Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Czech Open 2019 - turnaje jednotlivců v rapidu 19.07.19

Volný čas mezi zahajovací soutěží čtyřčlenných družstev a hlavními turnaji jednotlivců byl i na letošním festivalu Czech Open vyplněn soutěžemi jednotlivců v rapidu. Ve dnech 17.-18.července 2019 se jich na zimním stadionu v Pardubicích ve třech skupinách G1-G3 zúčastnilo celkem 413 hráčů, mezi nimiž bylo i 62 hráčů a hráček z pardubického kraje.
V turnaji G1, který byl i Mistrovstvím ČR jednotlivců v rapidu, se vítězem stal GM Sergej Movsesian se ziskem 7/9 bodů jen na nejlepší pomocné hodnocení z 6-ti hráčů se stejným bodovým ziskem, Mistrem ČR se stal IM Martin Červený (5) a nejlepším z našinců byl IM Jakub Půlpán (22).
V turnaji G2 obsadil samostatné první místo FM Kristian Boehning s výsledkem 8/9, nejúspěšnějším z českých hráčů byl náš Dominik Řezníček na třetím místě a třetí mezi čechy byl další náš zástupce Michal Jareš (14).
V turnaji G3 skončil na samostatném prvním místě Vasilij Khimichev se ziskem 8/9, nejlepšími českými zástupci byli Martin Stoček (2) a Matěj Kupsa (3) - oba 7,5/9 !!


CZECH OPEN 2019 - turnaje v rapidu
Organizátor : AVE-Kontakt s.r.o.,  Pardubice
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : IO Jan Mazuch (348910)
Čas na rozmyšlenou : 2x 15 min + 10s/move
Místo : Pardubice (CZE)
Datum od : 2019/07/17 Datum do 2019/07/18
G1 - Pardubický kraj Open (158 účastníků)
Hlavní rozhodčí : IA Dobrotka, Martin 14900645
Deputy Arbiter : IA Rastislav Diviak (14908204)
Ø ELO turnaje : 2173
   
Poř. St.č.   Jméno FED Rtg Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 GM MOVSESIAN Sergei  ARM 2659 7 51,5 55,5 42,25
2 12 GM BRYZGALIN Kirill  RUS 2483 7 49,5 53,5 40,5
3 24 IM BAGI Mate  HUN 2418 7 49 52 38,25
5 29 IM CERVENY Martin  CZE 2399 7 42,5 46 33,75
18 20 IM JIRKA Jiri  CZE 2447 6,5 39 42,5 30,25
19 34 IM VYKOUK Jan  CZE 2395 6 48 50,5 31,5
26 22 IM PULPAN Jakub  CZE 2437 6 40,5 44,5 29,5
33 7 GM STOCEK Jiri  CZE 2539 5,5 45,5 50 29,25
40 10 GM VOTAVA Jan  CZE 2521 5,5 39,5 43 24,25
46 49 IM JIROVSKY Pavel  CZE 2332 5,5 38,5 40 19,25
63 6 GM PETR Martin  CZE 2540 5 37 41 22
66 136 FM LUDVIK Tomas  CZE 1933 5 35 37,5 18,5
69 73 FM ROSKO Lubos  CZE 2231 5 31 34 17,75
122 150 JUN Rudolf Jr.  CZE 1776 3,5 31,5 35 12,25
132 135 TRASAK Ondrej  CZE 1937 3 33,5 35 8,25
141 151 BROZKA Karel  CZE 1709 3 26 28,5 8,75
143 94 FM MOJZIS Jaroslav  CZE 2121 2,5 36,5 38,5 8,5
158 154   JUCHELKA Petr  CZE 1624 0,5 25,5 27,5 1,75
G2 - Služby města Pardubic Open (108 účastnílů)
Hlavní rozhodčí : IA Strobl, Thomas 24690163
Deputy Arbiter : FA Korecek, Michail 347930
Rozhodčí : IA Prohorov, Olexandr 14105578
Ø ELO turnaje : 1701
   
