Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.12.17  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR - druhé dvoukolo 03.12.17

Ve dnech 2.-3.prosince 2017 pokračovala Extraliga družstev zápasy třetího a čtvrtého kola, které přineslo řadu vysokých i neočekávaných výsledků. Náš zástupce GASCO Pardubice si po prvním dvoukole 'spravil chuť', když v sobotu po boji zvítězil nejtěsnějším poměrem 4,5:3,5 nad loňským 'vícemistrem' Výstavištěm Lysá n/L. a v neděli pak rozdrtil ŠK města Lysá n/L. 7,5:0,5 !!
Další výsledky: sobota: Unichess Praha - Slavoj Poruba 5,5:2,5, 1.Novoborský ŠK - Labortech Ostrava 6,5:1,5, Duras Brno - Tatran Litovel 7:1, Moravská Slavia Brno - BŠŠ Frýdek-Místek 4:4, Zikuda Turnov - ŠK města Lysá n/L. 6:2
neděle: Labortech Ostrava - Unichess Praha 6,5:1,5, Slavoj Poruba - 1.Novoborský ŠK 2,5:5,5, BŠŠ Frýdek-Místek - Duras Brno 5:3, Tatran Litovel - Moravská Slavia Brno 1:7, Výstaviště Lysá n/L. - Zikuda Turnov 4:4
V tabulce po čtyřech kolech nezůstal (až na první a tři poslední místa) 'kámen na kameni' !! V čele Extraligy stále je vysoce favorizovaný 1.Novoborský ŠK s plným počtem 12-ti bodů, přitom na záda mu už se ztrátou tří bodů dýchá jen dvojice týmů GASCO Pardubice a Labortech Ostrava, na konci tabulky zůstává s nulou na kontě trojice Slavoj Poruba, ŠK města Lysá n/L. a (na skore beznadějně poslední) Tatran Litovel.


