Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR - první dvoukolo 19.11.17

Ve dnech 18.-19.listopadu 2017 zahájila nový ročník i nejvyšší soutěž družstev Extraliga ŠSČR prvními dvěma koly. Náš zástupce GASCO (původně JTEKT) Pardubice sehrál obě utkání na ostravsku a optimistické předstartovní předpoklady v nich moc nepotvrdil - v sobotu podlehl Labortechu Ostrava 4,5:3,5 a v neděli zvítězil nad Slavojem Poruba 5:3.
Další výsledky: sobota: Slavoj Poruba - Zikuda Turnov 3,5:4,5, ŠK města Lysá n/L. - Duras Brno 3,5:4,5, Výstaviště Lysá n/L. - Moravská Slavia Brno 6,5:1,5, Tatran Litovel - Unichess Praha 1,5:6,5, BŠS Frýdek-Místek - 1.Novoborský ŠK 1,5:6,5
neděle: Zikuda Turnov - Labortech Ostrava 3,5:4,5, Moravská Slavia Brno - ŠK města Lysá n/L. 5:3, Duras Brno - Výstaviště Lysá n/L. 2,5:5,5, 1.Novoborský ŠK - Tatran Litovel 7:1, Unichess Praha - BŠS Frýdek-Místek 4:4
Po prvním dvoukole je v čele Extraligy trojice družstev s plným počtem 6 bodů (Nový Bor, Lysá n/L. a Labortech) na čele s 1.Novoborským ŠK s nejlepším skore.


EXTRALIGA 2017/2018
VÝSLEDKY 1. KOLA HRANÉHO 18. 11. 2017
ŠK Slavoj Poruba – ŠK Zikuda Turnov Labortech Ostrava – GASCO Pardubice
Rozhodčí: Kudla Richard Rozhodčí: Sikora Jan
1. Mišta A. C 2597 1/2 Rodshtein M. C 2688 1. Miton K. C 2596 1/2 Smirin I. C 2625
2. Bobras P. C 2512 1/2 Ftáčník L. C 2537 2. Dziuba M. C 2584 1/2 Hráček Z. 2613
3. Jakubowski K. C 2517 1/2 Cyborowski L. C 2517 3. Jakubiec A. C 2512 0:1 Kempinski R. C 2582
4. Cvek R. 2504 1/2 Šimáček P. 2504 4. Velička P. 2420 1/2 Votava J. 2519
5. Malinovský K. 2483 1/2 Kraus T. 2427 5. Kočiščák J. 2473 1:0 Repka C. C 2480
6. Kaňovský D. 2405 1/2 Čech P. 2371 6. Biolek R. 2449 1/2 Petr M. 2497
7. Caletka R. 2307 0:1 Vlasák L. 2351 7. Rašík V. 2466 1:0 Půlpán J. 2401
8. Adámek J. 2342 1/2 Sodoma J. 2346 8. Biolek R. 2414 1/2 Konopka M. 2386
3.5 : 4.5 4.5 : 3.5
ŠK města Lysá n. L.– ŠK DURAS BVK Královo Pole Výstaviště Lysá n. L.– Moravská Slavia Brno
Rozhodčí: Šimeček Alexej Rozhodčí: Šimeček Alexej
1. Nguyen T. 2487 1/2 Sadzikowski D. C 2587 1. Najer E. C 2693 1/2 Balogh C. C 2632
2. Petényi T. C 2454 1:0 Ponížil C. 2478 2. Štoček J. 2567 1:0 Heberla B. C 2558
3. Červený M. 2387 1/2 Polák T. 2516 3. Yemelin V. C 2556 1/2 Vogel R. C 2477
4. Šuráň J. 2412 0:1 Blahynka M. 2418 4. Plát V. 2560 1/2 Blatný P. 2337
5. Londýn R. H 2421 1/2 Roubalík J. 2400 5. Krejčí J. 2566 1:0 Vojta T. 2351
6. Špaček P. 2378 0:1 Paszewski M. C 2272 6. Oral T. 2512 1:0 Vymazal B. 2327
