Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR - třetí dvoukolo 14.01.18

Ve dnech 13.-14.ledna 2018 pokračovala Extraliga ŠSČR zápasy pátého a šestého kola, v nichž našeho zástupce GASCO Pardubice čekala cesta na Moravu jen s s pěti hráči základní sestavy. Ti v sobotu nestačili na BŠŠ Frýdek-Místek a podlehli mu těsně 4,5:3,5, ale v neděli bezpečně zdolali Tatran Litovel 6,5:1,5.
Další výsledky: sobota: Slavoj Poruba - ŠK města Lysá n/L. 5,5:2,5, Labortech Ostrava - Výstaviště Lysá n/L. 3,5:4,5, Tatran Litovel - Zikuda Turnov 1,5:6,5, Unichess Praha - Duras Brno 3:5, 1.Novoborský ŠK - Moravská Slavia Brno 7,5:0,5
neděle: Výstavište Lysá n/L. - Slavoj Poruba 3:5, ŠK města Lysá n/L. - Labortech Ostrava 2,5:5,5, Zikuda Turnov - BŠŠ Frýdek-Místek 6,5:1,5, Moravská Slavia Brno - Unichess Praha 5:3, Duras Brno - 1.Novoborský ŠK 1,5:6,5
V tabulce po šesti kolech nadále kraluje 1.Novoborský ŠK s plným počtem bodů, náš zástupce GASCO Pardubice opustil medailové pozice a je čtvrtý, a na konci tabulky zůstávají už se značnou ztrátou a nulovým bodovým ziskem ŠK města Lysá n/L. a Tatran Litovel.


EXTRALIGA 2017/2018
VÝSLEDKY 5. KOLA HRANÉHO 13. 01. 2018
ŠK Slavoj Poruba – ŠK města Lysá nad Labem Labortech Ostrava – Výstaviště Lysá nad Labem
Rozhodčí: Kudla Richard Rozhodčí: Sikora Jan
1. Mišta A. C 2582 1/2 Nguyen T. 2510 1. Miton K. C 2585 1:0 Najer E. C 2691
2. Bobras P. C 2510 1:0 Petényi T. C 2451 2. Jakubiec A. C 2513 1/2 Landa K. C 2606
3. Markowski T. C 2558 1/2 Červený M. 2381 3. Velička P. 2429 1/2 Štoček J. 2566
4. Cvek R. 2501 1/2 Londýn R. H 2426 4. Kočiščák J. 2481 0:1 Plát V. 2569
5. Kaňovský D. 2408 1:0 Špaček P. 2360 5. Biolek R. 2456 0:1 Krejčí J. 2569
6. Caletka R. 2291 1/2 Priehoda V. 2358 6. Pakleza Z. C 2496 1/2 Oral T. 2513
7. Adámek J. 2343 1/2 Worek J. 2278 7. Rašík V. 2466 1/2 Jansa V. 2443
8. Klíma L. 2312 1:0 Jurásek M. H 2300 8. Talla V. 2399 1/2 Meduna E. 2402
5.5 : 2.5 3.5 : 4.5
Tatran Litovel – ŠK Zikuda Turnov BŠŠ Frýdek-Místek – GASCO Pardubice
Rozhodčí: Šmajzrová Kateřina Rozhodčí: Záruba Petr
1. Šorm D. 2310 1/2 Ftáčník L. C 2544 1. Zhigalko A. C 2578 1/2 Movsesian S. C 2649
2. Roško L. H 2301 1/2 Cyborowski L. C 2510 2. Antoniewski R. C 2529 1/2 Kempinski R. C 2568
3. Šmajzr M. 2184 0:1 Šimáček P. 2494 3. Rojíček V. 2390 0:1 Votava J. 2526
4. Straka V. 2373 0:1 Vykouk J. 2440 4. Zwardoň V. 2412 1/2 Repka C. C 2498
5. Bělunek V. 2219 0:1 Kraus T. 2426 5. Bureš J. 2405 1/2 Petr M. 2477
6. Krejčí J. 2118 0:1 Vlasák L. 2373 6. Jasný S. 2377 1/2 Půlpán J. 2403
7. Mohapl P. 2029 1/2 Jaracz P. C 2465 7. Rabatin J. 2254 1:0 Konopka M. 2375
8. Pavlík P. 1971 0:1 Studnička T. 2306 8. Vesselovsky S. 2332 1:0 Mojžíš M. 2007
1.5 : 6.5 4.5 : 3.5
Unichess – ŠK DURAS BVK Královo Pole 1. Novoborský ŠK – Moravská Slavia Brno
Rozhodčí: Háse Pavel Rozhodčí: Šimeček Alexej
1. Petrík T. C 2490 0:1 Huschenbeth N. C 2587 1. Navara D. 2749 1:0 Balogh C. C 2633
2. Černoušek L. 2468 1/2 Shengelia D. C 2549 2. Wang H. C 2711 1/2 Heberla B. C 2559
3. Bernášek J. 2480 1:0 Dragnev V. C 2466 3. Ragger M. C 2659 1:0 Vogel R. C 2455
4. Jirka J. H 2427 1/2 Ponížil C. 2479 4. Láznička V. 2654 1:0 Blatný P. 2336
5. Svoboda V. 2424 0:1 Polák T. 2515 5. Bartel M. C 2616 1:0 Holemář D. 2278
6. Šimek P. 2357 1/2 Blahynka M. 2417 6. Babula V. 2555 1:0 Tikovský A. 2158
7. Jurčík M. C 2334 1/2 Roubalík J. 2397 7. Žilka Š. 2513 1:0 Pýchová N. 2132
8. Kovář V. 2267 0:1 Chytilek R. 2332 8. Hába P. 2439 1:0 Vávra M. 1979
3 : 5 7.5 : 0.5
TABULKA PO 5. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 1. Novoborský ŠK 5 5 0 0 15 33 : 7 27
2. Výstaviště Lysá nad Labem 6 4 1 1 13 30 : 18 16
3. ŠK Zikuda Turnov 5 3 1 1 10 24.5 : 15.5 11
4. GASCO Pardubice 5 3 0 2 9 24 : 16 14
5. ŠK DURAS BVK Královo Pole 5 3 0 2 9 22 : 18 12
6. Labortech Ostrava 5 3 0 2 9 20.5 : 19.5 10
7. BŠŠ Frýdek-Místek 5 2 2 1 8 19 : 21 9
8. Unichess 5 2 1 2 7 20.5 : 19.5 10
9. Moravská Slavia Brno 5 2 1 2 7 18 : 22 11
10. ŠK Slavoj Poruba 5 1 0 4 3 17 : 23 4
11. ŠK města Lysá nad Labem 6 0 0 6 0 13.5 : 34.5 3
12. Tatran Litovel 5 0 0 5 0 6 : 34 0
Výsledky na šachovnicích - 6.kolo
 
