Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR 2018/19 - první dvoukolo 04.11.18

Ve dnech 3.-4.listopadu 2018 zahájila nový ročník soutěže Extraliga ŠSČR prvním dvoukolem.
V sobotu vstoupilo GASCO Pardubice doma do nové sezony vítězně, když zdolalo Moravskou Slavii Brno 5,5:2,5.
Další výsledky: Labortech Ostrava - Nový Bor 1,5:6,5, Unichess Praha B - Český Těšín 5:3, Slavoj Poruba - Unichess Praha A 3,5:4,5, Turnov - Duras Brno 5,5:2,5, Lysá n/L. - BŠŠ Frýdek-Místek 4:4
V neděli GASCO Pardubice pokračovalo ve vítězné serii a zvítězilo nad Durasem Brno 5:3, čímž se s plným počtem 6-ti bodů zařadilo na druhé místo v tabulce jen s horším scorem za Novým Borem.
Další výsledky: BŠŠ Frýdek-Místek - Unichess Praha B 8:0, Český Těšín - Lysá n/L. 1,5:6,5, Moravská Slavia Brno - Turnov 4:4, Unichess Praha A - Labortech Ostrava 3,5:4,5, Nový Bor - Slavoj Poruba 5,5:2,5


EXTRALIGA 2018/2019 
VÝSLEDKY 1. KOLA HRANÉHO 03. 11. 2018
Siesta Solution Unichess B – Slavoj Český Těšín Výstaviště Lysá nad Labem – Beskydská šachová škola
Rozhodčí: Soukup Václav Rozhodčí: Paulovič Milan
1. Konopka M. 2367 1/2 Molenda M. C 2385 1. Najer E. C 2663 1:0 Korobov A. C 2703
2. Jurčík M. C 2333 1/2 Straka V. 2386 2. Yemelin V. C 2536 1/2 Zhigalko A. C 2543
3. Pařízek V. H 2287 1/2 Piesik P. C 2407 3. Plát V. 2543 1:0 Fedorov A. C 2558
4. Vrbata Z. 2339 1:0 Langner L. 2397 4. Oral T. 2511 0:1 Zwardoň V. 2453
5. Kuba J. 2304 1:0 Mrázek L. 2357 5. Kislinsky A. 2423 1/2 Rausis I. 2652
6. Řehořek M. 2278 1/2 Wiewiora E. C 2347 6. Rogozenco D. C 2495 1:0 Rojíček V. 2387
7. Petrová K. 2239 0:1 Hollan M. 2333 7. Jansa V. 2437 0:1 Szotkowski J. 2353
8. Šlampa J. 2234 1:0 Kawulok M. 2215 8. Šuráň J. 2420 0:1 Vesselovsky S. 2328
5 : 3 4 : 4
GASCO Pardubice – Moravská Slavia Brno ŠK ZIKUDA Turnov – ŠK DURAS BVK Královo Pole
Rozhodčí: Bielavský Jiří Rozhodčí: Šimeček Alexej
1. Movsesian S. C 2633 1/2 Balogh C. C 2629 1. Rodshtein M. C 2682 1/2 Sadzikowski D. C 2544
2. Hráček Z. 2569 1/2 Heberla B. C 2546 2. Cyborowski L. C 2524 1:0 Dragnev V. C 2494
3. Smirin I. C 2612 1/2 Štohl I. C 2503 3. Šimáček P. 2503 1/2 Shengelia D. C 2522
4. Štoček J. 2572 1/2 Polák T. 2504 4. Vykouk J. 2423 1/2 Ponížil C. 2487
5. Votava J. 2529 1:0 Blatný P. 2336 5. Kraus T. 2443 1:0 Blahynka M. 2426
6. Jirovský M. 2443 1:0 Obšivač J. 2264 6. Jaracz P. C 2466 1/2 Červený M. 2339
7. Neuman P. 2431 1/2 Vymazal B. 2343 7. Vlasák L. 2399 1:0 Chytilek R. 2334
8. Petr M. 2440 1:0 Pýchová N. 2148 8. Čech P. 2330 1/2 Vyskočil N. 2305
5.5 : 2.5 5.5 : 2.5
Labortech Ostrava – 1. Novoborský ŠK ŠK Slavoj Poruba – Siesta Solution Unichess A
Rozhodčí: Šimon David Rozhodčí: Kudla Richard
