Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Czech Open 2018 - turnaje jednotlivců v rapidu 20.07.18

Letošních turnajů jednotlivců v rapidu, hraných ve dnech 18.-19.července 2019, se na zimním stadionu v Pardubicích zúčastnilo celkem 410 hráčů z 33 zemí. Ve startovním poli převažovali cizinci, kteří při počtu 266 obsadili stupně vítězů ve všech třech turnajích (!), českých zástupců bylo jen 144 včetně 61 hráčů z našeho kraje.
V turnaji G1, který byl i Mistrovstvím ČR jednotlivců v rapidu, obsadil samostatné první místo GM Bernadskyi Vitalyi (UKR) se ziskem 7,5/9, Mistrem ČR se stal GM Jiří Štoček (5.místo), nejlepším z našinců byl IM Jakub Půlpán (66).
V turnaji G2 obsadila samostatné první místo FM Nurgyul Salimova (FID) s výsledkem 8/9, nejúspěšnějším z českých hráčů byl Jan Slavík (6.místo), třetím místem mezi čechy se blýsknul Karel Brožka jun. (14).
V turnaji G3 obsadil samostatné první místo Mikhail Druchenko (RUS) ziskem 8/9, nejlepším českým zástupcem se stal Bohuslav Vorel (13.místo) před Ondřejem Cachem (15), stupně vítězů mezi českými ženami obsadily naše zástupkyně v pořadí Adéla Třasáková (31.místo), Gabriela Králová (65) a Jitka Lorencová (73).


