Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Chvaletická šachová olympiáda 2018 - 2.turnaj 05.03.18

V sobotu 4.března 2018 pokračoval ve Chvaleticích 6.ročník Chvaletické šachové olympiády druhým turnajem, kterého se ve třech kategoriích zúčastnilo 75 hráčů a hráček z 10 oddílů.
V nejmladší kategorii A na prvních místech skončili favorité - první byl Jiří Bouška z Hlinska s plným počtem 7/7 bodů před Vojtěchem Starým z Heřmanova Městce, třetí byl Luboš Jindřišek z Chrudimi a nejlepší z dívek byla Beáta Burešová ze Železných hor.
Ve starší kategorii B skončil na prvním místě Marek Juchelka z Polabin jen na lepší pomocné hodnocení před přespolním Michalem Stejskalem z Hořic v Podkrkonoší, třetí místo si vybojovala nejlepší dívka Adéla Třasáková z Polabin.
V nejstarší kategorii C opět kralovali favorité - první byl Rudolf Jun z Chotěboře před Michalem Jarešem, třetí místo vybojoval Kryštof Liška (oba Polabiny) a nejlepší dívkou se stala Veronika Holásková z Ústí n/O..
Fotogalerie z druhého turnaje je k dispozici ZDE a průběžné celkové pořadí po dvou turnajích naleznete ZDE.


