Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Chvaletická šachová olympiáda 2018 - závěrečný 3.turnaj 28.05.18

V sobotu 26.května 2018 se ve Chvaleticích uskutečnil závěrečný třetí turnaj Chvaletické šachové olympiády 2018, kterého se ve třech kategoriích zúčastnilo skromných 40 hráčů z osmi oddílů.
V nejmladší kategorii A dominoval favorizovaný Vojtěch Starý z Heřmanova Městce, který se svými soupeři neztratil ani jedinou půlku, nejlepší z dívek byla Kristýna Pařízková ze Železných hor.
V kategorii B zvítězil Radek Roub ze Železných hor až na třetí pomocné hodnocení před Robertem Junem, jedinou dívkou byla Eliška Křivská (oba Chotěboř).
Nejstarší kategorie měla nečekaného vítzěze ve Štěpánu Zvolánkovi z Chotěboře, nejlepší dívkou se stala Soňa Leksová z Ústí n/O..
Vyhodnoceno bylo i pořadí v jednotlivých kategoriích za celý seriál tří turnajů, jejichž vítěze, medailisty i další v pořadí naleznete ZDE a fofografie ze třetího turnaje jsou ZDE.


Chvaletická šachová olympiáda, 6. ročník  turnaj 3
Organizátor : Šachový spolek Železné hory
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Šilar Lubomír
Hlavní rozhodčí : Tyč Miroslav
Rozhodčí : Jareš Ondřej
Čas na rozmyšlenou : 2 x 15 minut + 5 s/tah
Místo : Chvaletice
Datum : 2018/05/26
Kategorie A
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 1 Starý Vojtěch  1290 Jiskra Heřmanův Městec 7 19,5 26
2 2 Jun Rostislav  1109 TJ CHS Chotěboř 5,5 20,5 30,5
3 5 Horák Prokop  1052 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 20,5 30
4 3 Hrdlička Jan  1098 ŠS Železné hory 4 22 31,5
5 13 Pařízková Kristýna  1000 ŠS Železné hory 4 19 27
6 4 Zmek Jaroslav  1067 TJ CHS Chotěboř 4 17 25
7 11 Křivský Mikuláš  1000 TJ CHS Chotěboř 4 17 23,5
8 12 Ozank Tobias  1000 ŠS Železné hory 3 19 27
9 6 Jindřišek Luboš  1002 TJ ŠO Chrudim 3 17 23,5
10 10 Káninský Daniel  1000 ŠS Železné hory 3 16,5 24,5
11 7 Burešová Beáta  1000 ŠS Železné hory 3 13 19,5
12 14 Výborný Filip  1000 ŠS Železné hory 3 12,5 17,5
13 8 Charvát Patrik  1000 ŠS Železné hory 2,5 17 25
14 16 Žďárský Vojtěch  1000 ŠS Železné hory 2,5 13,5 18,5
15 9 Daňová Klára  1000 ŠS Železné hory 1 15,5 23,5
16 15 Černý Tomáš  1000 ŠS Železné hory 1 14,5 19,5
Kategorie B
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 1 Roub Radek  1478 ŠS Železné hory 6 20 28,5
  2 Jun Robert  1397 TJ CHS Chotěboř 6 20 28,5
3 3 Dejmek Tomáš  1378 DDM Kolín 5,5 19 26,5
4 6 Tran Tuan Anh  1161 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 4,5 20 28,5
5 4 Váňa Jakub  1349 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 20 28,5
6 8 Krupička Filip  1071 TJ CHS Chotěboř 3,5 17,5 25
7 5 Tyč Jakub  1270 ŠS Železné hory 3 20 27,5
8 7 Mrkvička Jakub  1091 ŠS Železné hory 3 16,5 25
9 10 Křivská Eliška  1000 TJ CHS Chotěboř 3 14 20,5
10 11 Mrklovský David  1000 ŠS Železné hory 3 13,5 19,5
11 12 Pekárek Jakub  1000 ŠS Železné hory 3 12,5 18,5
12 9 Tyč Karel  1064 ŠS Železné hory 2,5 13 20
13 13 Syrovec Jan  1000 TJ ŠO Chrudim 2 14,5 22
Kategorie C
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 11 Zvolánek Štěpán  1000 TJ CHS Chotěboř 6,5 18 26,5
2 1 Leksová Soňa  1442 ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. 6 17,5 26
3 3 Kukla Štěpán  1188 TJ ŠO Chrudim 4 20,5 29
4 4 Le Hoang Anh Quan  1176 ŠS Železné hory 4 19 26,5
5 2 Jindřišková Charlotte  1196 TJ ŠO Chrudim 4 17 24,5
6 5 Nikolinko Tomáš  1168 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 13,5 19
7 8 Chocholouš Radim  1000 TJ ŠO Chrudim 3,5 18,5 26
8 9 Lauer Marek  1000 ŠS Železné hory 3 19 26,5
9 6 Leksa Roman  1082 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 13 20,5
10 10 Vitvar Adam  1000 ŠS Železné hory 2 16 21,5
11 7 Hrdlička Jakub  1053 ŠS Železné hory 2 13,5 19

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.