Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.07.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Chvaletická šachová olympiáda 2019 - 3.turnaj 11.05.19

V sobotu 11.května 2019 byl ve Chvaleticích zakončen 7.ročník Chvaletické šachové olympiády třetím turnajem, kterého se ve třech kategoriích zúčastnilo 64 hráčů.
V nejmladší kategorii A zvítězil Štěpán Koupil z Polabin jen na lepší pomocné hodnocení před Tomášem Staňkem, třetí skončil Jiří Hlaváček (oba Železné hory), nejúspěšnější dívkou byla Kristýna Lédlová z Polabin.
Ve starší kategorii B obsadil první místo Vojtěch Starý z Polabin před Jakubem Nešpůrkem ze Železných hor a Matějem Kobrem z Ústí n/O., nejlepší dívkou byla Kristýna Pařízková ze Železných hor.
V nejstarší kategorii C zvítězil Martin Stoček z Polabin, druhý byl Radek Roub ze Železných hor a třetí skončil Kryštof Liška z Polabin, nejlepší dívkou byla Soňa Leksová z Ústí n/O..
Celkové pořadí celého seriálu naleznete ZDE.


Chvaletická šachová olympiáda, 7. ročník, 3.turnaj
Organizátor : Šachový spolek Železné hory
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Lubomír Šilar
Hlavní rozhodčí : Miroslav Tyč
Čas na rozmyšlenou : 2 × 15 minut + 5 s/tah
Místo : KD Chvaletice
Datum : 2019/05/11
Kategorie A
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 11 Koupil Štěpán  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 26 0 3
2 17 Staněk Tomáš  0 Šachový spolek Železné hory 5,5 23,5 0 4
3 5 Hlaváček Jiří  0 Šachový spolek Železné hory 5 28 0 3
4 13 Lédlová Kristýna  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 27,5 0 3
5 20 Šimek Jan  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 25,5 0 3
6 10 Kotyk Michal  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 23,5 0 4
7 14 Málek Matyáš  0 neregistrovaný 4 26,5 0 3
8 16 Shejbal Filip  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 26,5 0 3
9 19 Šafář Adam  0 TJ Štefanydes Polička 4 21 0 3
10 3 Handlíř David  0 Šachový spolek Železné hory 4 20 0 4
11 18 Stehlíková Vanesa  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 23,5 0 4
12 2 Boháč Jan  0 Chvaletice 3,5 22 0 4
13 4 Harant Daniel  0 DDM Chrudim 3,5 19 0 3
14 1 Mrštík Šimon  1072 Šachový spolek Železné hory 3 24,5 0 3
15 7 Jordanov Michail  0 Šachový spolek Železné hory 3 23 0 3
16 8 Kápička Zdeněk  0 Šachový spolek Železné hory 3 21,5 0 4
17 9 Komárek Lukáš  0 DDM Chrudim 3 20 0 3
18 12 Kutílek Vojtěch  0 Šachový spolek Železné hory 2,5 19,5 0 3
19 6 Holý Štěpán  0 DDM Chrudim 2,5 18,5 0 3
20 21 Výborný Filip  0 Šachový spolek Železné hory 2 23 0 3
21 15 Semerád Jan  0 DDM Přelouč 1 17 0 4
Kategorie B
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 4 Starý Vojtěch  1330 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 28,5 0 3
2 2 Nešpůrek Jakub  1524 Šachový spolek Železné hory 5,5 29,5 0 3
3 1 Kobr Matěj  1536 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 5 28,5 0,5 4
4 3 Váňa Jakub  1422 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 28,5 0,5 3
5 5 Nejedlý Lukáš  1258 TJ CHS Chotěboř 5 24,5 0 4
6 7 Tyč Karel  1088 Šachový spolek Železné hory 4,5 25,5 0 3
7 10 Pařízková Kristýna  1012 Šachový spolek Železné hory 4 27 0 4
8 6 Macan Tomáš  1151 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 24 0 3
9 8 Holásek Tomáš  1059 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 22,5 0 3
10 9 Jindřišek Luboš  1021 TJ ŠO Chrudim 3,5 24 0 4
11 12 Blažek Marek  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 3,5 23,5 0 4
12 17 Charvát Patrik  0 Šachový spolek Železné hory 3,5 23 0 4
13 11 Bureš Daniel  1010 Šachový spolek Železné hory 3,5 22,5 0 4
14 23 Žďárský Vojtěch  0 Šachový spolek Železné hory 3,5 21 0 3
15 18 Káninský Daniel  0 Šachový spolek Železné hory 3,5 18 0 3
16 16 Hejč Jakub  0 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 23,5 0 4
17 20 Růžička Vít  0 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3 21 0 3
18 14 Burešová Beáta  0 Šachový spolek Železné hory 3 18,5 0 3
19 22 Syrovec Jan  0 TJ ŠO Chrudim 2 20 0 3
20 19 Kváč Matěj  0 DDM Chrudim 2 16,5 0 4
21 13 Blažek Michael  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 1 21 0 1
22 15 Daňová Klára  0 Šachový spolek Železné hory 1 19,5 0 4
23 21 Semerád Vít  0 DDM Přelouč 0 18 0 3
Kategorie C
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Stoček Martin  1763 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 27,5 0 4
2 9 Roub Radek  1353 Šachový spolek Železné hory 5 27 0 4
3 3 Liška Kryštof  1475 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 25 0 4
4 4 Leksová Soňa  1474 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 27,5 0 3
5 2 Juchelka Marek  1690 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 27 0 4
6 7 Lihotský Lukáš  1389 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 26,5 0 3
7 6 Kýr Michal  1424 ŠK Svitavy 4 25 0 3
8 11 Šafář Václav  1315 TJ Štefanydes Polička 4 24 0 3
9 8 Tran Tuan Anh  1362 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 4 22,5 0 3
10 5 Holásková Veronika  1463 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 3,5 25,5 0 4
11 12 Váňa Vojtěch  1314 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 20 0 4
12 15 Jindřišková Charlotte  1139 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 19 0 3
13 17 Laurin Jakub  0 Šachový klub Rapid Pardubice, z.s. 3 23,5 0 3
14 10 Rožek Jan  1346 Šachový spolek Železné hory 3 23 0 3
15 14 Tyč Jakub  1225 Šachový spolek Železné hory 3 20 0 3
16 13 Nikolinko Tomáš  1276 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 17 0 3
17 18 Machurek Lukáš  0 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2 20 0 4
18 16 Holásková Markéta  1132 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 2 18,5 0 4
19 19 Málek Ondřej  0 Šachový spolek Železné hory 1 18,5 0 4
20 20 Soldán Jakub  0 DDM Přelouč 1 16,5 0 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.