Poř. St.č.   Jméno FED Rtg Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 5 BOEHNING Kilian  GER 2019 8 46,5 49,5 43,25
2 27 CHAN Naruna  RUS 1860 7,5 46,5 49,5 39
3 4   REZNICEK Dominik  CZE 2050 7 51 56 41,75
12 3 POPPER Tomas  CZE 2081 6 52,5 57 35,5
14 53 CM JARES Michal  CZE 1752 6 45,5 48,5 28,75
27 23 CACH Jakub  CZE 1893 5,5 40,5 43,5 24
30 17 JELINEK Vaclav  CZE 1928 5,5 36,5 38,5 19,5
31 89 KRALOVA Gabriela  CZE 1455 5,5 32 33,5 18,25
33 12 KOKES Bohuslav  CZE 1942 5 43 46 20
42 61 HON Jiri  CZE 1722 5 36,5 39 20,25
45 19 DANEK Pavel  CZE 1906 5 33,5 36,5 19,75
53 46 NESPUREK Petr  CZE 1780 4,5 37,5 39,5 14,75
62 60 TYC Miroslav  CZE 1726 4 40 43,5 16,75
63 81 NESPUREK Jan  CZE 1558 4 40 43 16
64 16 MAZURA Tomas  CZE 1930 4 39,5 42 16,75
66 34 TROJAN Lubos  CZE 1819 4 38,5 42 16,5
72 95 BOUSKA Jiri  CZE 1406 4 35 38 15,25
76 92 TRASAKOVA Adela  CZE 1424 4 32,5 35 12
78 88 MACEK Ondrej  CZE 1463 4 31,5 31,5 10
85 68 DVORAK Eduard  CZE 1660 3,5 34,5 37,5 12,75
87 11 SLOSAR Jan  CZE 1942 3,5 31,5 34 11
93 75 SIMACKOVA Katerina  CZE 1614 3 34,5 36 8
98 59 VANICEK Jan  CZE 1728 3 26,5 26,5 3,5
100 86   MACHA Martin  CZE 1503 2,5 35 37,5 8,25
G3 - KONTAX Open (147 účastníků)
Hlavní rozhodčí : IA Danada, Tomas 14919362
Deputy Arbiter : Bednarik Josef (359017)
Rozhodčí : Vaculik Jakub (344109)
Ø ELO turnaje : 1299
   
Poř. St.č.   Jméno FED Rtg Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 8 KHIMICHEV Vasilij  RUS 1602 8 45,5 50,5 45,5
2 23 STOCEK Martin  CZE 1525 7,5 48,5 52,5 42,75
3 16   KUPSA Matej  CZE 1542 7,5 48,5 52 45,25
7 1 VRZAL Tomas  CZE 1664 7 40,5 44 34,5
15 28 FIALA Jan  CZE 1511 6 47,5 51,5 30,5
20 32 JUCHELKA Marek  CZE 1495 6 43 46,5 27,25
25 51 SINDLER Jaromir  CZE 1454 6 39,5 42,5 25,75
33 68 LIHOTSKY Jiri  CZE 1324 5,5 41,5 41,5 20,5
44 45 KREJCI Jan  CZE 1466 5 48,5 50,5 23,75
45 61 LIHOTSKY Lukas  CZE 1358 5 48 49,5 25,5
49 27 MIKULENKA Tomas  CZE 1513 5 43,5 47 22,75
50 56 JOUKL Martin  CZE 1424 5 43,5 47 21,75
54 24 JOUKL Jakub  CZE 1520 5 41 45 21,75
58 113 JINDRISKOVA Charlotte  CZE 1056 5 36 36 13,5
61 82 SLOSAR Jan  CZE 1245 5 34 36 16
63 99 LISKA Krystof  CZE 1190 4,5 47 51,5 24
73 6 JANKO Jan  CZE 1615 4,5 38 40,5 16,75
74 47 KVAPIL Pavel  CZE 1463 4,5 38 40 15,25
76 65 BILEK Marek  CZE 1343 4,5 37,5 40,5 16,5
79 75 ROUB Radek  CZE 1273 4,5 34 36,5 14,75
83 74 NESPUREK Jakub  CZE 1281 4 41,5 43 14,5
90 20 VOREL Bohuslav  CZE 1531 4 37,5 41 16,75
92 85 TYC Jakub  CZE 1237 4 35,5 38,5 15,5
95 46 MACEK Jaroslav  CZE 1464 4 34 36,5 13
98 97 NIKOLINKO Tomas  CZE 1196 4 32,5 35 12,25
104 70 STEKL Filip  CZE 1307 4 31 32,5 12,25
113 94 JUN Robert  CZE 1206 3,5 35,5 38 10,5
115 107 NIKOLINKO Alexandr  CZE 1150 3,5 33,5 35 10,25
125 109 HORACKOVA Isabela  CZE 1127 3 31 32,5 5,5
127 117   TYC Karel  CZE 1116 3 30,5 32 6,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.