Chvaletická šachová olympiáda, 6. ročník  turnaj 2
Organizátor : Šachový spolek Železné hory
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Šilar Lubomír
Hlavní rozhodčí : Jareš Ondřej
Čas na rozmyšlenou : 2 x 15 minut + 5 s/tah
Místo : Chvaletice
Datum : 2018/03/03
Kategorie A (2009 a mladší)
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 1   Bouška Jiří  1324 ŠO Hlinsko 7 22 29,5
2 2   Starý Vojtěch  1273 Jiskra Heřmanův Městec 6 17,5 27
3 7   Jindřišek Luboš  1014 TJ ŠO Chrudim 5 21 30,5
4 10   Burešová Beáta  1000 ŠS Železné hory 5 19 27
5 3   Jun Rostislav  1141 TJ CHS Chotěboř 4,5 21,5 32
6 4   Hrdlička Jan  1103 ŠS Železné hory 4,5 19,5 29,5
7 24   Zucha Ilja  1000 SK Žamberk 4 24 34
8 16   Moser Hugo  1000 ŠS Železné hory 4 19,5 27
9 14   Křivský Mikuláš  1000 TJ CHS Chotěboř 4 19 27
10 18   Ozank Tobias  1000 ŠS Železné hory 4 16,5 24
11 6   Zmek Jaroslav  1023 TJ CHS Chotěboř 4 15 19,5
12 26   Žďárský Vojtěch  1000 ŠS Železné hory 3,5 17,5 24,5
13 11   Charvát Patrik  1000 ŠS Železné hory 3,5 15 19
14 23   Zmek Michal  1000 TJ CHS Chotěboř 3,5 12 17
15 5   Martiník David  1056 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 19,5 27
16 25   Černý David  1000 ŠO Hlinsko 3 19,5 25,5
17 19   Pařízková Kristýna  1000 ŠS Železné hory 3 18,5 26
18 15   Machurek Václav  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 17 25,5
19 13   Káninský Daniel  1000 ŠS Železné hory 3 15 20,5
20 17   Mrštík Šimon  1000 ŠS Železné hory 3 14,5 19
21 22   Třasák Václav  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 12,5 16,5
22 20   Růžička Vít  1000 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 2,5 17 22
23 9   Boughen Jessika  1000 TJ ŠO Chrudim 2,5 16,5 25
24 8   Blažek Michael  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 1,5 16 24
25 21   Staněk Tomáš  1000 ŠS Železné hory 1 15 19
26 12   Daňová Klára  1000 ŠS Železné hory 0 15 19,5
Kategorie B (2006 a mladší)
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 3   Juchelka Marek  1605 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 23,5 32
2 2   Stejskal Michal  1616 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší 6 21 29
3 1   Třasáková Adéla  1617 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 24,5 33,5
4 5   Roub Radek  1445 ŠS Železné hory 5 20,5 29,5
5 7   Šulcová Tereza  1388 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 20 27
6 8   Nejedlý Lukáš  1387 TJ CHS Chotěboř 5 18 27
7 12   Nešpůrek Jakub  1321 ŠS Železné hory 5 15 21
8 6   Nejedlý Radek  1435 TJ CHS Chotěboř 4,5 21,5 30
9 4   Kobr Matěj  1480 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 17 24,5
10 10   Pejřimovská Viola Ruby  1372 TJ CHS Chotěboř 4 21,5 30,5
11 18   Voborník Jiří  1123 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 20,5 28
12 11   Jun Robert  1357 TJ CHS Chotěboř 4 19,5 27,5
13 14   Pešek Martin Jakub  1315 ŠO Hlinsko 4 19,5 27
14 9   Pejřimovský Tadeáš Rubel  1374 TJ CHS Chotěboř 4 19 27
15 17   Katzer Vít  1139 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 18,5 24
16 16   Paar David  1167 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 18 25,5
17 34   Pekárek Jakub  1000 ŠS Železné hory 4 13 18,5
18 13   Váňa Jakub  1317 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 19,5 27
  25   Vašíček Martin  1063 ŠS Železné hory 3,5 19,5 27
20 15   Tyč Jakub  1222 ŠS Železné hory 3 21 28,5
21 27   Krupička Filip  1057 TJ CHS Chotěboř 3 17 24,5
22 30   Bouška Jonáš  1000 ŠO Hlinsko 3 16,5 23,5
23 23   Včela Martin  1100 TJ CHS Chotěboř 3 16 21,5
24 31   Křivská Eliška  1000 TJ CHS Chotěboř 3 15 21
25 28   Schmidt Jakub  1055 ŠO Hlinsko 3 15 20,5
26 19   Bureš Daniel  1100 ŠS Železné hory 3 13,5 20,5
27 22   Tyč Karel  1100 ŠS Železné hory 3 13 19
28 24   Zucha Jonáš  1083 SK Žamberk 2,5 17,5 24,5
29 36   Syrovec Jan  1000 TJ ŠO Chrudim 2,5 14 19,5
30 21   Nastoupil Adam  1100 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2,5 12 18,5
31 20   Mrkvička Jakub  1100 ŠS Železné hory 2 18,5 26,5
32 33   Machurek Lukáš  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2 14 19
33 29   Martiník Daniel  1034 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2 12,5 18
34 32   Lohniský Marek  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2 11 15,5
35 35   Peterka Jáchym  1000 TJ ŠO Chrudim 1 15 21,5
36 26   Macan Tomáš  1062 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 0 12,5 18,5
Kategorie C (2002 a mladší)
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 1   Jun Rudolf  1935 TJ CHS Chotěboř 6,5 19,5 28,5
2 2 CM Jareš Michal  1829 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 18 27
3 5   Liška Kryštof  1405 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 20 27,5
4 3   Holásková Veronika  1546 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 21,5 29
5 11   Chocholouš Radim  1000 TJ ŠO Chrudim 4 18,5 27
6 4   Leksová Soňa  1454 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4 18 27
7 9   Jindřišková Charlotte  1152 TJ ŠO Chrudim 4 14 21,5
8 7   Nikolinko Tomáš  1250 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3,5 17,5 25
9 6   Pilná Jitka  1393 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 17 24,5
10 10   Leksa Roman  1050 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 15,5 22,5
11 8   Le Hoang Anh Quan  1196 ŠS Železné hory 3 11,5 18,5
12 13   Vitvar Adam  1000 ŠS Železné hory 1,5 16,5 22,5
13 12   Málek Ondřej  1000 ŠS Železné hory 1,5 13 18

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.