   Ševčík Milan  1974 ŠK GARDE Lipovec 9 127,5 133,5 74,25
28 38   Hloušek Zdeněk  1821 ŠK GARDE Lipovec 9 126 127 61
29 8   Burian Michal  2038 Sokol Městečko Trnávka 9 120,5 126 68
30 19   Holásek Pavel  1947 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 8,5 144 150 74,75
31 33   Just Pavel  1841 2222 ŠK Polabiny, z.s. 8,5 137,5 143,5 72,5
32 35   Kalousek Vladimír  1828 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 8,5 137,5 143 71,5
33 74   Tkadleček Petr  1796 TJ Frenštát pod Radhoštěm 8,5 133 140,5 70,25
34 28   Hubený Pavel  1898 Slavia  Boskovice 8,5 130,5 137,5 69,75
35 36   Jecha Petr  1828 Farma Jaroměř 8,5 128 134 62,5
36 47   Kylar Pavel  1732 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 8,5 124 129 63,5
37 58   Holásek Vít  1593 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 8,5 123,5 128,5 63,5
38 16   Kotva Milan  1967 ŠK Svitavy 8,5 120,5 126 63,25
39 76   Ochmanský Vojtěch  1186 Slavia  Boskovice 8 135 141 63,5
40 71   Mikulášek Petr  1644 TJ Sloup 8 133,5 139,5 64,75
41 12   Musil Vítězslav  1990 Agentura 64 Grygov 8 127 132,5 60,5
42 31   Kameník David  1870 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 8 126 131 58,75
43 40   Sojma Zdeněk  1803 TJ Slovan Moravská Třebová 8 125 130 59,5
44 30   Mareš Petr st.  1873 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 8 124 129,5 56,75
45 55   Nedelčev Radim  1653 Šachový klub Choceň, z.s. 8 122 123 51,5
46 56   Bulva František  1631 TJ Lanškroun 8 121,5 127,5 58,25
47 37   Reichl Roman  1825 ŠK 1921 Zábřeh 8 120,5 125 56,5
48 21   Knotek Josef  1943 ŠO Kunovice 8 119 125 57,5
49 46   Havel František  1755 Slavia  Boskovice 8 118,5 123,5 53
50 70   Veselý Jindřich  1845 TJ Sloup 8 113 118 53
51 51   Mareš Petr ml.  1704 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 8 113 118 51
52 32   Zemánek Jan  1857 Slavia  Boskovice 8 106 111 51
53 52   Dudla Martin  1692 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 7,5 126 131,5 59,25
54 57   Kofránek David  1618 ŠK Loštice 7,5 112,5 118,5 51,25
55 59   Kalousová Julie  1549 TJ Lanškroun 7,5 111,5 116,5 45,75
56 65   Holásková Veronika  1356 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 7,5 111,5 112,5 48
57 54   Havel Jan  1688 Slavia  Boskovice 7,5 108,5 109,5 41,5
58 29   Marek Jiří  1874 SK Podlužan Prušánky z.s. 7 125,5 131 52,5
59 41   Kapoun Vít  1792 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 7 124,5 131 51,25
60 60   Krušina Adolf  1545 ŠK Svitavy 7 117,5 122,5 46,25
61 72   Borýsek Martin  1589 Jevíčko 7 113,5 119 47,5
62 39   Maděra Stanislav  1813 ŠK Svitavy 7 113,5 118,5 47
63 67   Moravec Jakub  1256 TJ Lanškroun 7 112,5 117,5 43,25
64 62   Leksová Soňa  1470 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 7 107 112,5 44,75
65 75   Kouřil Eduard  1341 TJ Sloup 7 104 109 43,5
66 23   Grepl Pavel  1918 TJ Slovan Moravská Třebová 6,5 122 123 45,75
67 66   Václavík Patrik  1292 ŠK Svitavy 6,5 115 120 44
68 73   Vařeka Jiří  1535 ŠK Loštice 6,5 108,5 114 39,25
69 83   Sauer Petr  0 Šachový klub při DDM Litomyšl 6,5 108,5 113 40
70 85   Vykoupil Lukáš  0 ŠK DDM Postoloprty 6,5 107 108 34,25
71 61   Pavlů Pavel  1493 Sokol Městečko Trnávka 6,5 105,5 110 37,75
72 63   Špinler Bronislav  1415 Sokol Mistrovice 6,5 102 106,5 37,75
73 68   Vencl Jiří  1236 TJ Lokomotiva Česká Třebová 6,5 97 98 31
74 78   Šípek Vladimír  1098 TJ Sokol Nekoř 6,5 89 90 33,5
75 44   Glembek Bohumír  1778 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 6 121,5 127 42,5
76 50   Chvojka Antonín  1715 TJ Slovan Moravská Třebová 6 102,5 103,5 30,75
77 64   Kýr Michal  1373 ŠK Svitavy 6 99,5 104 35,5
78 77   Pokorný Jiří  1100 TJ Lanškroun 6 90,5 91,5 27
79 45   Liebl Pavel  1765 TJ Slovan Moravská Třebová 5,5 110 111 32
80 69   Bohuňovská Tereza  1035 ŠK Svitavy 5,5 106,5 111 29,25
81 84   Smolík Matěj  0 Městečko Trnávka 5,5 95,5 96,5 25
82 81   Knízner Michal  0 TJ Sokol Nekoř 5,5 91,5 92,5 25
83 82   Kovář Martin  0 Litomyšl 5,5 90,5 91,5 24,25
84 79   Elstner Ondřej  1097 Slavia  Boskovice 5 88,5 89,5 21,5
85 80   Horník  Milan  0 Městečko Trnávka 1,5 94,5 99 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.