Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.04.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Stříbro z finale Extraligy dorostu pro Polabiny ! 14.04.19

Ve dnech 12.-14.dubna 2019 se ve Vlachovicích hrála čtyři kola finalových skupin A i B Extraligy dorostu, která rozhodla o medailích i o sestupujících.
Ve finalové skupině A, hrající o titul Mistra ČR družstev mládeže, nestačily v posledním kole Polabiny na Klatovy a po prohře 4:2 skončily za nimi 'až' na slušivém druhém místě - Blahopřejeme !!!
Ve finalové skupině B, hrající o udržení v Extralize dorostu, podlehla v posledním kole i Polička vedoucím Kobylisům 2,5:3,5, což pro ni bohužel znamená sestup do 1.ligy mládeže.


MČR družstev mládeže  2018/19
Organizátor : ŠSČR
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Jiří Siebenbűrger
Hlavní rozhodčí : IA Jiri Siebenburger
Bedenkzeit : All moves in 90 min. plus 30 sec. per move
Datum od : 2018/10/06 Datum do 2019/04/14
Ø ELO turnaje : 1691
Finale A
Poř. St.č. Družstvo Partie + = - PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Šachklub Sokol Klatovy 7 6 0 1 18 31 13,5
2 5 2222 ŠK Polabiny 7 5 1 1 16 24 8,5
3 6 BŠŠ Frýdek-Místek A 7 5 0 2 15 25,5 10
4 4 Klub šachistů Říčany 1925 7 3 0 4 9 18 5,5
5 3 ŠK PORG Praha 7 2 2 3 8 17 5,5
6 2 ŠK AD Jičín 7 2 1 4 7 22 8
7 8 TJ Spartak Vlašim 7 1 2 4 5 17,5 5,5
8 7 ŠK Staré Město 7 1 0 6 3 13 4,5
Výsledky jednotlivců
2. 2222 ŠK Polabiny (Rtg prům.:2158, PH 1: 16 / PH 2: 24)
Šach.   Jméno RtgFIDE 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Říha Vojtěch  2288 1 1 0 0 0 ½ 0 2,5 7 2136
2   Buločkin Martin  2199 1     1 ½ ½ ½ 3,5 5 2122
3   Ludvík Tomáš  2222 0 0 ½ ½ 1 1 1 4 7 2068
4   Nehyba Martin  2113 0 1 ½ ½   1 0 3 6 2028
5   Černý David  2053   1 ½   ½     2 3 1948
7 CM Jareš Michal  1982 ½ 1 1 1 0 0 ½ 4 7 1854
9   Rosenbaumová Lea  1897 1 1 1         3 3 1692
10   Brožka Karel  1789       ½ 1 ½ 0 2 4 1821
Finale B
Poř. St.č. Družstvo Partie + = - PH 1 PH 2 PH 3
1 2 TJ Kobylisy 7 5 1 1 16 25,5 10
2 1 Desko Liberec 7 3 3 1 12 26 9,5
3 4 1.Novoborský ŠK 7 3 2 2 11 22,5 8
4 7 Interchess Frýdek-Místek 7 3 2 2 11 19,5 8
5 6 TJ Štefanydes Polička 7 3 1 3 10 25 10
6 3 TJ Bohemians Praha 7 3 1 3 10 20,5 8
7 5 SK Slavia Orlová 7 3 0 4 9 21,5 7
8 8 BŠŠ Frýdek-Místek B 7 0 0 7 0 7,5 2,5
Výsledky jednotlivců
5. TJ Štefanydes Polička (Rtg prům.:2014, PH 1: 10 / PH 2: 25)
Šach.   Jméno RtgFIDE 1 2 3 4 5 6 7 Body  Partie Rtg prům.
1   Švanda Ondřej  2309 ½ 1 1 ½ 1 ½ 1 5,5 7 2054
2   Horák Jan  2158 0 1 0 1 0 0 0 2 7 1989
3   Pavlíček Lukáš  1963 ½ 1 1 ½ 1 0 ½ 4,5 7 1815
4   Švanda Adam  1939 0 ½ 1 ½ 0 1 0 3 7 1739
5   Kupsa Matěj  1918 1 1 1 1 ½ ½ 1 6 7 1602
7   Šmajzrová Veronika  1763 0 1 1 1 0 1 0 4 7 1528

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.