CZECH OPEN 2018 PARDUBICKY KRAJ OPEN - G1
Organizátor : AVE-Kontakt s.r.o.,  Pardubice
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : IO Jan Mazuch (348910)
Hlavní rozhodčí : IA Jirina Prokopova (337994)
Deputy Arbiter : IA Rastislav Diviak (14908204)
Rozhodčí : IA Olexandr Prohorov (14105578)
Čas na rozmyšlenou : 2x 15 min + 10s/move
Místo : Pardubice - CZE
Datum od : 2018/07/18 Datum do 2018/07/19
Ø ELO turnaje : 2166
Konečné pořadí po 9 kolech (148 účastníků)
Poř. St.č.   Jméno pohlaví FED Rtg Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 GM Bernadskiy Vitaliy  UKR 2631 7,5 47 51 41,5
2 1 GM Movsesian Sergei  ARM 2650 7 50 53,5 39,75
3 9 GM Schlosser Philipp    GER 2526 7 48,5 53 41
5 8 GM Stocek Jiri  CZE 2528 7 46 50 38,5
7 5 GM Plat Vojtech  CZE 2580 7 44,5 49 37,25
16 31 GM Rasik Vitezslav    CZE 2410 6 49,5 53 32,75
66 30 IM Pulpan Jakub  CZE 2425 4,5 42 45,5 21,5
90 125 Ludvik Tomas  CZE 1850 4 36,5 40 16,75
103 144 Jun Rudolf  CZE 1651 3,5 39 42,5 15,5
105 81 FM Mojzis Jaroslav  CZE 2135 3,5 37,5 40 12,75
130 123 Fiala Milan  CZE 1885 3 27,5 29 6,5
141 141 Ret Adam Josef  CZE 1693 2,5 27 29 6,5
CZECH OPEN 2018 SLUZBY MESTA PARDUBIC OPEN - G2
Organizátor : AVE-Kontakt s.r.o.,  Pardubice
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : IO Jan Mazuch (348910)
Hlavní rozhodčí : IA Martin Dobrotka (14900645)
Rozhodčí : Josef Bednarik (359017)
Čas na rozmyšlenou : 2x 15 min + 10s/move
Místo : Pardubice - CZE
Datum od : 2018/07/18 Datum do 2018/07/19
Ø ELO turnaje : 1803
Konečné pořadí po 9 kolech (105 účastníků)
Poř. St.č.   Jméno pohlaví FED Rtg Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 51 FM Salimova Nurgyul  w FID 1830 8 45,5 49 42
2 1 Taranik Olexiy  UKR 2093 7,5 52,5 56,5 45,25
3 31 FM Stoyanov Tsvetan    FID 1898 7,5 47,5 50 38,5
6 28 Slavik Jan  CZE 1923 6,5 44,5 47 29,75
7 40 Bares Jachym  CZE 1873 6,5 43,5 46,5 29,5
14 90   Brozka Jun Karel    CZE 1616 6 42,5 46 28,25
20 19 Kokes Bohuslav  CZE 1963 6 31 32 20,5
30 32 Pulpan David  CZE 1896 5 44 45,5 22,75
36 27 Danek Pavel  CZE 1925 5 40 43,5 23,75
39 37 Just Pavel  CZE 1880 5 39,5 42 18,5
40 25 Cach Jakub  CZE 1933 5 38 39 17,5
47 42 Stary Lukas  CZE 1872 5 32 34,5 17
48 66 CM Jares Michal  CZE 1759 5 29,5 31,5 14
50 14 Trasak Ondrej  CZE 1996 4,5 42,5 46,5 22,25
60 47 Trojan Lubos  CZE 1855 4 41 43 17,75
74 20 Kraus Ondrej  CZE 1953 4 30,5 33 13,25
83 15 Mojzis Martin  CZE 1995 3,5 31 32,5 7,75
88 54 Nespurek Petr  CZE 1821 3 34 36 6
92 98 Nespurek Jan  CZE 1535 2,5 40 42,5 10,25
96 76 Kotlant Tomas  CZE 1703 2,5 29 30 4,25
98 84 Juchelka Petr  CZE 1658 2 30,5 32,5 4,5
104 77 Dvorak Eduard  CZE 1702 1 31,5 33,5 2
CZECH OPEN 2018 KONTAX OPEN - G3
Organizátor : AVE-Kontakt s.r.o.,  Pardubice
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : IO Jan Mazuch (348910)
Hlavní rozhodčí : IA Thomas Strobl (24690163)
Deputy Arbiter : FA Michail Korecek (347930)
Čas na rozmyšlenou : 2x 15 min + 10s/move
Místo : Pardubice - CZE
Datum od : 2018/07/18 Datum do 2018/07/19
Ø ELO turnaje : 1315
Konečné pořadí po 9 kolech (157 účastníků)
Poř. St.č.   Jméno pohlaví FED Rtg Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 19 Druchenko Mikhail  RUS 1596 8 50 54 46,5
2 52 WCM Mikheeva Galina  w RUS 1475 7,5 49,5 51 41
3 5   Salykin Tymur    UKR 1678 7,5 46 49 39
13 39 Vorel Bohuslav  CZE 1520 6,5 41 45 31,25
15 9 Cach Ondrej  CZE 1647 6 52,5 55,5 33,75
16 57   Cibulka Josef    CZE 1456 6 47 50 31,25
21 61 Macek Ondrej  CZE 1437 6 44 47 26
26 56 Fiala Jan  CZE 1460 6 42 44 25,5
28 73 Pulpan Ondrej  CZE 1383 6 41,5 44,5 27
31 90 Trasakova Adela  w CZE 1269 6 41 45,5 30,5
37 27 Joukl Jakub  CZE 1537 5,5 43 46,5 26,75
42 54 Sindler Jaromir  CZE 1467 5,5 39 41 21
46 82 Bouska Jiri  CZE 1324 5 45,5 49,5 25,75
47 33 Stocek Martin  CZE 1528 5 45,5 48,5 24
50 66 Joukl Martin  CZE 1416 5 41,5 44 20,75
54 63 Juchelka Marek  CZE 1435 5 40,5 44,5 22,5
60 40 Kvapil Pavel  CZE 1518 5 38 41 19,5
65 76 Kralova Gabriela  w CZE 1352 5 34 37 17,5
73 59 Lorencova Jitka  w CZE 1449 4,5 41,5 45 18,75
74 48 Macek Jaroslav  CZE 1485 4,5 41,5 44 18,5
84 53 Krejci Jan  CZE 1475 4,5 33,5 36,5 16,25
85 139 Lihotsky Lukas  CZE 1000 4,5 33,5 36,5 16,25
88 2 Janko Jan  CZE 1685 4 44,5 48 18,5
90 81 Pilna Jitka  w CZE 1325 4 41 44 18
94 79 Stekl Filip  CZE 1332 4 37 39,5 13
95 67 Bem Tomas  CZE 1409 4 37 38,5 13,25
99 117 Sindler Vaclav  CZE 1073 4 36 37 11,25
102 102 Jun Robert  CZE 1196 4 35,5 38 13,25
111 106 Horackova Isabela  w CZE 1159 4 26,5 28 9,5
114 138 Lihotsky Jiri  CZE 1000 3,5 36,5 40 15,25
115 89 Nespurek Jakub  CZE 1274 3,5 36,5 39,5 13
121 105 Vobornik Jiri  CZE 1186 3,5 33,5 35,5 8,75
124 92 Vana Jakub  CZE 1262 3,5 30,5 33 11,5
126 29 Mikulenka Tomas  CZE 1536 3 41,5 45 14
127 132 Komarek Tobias  CZE 1131 3 40 43,5 13
128 120 Dusek Bohuslav  CZE 1162 3 37 39,5 11
131 65 Stehlik Pavel  CZE 1417 3 33,5 35,5 8,5
133 119 Stary Vojtech  CZE 1276 3 33 35 6
145 122 Pulpan Jan  CZE 1058 2,5 26 27 4,25
146 135 Kvapil Paul  CZE 1000 2 33,5 36,5 7
147 134 Kurka Petr  CZE 1000 2 32,5 33,5 5
153 121 Pisova Adriana  w CZE 1086 1,5 28,5 30 2,25

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.