Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

25.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Chvaletická šachová olympiáda 2019 - 2.turnaj 15.04.19

V sobotu 13.dubna 2019 pokračoval ve Chvaleticích 7.ročník Chvaletické šachové olympiády druhým turnajem, kterého se i přes kolizi s Extraligou dorostu a 1.ligou dorostu ve třech kategoriích zúčastnilo 63 hráčů.
V nejmladší kategorii A kraloval Jan Hrdlička ze Železných hor, který neztratil ani půl bodu (!), druhý skončil Štěpán Koupil z Polabin a třetí místo obsadil Tomáš Staněk ze Železných hor, nejlepší dívkou byla Vanessa Stehlíková z Polabin.
Ve starší kategorii B zvítězil Matěj Kobr z Ústí n/O. před Vojtěchem Starým a Jakubem Váňou (oba Polabiny), nejlepší dívkou byla Kristýna Pařízková ze Železných hor.
V nejstarší kategorii C zvítězila Soňa Leksová z Ústí n/O. před Radkem Roubem ze Železných hor, třetí byl Tuan Anh Tran z Ústí n/O.
Průběžné celkové pořadí po dvou turnajích naleznete ZDE.


Chvaletická šachová olympiáda, 7. ročník, turnaj 2
Organizátor : Šachový spolek Železné hory
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Lubomír Šilar
Hlavní rozhodčí : Ondřej Jareš
Čas na rozmyšlenou : 2 × 15 minut + 5 s/tah
Místo : Dům kultury Chvaletice
Datum : 2019/04/13
Kategorie A (2010 a mladší)
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Hrdlička Jan  1268 Šachový spolek Železné hory 7 27,5 0 4
2 11 Koupil Štěpán  0 2222 ŠK Polabiny 5 28 0 3
3 15 Staněk Tomáš  0 Šachový spolek Železné hory 5 27,5 0 4
4 8 Hrdlička Tomáš  0 Šachový spolek Železné hory 5 25 0 4
5 16 Stehlíková Vanessa  0 2222 ŠK Polabiny 4,5 26 0 3
6 7 Hlaváček Jiří  0 Šachový spolek Železné hory 4,5 24 0 3
7 13 Lédlová Kristýna  0 2222 ŠK Polabiny 4 26 0 3
8 19 Venzara Jan  0 Šachový spolek Železné hory 4 23 0 3
9 20 Výborný Filip  0 Šachový spolek Železné hory 3,5 20,5 0 3
10 6 Handlíř David  0 Šachový spolek Železné hory 3,5 19,5 0 4
11 17 Šimek Jan  0 2222 ŠK Polabiny 3 29,5 0 4
12 2 Mrštík Šimon  1100 Šachový spolek Železné hory 3 25,5 0 2
13 14 Shejbal Filip  0 2222 ŠK Polabiny 3 22,5 0 3
14 10 Komárek Lukáš  0 ŠO a DDM Chrudim 3 21 0 4
15 3 Brunclík Rostislav  0 Šachový spolek Železné hory 3 17,5 0 3
16 4 Cicvárek Jan  0 Šachový spolek Železné hory 2 22,5 0 4
17 18 Tomik Vojtěch  0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 2 21,5 0 4
18 9 Jordanov Michail  0 Šachový spolek Železné hory 2 18,5 0 3
19 12 Kutílek Vojtěch  0 Šachový spolek Železné hory 2 18 0 3
20 5 Hájek Tomáš  0 neregistrovaný 1 16,5 0 3
Karegorie B (2007 a mladší)
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 3 Kobr Matěj  1450 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 6,5 26,5 0 4
2 2 Starý Vojtěch  1457 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 28,5 0 4
3 4 Váňa Jakub  1277 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 30 0 3
4 1 Nešpůrek Jakub  1540 Šachový spolek Železné hory 5 29 0 4
5 5 Holásek Tomáš  1217 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 26 0 4
6 16 Charvát Patrik  0 Šachový spolek Železné hory 4,5 25 0 4
7 6 Macan Tomáš  1143 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 27 0 3
8 7 Tyč Karel  1100 Šachový spolek Železné hory 4 26,5 0 4
9 10 Pařízková Kristýna  1004 Šachový spolek Železné hory 4 25 0 3
10 13 Burešová Beáta  0 Šachový spolek Železné hory 4 24 0 3
11 24 Žďárský Vojtěch  0 Šachový spolek Železné hory 4 21 0 4
12 22 Růžička Vít  0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 20 0 3
13 11 Blažek Marek  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 3,5 22 0 4
14 8 Mrklovský David  1054 Šachový spolek Železné hory 3 24,5 0 3
15 9 Jindřišek Luboš  1029 TJ ŠO Chrudim 3 23 0 4
16 20 Kváč Matěj  0 ŠO a DDM Chrudim 3 19,5 0 3
17 18 Kobernyk Vladimir  0 2222 ŠK Polabiny 3 19 0 4
18 12 Blažek Michael  0 2222 ŠK Polabiny 3 17,5 0 4
19 19 Kučera Daniel  0 ŠO a DDM Chrudim 2,5 21 0 3
20 15 Hanák David  0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 2 20 0 3
21 23 Syrovec Jan  0 TJ ŠO Chrudim 2 19 0 3
22 17 Káninský Daniel  0 Šachový spolek Železné hory 2 17 0 3
23 21 Pernica Zbyšek  0 Chrast 1,5 19,5 0 3
24 14 Daňová Klára  0 Šachový spolek Železné hory 0,5 17 0 4
Kategorie C (2003 a mladší)
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Leksová Soňa  1546 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5,5 25 0 4
2 5 Roub Radek  1323 Šachový spolek Železné hory 5 27 0 3
3 4 Tran Tuan Anh  1335 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5 24,5 0 3
4 1 Lihotský Lukáš  1664 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 28 0 4
5 19 Váňa Vojtěch  0 neregistrovaný 4,5 23,5 0 3
6 9 Nikolinko Tomáš  1186 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4,5 22,5 0 3
7 10 Jindřišková Charlotte  1159 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 20,5 0 4
8 15 Lauryn Jakub  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 4 23,5 0 3
9 6 Kýr Michal  1271 ŠK Svitavy 4 22 0 4
10 8 Holásková Markéta  1236 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 17,5 0 4
11 7 Hrdlička Jakub  1262 Šachový spolek Železné hory 3,5 24 0 3
12 3 Rožek Jan  1340 Šachový spolek Železné hory 3 27,5 0 3
13 14 Kučera Vlastislav  0 Sokol Lázně Bohdaneč 3 25,5 0 3
14 17 Málek Ondřej  0 Šachový spolek Železné hory 3 21,5 0 3
15 12 Neumann Jiří  1021 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 19,5 0 3
16 11 Vymazal Marek  1059 ŠK Svitavy 3 18,5 0 3
17 16 Machurek Lukáš  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 18 0 3
18 13 Lauer Marek  1007 Šachový spolek Železné hory 2 21 0 3
19 18 Šilhavý Jakub  0 Šachový spolek Železné hory 1 21,5 0 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.