EXTRALIGA 2017/2018
VÝSLEDKY 3. KOLA HRANÉHO 02. 12. 2017
Unichess – ŠK Slavoj Poruba 1. Novoborský ŠK – Labortech Ostrava
Rozhodčí: Koreček Michail Rozhodčí: Háse Pavel
1. Michalík P. 2557 1/2 Mišta A. C 2587 1. Pentala H. C 2744 1:0 Miton K. C 2584
2. Černoušek L. 2456 1/2 Bobras P. C 2513 2. Navara D. 2740 1:0 Dziuba M. C 2584
3. Bernášek J. 2492 1/2 Cvek R. 2498 3. Ragger M. C 2657 1/2 Jakubiec A. C 2500
4. Jurčík M. C 2462 1:0 Murdzia P. C 2426 4. Láznička V. 2647 1:0 Velička P. 2431
5. Svoboda V. 2424 1/2 Kaňovský D. 2405 5. Shirov A. C 2631 1:0 Kočiščák J. 2475
6. Rýdl J. 2416 1:0 Caletka R. 2290 6. Babula V. 2550 1/2 Biolek R. 2452
7. Šimek P. 2368 1/2 Klíma L. 2311 7. Žilka Š. 2514 1:0 Rašík V. 2464
8. Kovář V. 2265 +:- 0 0 8. Kriebel T. 2515 1/2 Talla V. 2399
5.5 : 2.5 6.5 : 1.5
ŠK DURAS BVK Královo Pole – Tatran Litovel Moravská Slavia Brno – BŠŠ Frýdek-Místek
Rozhodčí: Šmajzrová Kateřina Rozhodčí: Hurta Miroslav
1. Huschenbeth N. C 2594 1:0 Roško L. H 2307 1. Balogh C. C 2636 1/2 Azarov S. C 2555
2. Shengelia D. C 2547 1:0 Šmajzr M. 2205 2. Tazbir M. C 2518 1/2 Fedorov A. C 2573
3. Dragnev V. C 2458 1:0 Kuchynka L. H 2288 3. Heberla B. C 2555 1/2 Antoniewski R. C 2530
4. Ponížil C. 2477 1/2 Straka V. 2365 4. Kalod R. 2474 1/2 Rausis I. 2632
5. Polák T. 2512 1:0 Hollan M. H 2193 5. Blatný P. 2324 1:0 Rojíček V. 2398
6. Blahynka M. 2420 1:0 Bělunek V. 2217 6. Obšivač J. 2320 1:0 Szotkowski J. 2371
7. Roubalík J. 2396 1/2 Krejčí J. 2132 7. Sluka R. 2332 0:1 Bureš J. 2395
8. Chytilek R. 2335 1:0 Strašil P. 2053 8. Holemář D. 2299 0:1 Jasný S. 2366
7 : 1 4 : 4
ŠK Zikuda Turnov – ŠK města Lysá nad Labem GASCO Pardubice – Výstaviště Lysá nad Labem
Rozhodčí: Prokopová Jiřina Rozhodčí: Bielavský Jiří
1. Rodshtein M. C 2699 1/2 Petényi T. C 2464 1. Duda J. C 2717 1:0 Najer E. C 2696
2. Ftáčník L. C 2543 1/2 Červený M. 2386 2. Movsesian S. C 2647 1/2 Štoček J. 2566
3. Cyborowski L. C 2514 1/2 Špaček P. 2365 3. Smirin I. C 2615 1:0 Yemelin V. C 2554
4. Šimáček P. 2490 1/2 Priehoda V. 2360 4. Hráček Z. 2592 1/2 Plát V. 2567
5. Vykouk J. 2435 1:0 Worek J. 2292 5. Votava J. 2519 1/2 Krejčí J. 2570
6. Kraus T. 2420 1:0 Jurásek M. H 2304 6. Petr M. 2485 0:1 Oral T. 2512
7. Vlasák L. 2370 1:0 Munk P. 2119 7. Půlpán J. 2400 1/2 Jansa V. 2435
8. Studnička T. 2302 1:0 Musil M. 1991 8. Jirovský M. 2455 1/2 Meduna E. 2404
6 : 2 4.5 : 3.5
TABULKA PO 3. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 1. Novoborský ŠK 3 3 0 0 9 20 : 4 17
2. Unichess 3 2 1 0 7 16 : 8 9
3. Výstaviště Lysá nad Labem 3 2 0 1 6 15.5 : 8.5 9
4. ŠK DURAS BVK Královo Pole 3 2 0 1 6 14 : 10 8
5. ŠK Zikuda Turnov 3 2 0 1 6 14 : 10 6
6. GASCO Pardubice 3 2 0 1 6 13 : 11 6
7. Labortech Ostrava 3 2 0 1 6 10.5 : 13.5 4
8. Moravská Slavia Brno 3 1 1 1 4 10.5 : 13.5 5
9. BŠŠ Frýdek-Místek 3 0 2 1 2 9.5 : 14.5 4
10. ŠK Slavoj Poruba 3 0 0 3 0 9 : 15 1
11. ŠK města Lysá nad Labem 3 0 0 3 0 8.5 : 15.5 2
12. Tatran Litovel 3 0 0 3 0 3.5 : 20.5 0
Výsledky na šachovnicích - 4.kolo
 
Labortech Ostrava - Unichess   Tatran Litovel - Moravská Slavia Brno
Miton Kamil (C,Z) 2584F 1 - 0 2557F Michalík Peter (Z) Šorm Daniel (Z) 2311F 0 - 1 2636F Balogh Csaba (C,Z)
Dziuba Martin (C,Z) 2584F ½ - ½ 2456F Černoušek Lukáš (Z) Roško Luboš (H,Z) 2307F 0 - 1 2518F Tazbir Marcin (C,Z)
Jakubiec Artur (C,Z) 2500F 1 - 0 2492F Bernášek Jan (Z) Šmajzr Martin (Z) 2205F 0 - 1 2555F Heberla Bartolomiej (C,Z)
Velička Petr (Z) 2431F 1 - 0 2462F Jurčík Marián (C,Z) Straka Vojtěch (Z) 2365F ½ - ½ 2474F Kalod Radek (Z)
Kočiščák Jiří (Z) 2475F 1 - 0 2424F Svoboda Václav (Z) Hollan Martin (H,Z) 2193F 0 - 1 2324F Blatný Pavel (Z)
Biolek Richard (Z) 2452F ½ - ½ 2416F Rýdl Jiří Bělunek Vladimír (Z) 2217F 0 - 1 2320F Obšivač Josef (Z)
Rašík Vítězslav (Z) 2464F 1 - 0 2368F Šimek Petr Krejčí Jan 2132F ½ - ½ 2337F Pisk Petr (Z)
Talla Vladimír (Z) 2399F ½ - ½ 2265F Kovář Vojtěch Strašil Pavel 2053F 0 - 1 2332F Sluka Radek
  :     1 : 7  
 
