Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Chvaletická šachová olympiáda 2019 - 1.turnaj 10.03.19

V sobotu 9.března 2019 se v Třemošnici uskutečnil první turnaj Chvaletické šachové olympiády 2019 pod názvem 'O Lichnickou věž', kterého se ve třech kategoriích zúčastnilo 51 hráčů.
V nejmladší kategorii A zvítězil Jan Hrdlička před Jiřím Hlaváčkem a Tomášem Staňkem (všichni Železné hory), nejlepší dívkou se stala Vanessa Stehlíková z Polabin.
V kategorii B byl nejúspěšnější Jakub Nešpůrek ze Železných hor následovaný Patrikem Kocmanem a Matějem Pavlišem (oba Havlíčkův Brod), z dívek byla nejlepší Kristýna Pařízková ze Železných hor.
V nejstarší kategorii C byl první Kryštof Liška před Markem Juchelkou (oba Polabiny) a Tomášem Nikolenkem z České Třebové, jedinou dívkou byla Anna Satrapová z Havlíčkova Brodu.


Chvaletická šachová olympiáda, 7. ročník, turnaj 1
Organizátor : Šachový spolek Železné hory
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Lubomír Šilar
Hlavní rozhodčí : Miroslav Tyč
Čas na rozmyšlenou : 2 × 15 minut + 5 s/tah
Místo : ZŠ Třemošnice
Datum : 2019/03/09
Kategorie A
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Hrdlička Jan  1268 Šachový spolek Železné hory 7 25,5 0 3
2 6 Hlaváček Jiří  0 Šachový spolek Železné hory 5 27,5 0 4
3 12 Staněk Tomáš  0 Šachový spolek Železné hory 5 25,5 0 3
4 14 Šafář Adam  0 TJ Štefanydes Polička 4 27,5 1 3
5 3 Mrštík Šimon  1100 Šachový spolek Železné hory 4 27,5 0 3
6 15 Šorf Filip  0 ŠK DDM Bystřice nad Perštejnem 4 27 0 4
7 11 Shejbal Filip  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 17,5 0 3
8 13 Stehlíková Vanessa  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 25,5 0 3
9 7 Hrdlička Tomáš  0 Šachový spolek Železné hory 3,5 25 0 3
10 16 Venzara Jan  0 Šachový spolek Železné hory 3,5 22 0 4
11 2 Choutka Filip  1112 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 18,5 0 4
12 10 Lédlová Kristýna  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 17,5 0 3
13 9 Kutílek Vojtěch  0 Šachový spolek Železné hory 2,5 24 0 4
14 5 Cicvárek Jan  0 Šachový spolek Železné hory 2 17 0 4
15 4 Brunclík Rostislav  0 Šachový spolek Železné hory 1 20,5 0 4
16 8 Komárek Lukáš  0 TJ ŠO Chrudim 1 19,5 0 4
Kategorie B
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Nešpůrek Jakub  1540 Šachový spolek Železné hory 6 27,5 0 4
2 4 Kocman Patrik  1275 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 26,5 0 3
3 2 Pavliš Matěj  1364 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5,5 29 0 3
4 3 Váňa Jakub  1277 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 28 0 3
5 5 Tyč Karel  1100 Šachový spolek Železné hory 4,5 25 0 3
6 6 Pfeffer Patrik  1065 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 27 0 3
7 15 Charvát Patrik  0 Šachový spolek Železné hory 4 26 0 4
8 10 Pařízková Kristýna  1004 Šachový spolek Železné hory 4 25,5 0 3
9 7 Bureš Daniel  1057 Šachový spolek Železné hory 4 23,5 0 4
10 21 Žďárský Vojtěch  0 Šachový spolek Železné hory 4 21 0 3
11 18 Ozank Tobias  0 Šachový spolek Železné hory 4 19,5 0 4
12 8 Satrapa Janek  1042 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3,5 25 0 4
13 11 Blažek Michael  0 2222 ŠK Polabiny 3 24,5 0 4
14 12 Burešová Beáta  0 Šachový spolek Železné hory 3 22,5 0 3
15 9 Celarová Adéla  1017 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 20,5 0 3
16 19 Pražák Matěj  0 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 19 0 3
17 14 Hejč Jakub  0 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 17,5 0 3
18 20 Syrovec Jan  0 TJ ŠO Chrudim 3 16,5 0 3
19 16 Káninský Daniel  0 Šachový spolek Železné hory 2 18 0 4
20 17 Machurek Václav  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2 18 0 3
21 13 Daňová Klára  0 Šachový spolek Železné hory 1 18,5 0 3
Kategorie C
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Liška Kryštof  1444 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 24,5 0 4
2 1 Juchelka Marek  1690 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 25,5 0 4
3 8 Nikolinko Tomáš  1186 TJ Lokomotiva Česká Třebová 5 23,5 0 3
4 3 Šafář Václav  1430 TJ Štefanydes Polička 4 25 0 3
5 11 Neumann Jiří  1021 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 19,5 0 4
6 4 Rožek Jan  1340 Šachový spolek Železné hory 3,5 28 0 4
7 7 Tyč Jakub  1244 Šachový spolek Železné hory 3,5 27,5 0 3
8 6 Hrdlička Jakub  1262 Šachový spolek Železné hory 3,5 23,5 0 4
9 10 Satrapová Anna  1100 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3,5 21,5 1 3
10 5 Štolovský Vojtěch  1335 Šachový spolek Železné hory 3,5 21,5 0 3
11 14 Málek Ondřej  0 Šachový spolek Železné hory 3 18 0 4
12 9 Hlína Adam  1112 Šachový spolek Železné hory 2 21 0 3
13 12 Lauer Marek  1007 Šachový spolek Železné hory 1 21 0 3
14 13 Machurek Lukáš  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 1 20,5 0 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.