Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Chvaletická šachová olympiáda 2018 - 1.turnaj 27.01.18

V sobotu 27.ledna 2018 byl v Třemošnici zahájen 6.ročník Chvaletické šachové olympiády prvním turnajem, kterého se ve třech kategoriích zúčastnilo 72 hráčů a hráček.
V nejmladší kategorii A zvítězil Vojtěch Starý z Heřmanova Městce s plným počtem 7/7 bodů před Jiřím Bouškou z Hlinska a Prokopem Horákem z Polabin, z dívek byla nejúspěšnější Kristýna Pařízková ze Železných hor.
Ve starší kategorii B kralovaly dívky - první byla Adéla Třasáková s plným počtem 7/7 bodů, třetí místo obsadila Tereza Šulcová (obě Polabiny) a na čtvrtém místě skončila Viola Ruby Pejřimovská z Chotěboře, když pouze na druhou příčku pustily nejlepšího z chlapců Marka Juchelku z Polabin !!!
Nejstarší kategorii C...


Chvaletická šachová olympiáda, 6. ročník  turnaj 1
Organizátor : Šachový spolek Železné hory
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Šilar Lubomír
Hlavní rozhodčí : Jareš Ondřej
Čas na rozmyšlenou : 2 x 15 minut + 5 s/tah
Místo : Třemošnice
Datum : 2018/01/27
Kategorie A (2009 a mladší)
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 2 Starý Vojtěch  1253 Jiskra Heřmanův Městec 7 22 31
2 1 Bouška Jiří  1391 ŠO Hlinsko 6 20,5 29
3 4 Horák Prokop  1077 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 22 32
4 13 Křivský Mikuláš  1000 Chotěboř 4,5 20,5 30
5 3 Jun Rostislav  1164 TJ CHS Chotěboř 4,5 19 27,5
6 11 Hrdlička Jan  1000 ŠS Železné hory 4 20 28,5
7 17 Pařízková Kristýna  1000 ŠS Železné hory 4 19 28,5
8 6 Jindřišek Luboš  1016 TJ ŠO Chrudim 4 17 25
9 5 Martiník David  1056 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 14 19,5
10 19 Třasák Václav  1000 Polabiny 4 11,5 16,5
11 16 Ozank Tobias  1000 ŠS Železné hory 3,5 19,5 26,5
12 8 Burešová Beáta  1000 ŠS Železné hory 3,5 17,5 23,5
13 23 Žďárský Vojtěch  1000 ŠS Železné hory 3,5 16,5 23
14 15 Maček Jan  1000 Železné hory 3,5 15 21,5
15 10 Doležálek Max  1000 TJ CHS Chotěboř 3 20 27,5
16 18 Staněk Tomáš  1000 Železné hory 3 17 26,5
17 9 Charvát Patrik  1000 ŠS Železné hory 3 16,5 23
18 20 Venzara Jan  1000 Železné hory 3 13 19
19 7 Boughen Jessica  1000 Chrudim 3 11,5 17
20 22 Černý David  1000 ŠO Hlinsko 2,5 16 21,5
21 14 Machurek Václav  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2 17 23,5
22 21 Výborný Filip  1000 Železné hory 2 13 18
23 12 Káninský Daniel  1000 Železné hory 1,5 15,5 23
Kategorie B (2006 a mladší)
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 4 Třasáková Adéla  1395 2222 ŠK Polabiny, z.s. 7 21,5 30
2 2 Juchelka Marek  1512 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 22 31
3 6 Šulcová Tereza  1378 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 21 31
4 5 Pejřimovská Viola Ruby  1388 TJ CHS Chotěboř 5 21 29,5
5 9 Nejedlý Lukáš  1307 TJ CHS Chotěboř 5 18,5 28,5
6 11 Pejřimovský Tadeáš Rubel  1271 TJ CHS Chotěboř 5 17 24,5
7 1 Nejedlý Radek  1521 TJ CHS Chotěboř 4 24 33,5
8 3 Kobr Matěj  1457 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 23,5 33,5
9 7 Jun Robert  1366 TJ CHS Chotěboř 4 21,5 31,5
10 8 Váňa Jakub  1316 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 19,5 25,5
11 17 Paar David  1144 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 19 26
12 10 Šlosar Jan  1296 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 18 25
13 12 Pešek Martin Jakub  1268 ŠO Hlinsko 4 17 23
14 14 Tyč Jakub  1194 ŠS Železné hory 4 16 22
15 26 Krupička Filip  1000 TJ CHS Chotěboř 4 16 21
16 15 Katzer Vít  1168 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 15,5 21,5
17 13 Tran Tuan Anh  1258 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 19 28
18 20 Bělohlávek Petr  1074 TJ CHS Chotěboř 3 19 28
19 16 Voborník Jiří  1158 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 19 27
20 23 Mrkvička Jakub  1028 ŠS Železné hory 3 18,5 24,5
21 19 Včela Martin  1097 TJ CHS Chotěboř 3 18 25
22 21 Schmidt Jakub  1057 ŠO Hlinsko 3 17,5 23,5
23 30 Pekárek Jakub  1000 Železné hory 3 17 23
24 22 Martiník Daniel  1050 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 14 20
  25 Bouška Jonáš  1000 ŠO Hlinsko 3 14 20
26 32 Syrovec Jan  1000 TJ ŠO Chrudim 3 12 16
27 18 Bureš Daniel  1100 ŠS Železné hory 2 16 22,5
28 27 Křivská Eliška  1000 TJ CHS Chotěboř 2 14 20
29 29 Mrklovský David  1000 ŠS Železné hory 2 13 17,5
30 31 Peterka Jáchym  1000 TJ ŠO Chrudim 1 13 18
31 24 Tyč Karel  1008 ŠS Železné hory 1 12 17
  28 Machurek Lukáš  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 1 12 17
Kategorie C (2002 a mladší)
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 1 Jun Rudolf  1915 TJ CHS Chotěboř 6 21 30,5
2 2 Brožka Karel  1640 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 21 30
3 4 Klabeneš Petr  1564 TJ CHS Chotěboř 5 21 29,5
4 6 Leksová Soňa  1420 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 20 27,5
5 8 Váňa Vojtěch  1271 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 20 28
6 3 Rybáček Lukáš  1592 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší 4 19,5 27,5
7 5 Vašková Marie  1502 ŠO Hlinsko 4 18 25,5
8 12 Jindřišková Charlotte  1114 TJ ŠO Chrudim 4 16 22,5
9 16 Chocholouš Radim  1000 TJ ŠO Chrudim 4 14,5 20
10 7 Pilná Jitka  1401 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 18,5 26
11 9 Šulc Jiří  1246 ŠO Hlinsko 3,5 18 25,5
12 10 Nikolinko Tomáš  1122 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 17,5 25
13 17 Kukla Štěpán  1000 TJ ŠO Chrudim 3 15,5 22
14 11 Le Hoang Anh Quan  1117 ŠS Železné hory 2,5 17 22,5
15 15 Neumann Jiří  1019 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2 13 18,5
16 14 Málek Ondřej  1073 ŠS Železné hory 2 12,5 18,5
17 13 Hrdlička Jakub  1096 ŠS Železné hory 2 12 17,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.