ŠK Slavoj Poruba - 1. Novoborský ŠK   Výstaviště Lysá nad Labem - ŠK Zikuda Turnov
Mišta Alexander (C,Z) 2587F ½ - ½ 2744F Pentala Harikrishna (C,Z) Najer Evgeniy (C,Z) 2696F ½ - ½ 2699F Rodshtein Maxim (C,Z)
Bobras Piotr (C,Z) 2513F 0 - 1 2740F Navara David (Z) Štoček Jiří (Z) 2566F ½ - ½ 2543F Ftáčník Lubomír (C,Z)
Cvek Robert (Z) 2498F ½ - ½ 2657F Ragger Markus (C) Yemelin Vasily Vladimirov (C) 2554F ½ - ½ 2514F Cyborowski Lukasz (C,Z)
Murdzia Piotr (C) 2426F 0 - 1 2647F Láznička Viktor (Z) Plát Vojtěch (Z) 2567F ½ - ½ 2490F Šimáček Pavel (Z)
Kaňovský David (Z) 2405F ½ - ½ 2631F Shirov Alexej (C) Krejčí Jan (Z) 2570F ½ - ½ 2435F Vykouk Jan (Z)
Caletka Radomír (Z) 2290F ½ - ½ 2550F Babula Vlastimil (Z) Oral Tomáš (Z) 2512F ½ - ½ 2420F Kraus Tomáš (Z)
Klíma Lukáš 2311F ½ - ½ 2514F Žilka Štěpán (Z) Jansa Vlastimil (Z) 2435F ½ - ½ 2370F Vlasák Lukáš (Z)
0 0 0 k 1 2515F Kriebel Tadeáš (Z) Meduna Eduard 2404F ½ - ½ 2302F Studnička Tomáš
  :     4 : 4  
 
BŠŠ Frýdek-Místek - ŠK DURAS BVK Královo Pole   ŠK města Lysá nad Labem - GASCO Pardubice
Azarov Sergei (C,Z) 2555F 1 - 0 2594F Huschenbeth Niclas (C,Z) Petényi Tamás (C,Z) 2464F 0 - 1 2717F Duda Jan-Krzysztof (C,Z)
Fedorov Aleksei (C,Z) 2573F ½ - ½ 2547F Shengelia David (C,Z) Červený Martin (Z) 2386F 0 - 1 2647F Movsesian Sergei (C,Z)
Antoniewski Rafal (C) 2530F ½ - ½ 2458F Dragnev Valentin (C) Špaček Petr (Z) 2365F 0 - 1 2615F Smirin Ilia (C)
Rausis Igors (Z) 2632F 1 - 0 2477F Ponížil Cyril (Z) Priehoda Vítězslav (Z) 2360F 0 - 1 2592F Hráček Zbyněk (Z)
Szotkowski Jakub (Z) 2371F 0 - 1 2512F Polák Tomáš (Z) Worek Joanna (Z) 2292F 0 - 1 2519F Votava Jan (Z)
Zwardoň Vojtěch (Z) 2408F ½ - ½ 2420F Blahynka Martin (Z) Jurásek Miroslav (H) 2304F 0 - 1 2485F Petr Martin (Z)
Bureš Jaroslav (Z) 2395F ½ - ½ 2396F Roubalík Jakub (Z) Kolář Pavel 2183F 0 - 1 2400F Půlpán Jakub (Z)
Jasný Stanislav 2366F 1 - 0 2312F Vyskočil Neklan Musil Martin 1991F ½ - ½ 2455F Jirovský Miloš
  5 : 3     ½ :  
Tabulka po 4. kole
 
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. 1. Novoborský ŠK 4 0 0 12 25,5 20
2. GASCO Pardubice 3 0 1 9 20,5 13
3. Labortech Ostrava 3 0 1 9 17 9
4. Výstaviště Lysá nad Labem 2 1 1 7 19,5 9
5. ŠK Zikuda Turnov 2 1 1 7 18 6
6. Moravská Slavia Brno 2 1 1 7 17,5 11
7. Unichess 2 1 1 7 17,5 9
8. ŠK DURAS BVK Královo Pole 2 0 2 6 17 9
9. BŠŠ Frýdek-Místek 1 2 1 5 14,5 7
10. ŠK Slavoj Poruba 0 0 4 0 11,5 1
11. ŠK města Lysá nad Labem 0 0 4 0 9 2
12. Tatran Litovel 0 0 4 0 4,5 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.