Výstaviště Lysá nad Labem - ŠK Slavoj Poruba   ŠK Zikuda Turnov - BŠŠ Frýdek-Místek
Najer Evgeniy (C,Z) 2691F ½ - ½ 2582F Mišta Alexander (C,Z) Ftáčník Lubomír (C,Z) 2544F 1 - 0 2578F Zhigalko Andrey (C)
Landa Konstantin (C,Z) 2606F ½ - ½ 2510F Bobras Piotr (C,Z) Cyborowski Lukasz (C,Z) 2510F ½ - ½ 2529F Antoniewski Rafal (C)
Štoček Jiří (Z) 2566F 0 - 1 2558F Markowski Tomasz (C,Z) Šimáček Pavel (Z) 2494F 1 - 0 2390F Rojíček Vojtěch (Z)
Plát Vojtěch (Z) 2569F ½ - ½ 2501F Cvek Robert (Z) Vykouk Jan (Z) 2440F 1 - 0 2362F Szotkowski Jakub (Z)
Krejčí Jan (Z) 2569F ½ - ½ 2408F Kaňovský David (Z) Kraus Tomáš (Z) 2426F 1 - 0 2412F Zwardoň Vojtěch (Z)
Oral Tomáš (Z) 2513F 0 - 1 2343F Adámek Jiří (Z) Vlasák Lukáš (Z) 2373F ½ - ½ 2405F Bureš Jaroslav (Z)
Jansa Vlastimil (Z) 2443F ½ - ½ 2312F Klíma Lukáš Jaracz Pavel (C) 2465F ½ - ½ 2377F Jasný Stanislav
Meduna Eduard 2402F ½ - ½ 2332F Sosna Jan Studnička Tomáš 2306F 1 - 0 2254F Rabatin Jakub
  3 : 5     :  
 