7. Priehoda V. 2360 1/2 Chytilek R. 2335 7. Meduna E. 2399 1:0 Skácelík P. 2216
8. Worek J. 2298 1/2 Vyskočil N. 2321 8. Baláček T. 2310 1:0 Nepomucký O. 2219
3.5 : 4.5 6.5 : 1.5
Tatran Litovel – Unichess BŠŠ Frýdek-Místek – 1. Novoborský ŠK
Rozhodčí: Šmajzrová Kateřina Rozhodčí: Záruba Petr
1. Šorm D. 2314 0:1 Michalík P. 2549 1. Korobov A. C 2652 1:0 Vitiugov N. C 2721
2. Roško L. H 2312 0:1 Černoušek L. 2450 2. Azarov S. C 2552 0:1 Navara D. 2732
3. Šmajzr M. 2225 0:1 Bernášek J. 2494 3. Zhigalko A. C 2578 0:1 Sasikiran K. C 2677
4. Straka V. 2337 1/2 Jurčík M. C 2478 4. Rojíček V. 2399 0:1 Láznička V. 2656
5. Bělunek V. 2214 1/2 Svoboda S. 2419 5. Szotkowski J. 2377 0:1 Bartel M. C 2613
6. Krejčí J. 2134 0:1 Rýdl J. 2398 6. Zwardoň V. 2410 0:1 Babula V. 2548
7. Strašil P. 2067 1/2 Šimek P. 2377 7. Bureš J. 2387 1/2 Žilka Š. 2517
8. Mohapl P. 2035 0:1 Jurčík M. C 2328 8. Rabatin J. 2288 0:1 Kriebel T. 2507
1.5 : 6.5 1.5 : 6.5
TABULKA PO 1. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 1. Novoborský ŠK 1 1 0 0 3 6.5 : 1.5 6
2. Unichess 1 1 0 0 3 6.5 : 1.5 5
2. Výstaviště Lysá nad Labem 1 1 0 0 3 6.5 : 1.5 5
4. ŠK DURAS BVK Královo Pole 1 1 0 0 3 4.5 : 3.5 2
4. Labortech Ostrava 1 1 0 0 3 4.5 : 3.5 2
6. ŠK Zikuda Turnov 1 1 0 0 3 4.5 : 3.5 1
7. GASCO Pardubice 1 0 0 1 0 3.5 : 4.5 1
7. ŠK města Lysá nad Labem 1 0 0 1 0 3.5 : 4.5 1
9. ŠK Slavoj Poruba 1 0 0 1 0 3.5 : 4.5 0
10. BŠŠ Frýdek-Místek 1 0 0 1 0 1.5 : 6.5 1
11. Tatran Litovel 1 0 0 1 0 1.5 : 6.5 0
11. Moravská Slavia Brno 1 0 0 1 0 1.5 : 6.5 0
EXTRALIGA 2017/2018
VÝSLEDKY 2. KOLA HRANÉHO 19. 11. 2017
GASCO Pardubice – ŠK Slavoj Poruba ŠK Zikuda Turnov – Labortech Ostrava
Rozhodčí: Kudla Richard Rozhodčí: Sikora Jan
1. Smirin I. C 2625 1:0 Mišta A. C 2597 1. Rodshtein M. C 2688 1:0 Miton K. C 2596
2. Hráček Z. 2613 1/2 Bobras P. C 2512 2. Ftáčník L. C 2537 1/2 Dziuba M. C 2584
3. Kempinski R. C 2582 0:1 Jakubowski K. C 2517 3. Cyborowski L. C 2517 1/2 Jakubiec A. C 2512
4. Votava J. 2519 1/2 Cvek R. 2504 4. Šimáček P. 2504 1/2 Velička P. 2420
5. Repka C. C 2480 1:0 Malinovský K. 2483 5. Kraus T. 2427 1/2 Kočiščák J. 2473
6. Petr M. 2497 1/2 Kaňovský D. 2405 6. Čech P. 2371 0:1 Biolek R. 2449
7. Půlpán J. 2401 1:0 Caletka R. 2307 7. Vlasák L. 2351 1/2 Rašík V. 2466
8. Konopka M. 2386 1/2 Adámek J. 2342 8. Sodoma J. 2346 0:1 Talla V. 2395
5 : 3 3.5 : 4.5
Moravská Slavia Brno – ŠK města Lysá n. L. ŠK DURAS BVK Královo Pole – Výstaviště Lysá n. L.
Rozhodčí: Šimeček Alexej Rozhodčí: Šimeček Alexej
1. Balogh C. C 2632 1:0 Nguyen T. 2487 1. Sadzikowski D. C 2587 0:1 Najer E. C 2693
2. Heberla B. C 2558 1:0 Petényi T. C 2454 2. Ponížil C. 2478 1/2 Štoček J. 2567
3. Vogel R. C 2477 1:0 Červený M. 2387 3. Polák T. 2516 1/2 Yemelin V. C 2556
4. Blatný P. 2337 0:1 Šuráň J. 2412 4. Blahynka M. 2418 0:1 Plát V. 2560
5. Vojta T. 2351 1/2 Londýn R. H 2421 5. Roubalík J. 2400 0:1 Krejčí J. 2566
6. Obšivač J. 2338 1/2 Špaček P. 2378 6. Paszewski M. C 2272 1/2 Oral T. 2512
7. Pisk P. 2336 1/2 Priehoda V. 2360 7. Chytilek R. 2335 1/2 Meduna E. 2399
8. Sluka R. 2333 1/2 Worek J. 2298 8. Vyskočil N. 2321 1/2 Baláček T. 2310
5 : 3 2.5 : 5.5
1. Novoborský ŠK – Tatran Litovel Unichess – BŠŠ Frýdek-Místek
Rozhodčí: Šmajzrová Kateřina Rozhodčí: Záruba Petr
1. Vitiugov N. C 2721 1:0 Šorm D. 2314 1. Michalík P. 2549 1/2 Korobov A. C 2652
2. Navara D. 2732 1:0 Roško L. H 2312 2. Černoušek L. 2450 1/2 Azarov S. C 2552
3. Sasikiran K. C 2677 1:0 Šmajzr M. 2225 3. Bernášek J. 2494 0:1 Zhigalko A. C 2578
4. Láznička V. 2656 1/2 Straka V. 2337 4. Jurčík M. C 2478 1/2 Rojíček V. 2399
5. Bartel M. C 2613 1:0 Bělunek V. 2214 5. Svoboda S. 2419 1/2 Szotkowski J. 2377
6. Babula V. 2548 1:0 Vaněk L. H 2257 6. Rýdl J. 2398 1:0 Zwardoň V. 2410
7. Žilka Š. 2517 1/2 Neoral A. 2123 7. Šimek P. 2377 1/2 Bureš J. 2387
8. Kriebel T. 2507 1:0 Pán V. H 2041 8. Jurčík M. C 2328 1/2 Jasný S. 2362
7 : 1 4 : 4
TABULKA PO 2. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 1. Novoborský ŠK 2 2 0 0 6 13.5 : 2.5 12
2. Výstaviště Lysá nad Labem 2 2 0 0 6 12 : 4 8
3. Labortech Ostrava 2 2 0 0 6 9 : 7 4
4. Unichess 2 1 1 0 4 10.5 : 5.5 6
5. GASCO Pardubice 2 1 0 1 3 8.5 : 7.5 4
6. ŠK Zikuda Turnov 2 1 0 1 3 8 : 8 2
7. ŠK DURAS BVK Královo Pole 2 1 0 1 3 7 : 9 2
8. Moravská Slavia Brno 2 1 0 1 3 6.5 : 9.5 3
9. BŠŠ Frýdek-Místek 2 0 1 1 1 5.5 : 10.5 2
10. ŠK města Lysá nad Labem 2 0 0 2 0 6.5 : 9.5 2
11. ŠK Slavoj Poruba 2 0 0 2 0 6.5 : 9.5 1
12. Tatran Litovel 2 0 0 2 0 2.5 : 13.5 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.