ŠK města Lysá nad Labem - Labortech Ostrava   Moravská Slavia Brno - Unichess
Nguyen Thai Dai Van (Z) 2510F ½ - ½ 2585F Miton Kamil (C,Z) Balogh Csaba (C,Z) 2633F 1 - 0 2490F Petrík Tomáš (C,Z)
Petényi Tamás (C,Z) 2451F ½ - ½ 2513F Jakubiec Artur (C,Z) Heberla Bartolomiej (C,Z) 2559F ½ - ½ 2468F Černoušek Lukáš (Z)
Červený Martin (Z) 2381F 1 - 0 2429F Velička Petr (Z) Vogel Roven (C) 2455F 1 - 0 2480F Bernášek Jan (Z)
Londýn Radek (H,Z) 2426F 0 - 1 2481F Kočiščák Jiří (Z) Blatný Pavel (Z) 2336F 1 - 0 2427F Jirka Jiří (H,Z)
Špaček Petr (Z) 2360F ½ - ½ 2456F Biolek Richard (Z) Vojta Tomáš (Z) 2347F ½ - ½ 2402F Svoboda Svatopluk (Z)
Priehoda Vítězslav (Z) 2358F 0 - 1 2496F Pakleza Zbigniew (C) Obšivač Josef (Z) 2335F ½ - ½ 2354F Vávra Pavel
Worek Joanna (Z) 2278F 0 - 1 2466F Rašík Vítězslav (Z) Pisk Petr (Z) 2333F ½ - ½ 2334F Jurčík Martin (C)
Jurásek Miroslav (H) 2300F 0 - 1 2399F Talla Vladimír (Z) Sluka Radek 2327F 0 - 1 2267F Kovář Vojtěch
  :     5 : 3  
 
GASCO Pardubice - Tatran Litovel   ŠK DURAS BVK Královo Pole - 1. Novoborský ŠK
Movsesian Sergei (C,Z) 2649F 1 - 0 2310F Šorm Daniel (Z) Huschenbeth Niclas (C,Z) 2587F ½ - ½ 2749F Navara David (Z)
Kempinski Robert (C) 2568F 1 - 0 2301F Roško Luboš (H,Z) Shengelia David (C,Z) 2549F 0 - 1 2711F Wang Hao (C)
Votava Jan (Z) 2526F 1 - 0 2184F Šmajzr Martin (Z) Dragnev Valentin (C) 2466F 0 - 1 2659F Ragger Markus (C)
Repka Christopher (C) 2498F ½ - ½ 2373F Straka Vojtěch (Z) Ponížil Cyril (Z) 2479F 0 - 1 2654F Láznička Viktor (Z)
Petr Martin (Z) 2477F ½ - ½ 2219F Bělunek Vladimír (Z) Polák Tomáš (Z) 2515F ½ - ½ 2616F Bartel Mateusz (C)
Půlpán Jakub (Z) 2403F 1 - 0 2130F Neoral Antonín Blahynka Martin (Z) 2417F 0 - 1 2555F Babula Vlastimil (Z)
Konopka Michal (Z) 2375F 1 - 0 2046F Strašil Pavel Roubalík Jakub (Z) 2397F 0 - 1 2513F Žilka Štěpán (Z)
Rosenbaum Pavel 1960F ½ - ½ 1991F Gerych Jan Vyskočil Neklan 2310F ½ - ½ 2505F Kriebel Tadeáš (Z)
  :     :  
Tabulka po 6. kole
 
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. 1. Novoborský ŠK 6 0 0 18 39,5 32
2. Výstaviště Lysá nad Labem 4 1 2 13 33 16
3. ŠK Zikuda Turnov 4 1 1 13 31 16
4. GASCO Pardubice 4 0 2 12 30,5 19
5. Labortech Ostrava 4 0 2 12 26 14
6. Moravská Slavia Brno 3 1 2 10 23 14
7. ŠK DURAS BVK Královo Pole 3 0 3 9 23,5 12
8. BŠŠ Frýdek-Místek 2 2 2 8 20,5 9
9. Unichess 2 1 3 7 23,5 11
10. ŠK Slavoj Poruba 2 0 4 6 22 6
11. ŠK města Lysá nad Labem 0 0 7 0 16 4
12. Tatran Litovel 0 0 6 0 7,5 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.