1. Kočiščák J. 2487 0:1 Pentala H. C 2729 1. Kempinski R. C 2574 1/2 Nguyen T. H 2556
2. Biolek R. 2451 0:1 Navara D. 2733 2. Markowski T. C 2551 0:1 Michalík P. 2564
3. Velička P. 2428 1/2 Gujrathi V. C 2702 3. Cvek R. 2515 1:0 Černoušek L. 2436
4. Rašík V. 2457 1/2 Ragger M. C 2701 4. Murdzia P. C 2411 0:1 Bernášek J. 2477
5. Koziol K. C 2273 0:1 Láznička V. 2668 5. Kaňovský D. 2413 1:0 Svoboda S. 2425
6. Skalský A. H 2202 0:1 Krejčí J. 2563 6. Londýn R. 2407 0:1 Jurčík M. C 2453
7. Krajina A. 2119 0:1 Babula V. 2538 7. Bureš J. 2395 1:0 Rýdl J. 2421
8. Kaňok J. 2136 1/2 Kriebel T. 2515 8. Caletka R. 2301 0:1 Šimek P. 2338
1.5 : 6.5 3.5 : 4.5
TABULKA PO 1. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 1. Novoborský ŠK 1 1 0 0 3 6.5 : 1.5 5
2. ŠK ZIKUDA Turnov 1 1 0 0 3 5.5 : 2.5 3
2. GASCO Pardubice 1 1 0 0 3 5.5 : 2.5 3
4. Siesta Solution Unichess B 1 1 0 0 3 5 : 3 3
5. Siesta Solution Unichess A 1 1 0 0 3 4.5 : 3.5 4
6. Výstaviště Lysá nad Labem 1 0 1 0 1 4 : 4 3
6. Beskydská šachová škola 1 0 1 0 1 4 : 4 3
8. ŠK Slavoj Poruba 1 0 0 1 0 3.5 : 4.5 3
9. Slavoj Český Těšín 1 0 0 1 0 3 : 5 1
10. ŠK DURAS BVK Královo Pole 1 0 0 1 0 2.5 : 5.5 0
10. Moravská Slavia Brno 1 0 0 1 0 2.5 : 5.5 0
12. Labortech Ostrava 1 0 0 1 0 1.5 : 6.5 0
Pořadí po  2.kole
Poř. Družstvo Part. + = - Body Score
1 1. Novoborsky SK 2 2 0 0 6 12,0
2 GASCO Pardubice 2 2 0 0 6 10,5
3 Beskydska sachova skola 2 1 1 0 4 12,0
4 Vystaviste Lysa nad Labem 2 1 1 0 4 10,5
5 SK ZIKUDA Turnov 2 1 1 0 4 9,5
6 Siesta Solution Unichess A 2 1 0 1 3 8,0
7 Labortech Ostrava 2 1 0 1 3 6,0
8 Siesta Solution Unichess B 2 1 0 1 3 5,0
9 Moravska Slavia Brno 2 0 1 1 1 6,5
10 SK Slavoj Poruba 2 0 0 2 0 6,0
11 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2 0 0 2 0 5,5
12 Slavoj Cesky Tesin 2 0 0 2 0 4,5
Výsledky jednotlivců
Beskydska sachova skola 8,0 - 0,0 Siesta Solution Unichess B
1 Korobov Anton 2703 1 : 0 Vávra Pavel 2350
2 Zhigalko Andrey 2543 1 : 0 Slovák Kilián 2305
3 Fedorov Aleksei 2558 1 : 0 Vrbata Zbyněk 2339
4 Zwardoň Vojtěch 2453 1 : 0 Řehořek Martin 2278
5 Rausis Igors 2652 1 : 0 Petrová Kristýna 2239
6 Rojíček Vojtěch 2387 1 : 0 Pokorný Petr 2214
7 Szotkowski Jakub 2353 1 : 0 Bartoš Jan 2173
8 Rabatin Jakub 2298 1 : 0 Jaščenko Olga 2112
Slavoj Cesky Tesin 1,5 - 6,5 Vystaviste Lysa nad Labem
1 Molenda Marcin 2385 0 : 1 Najer Evgeniy 2663
2 Straka Vojtěch 2386 0 : 1 Yemelin Vasily 2536
3 Piesik Piotr 2407 ½ : ½ Plát Vojtěch 2543
4 Langner Ladislav 2397 0 : 1 Oral Tomáš 2511
5 Mrázek Lumír 2357 0 : 1 Kislinsky Alexey 2423
6 Wiewiora Eneasz 2347 0 : 1 Rogozenco Dorian 2495
7 Hollan Martin 2333 ½ : ½ Jansa Vlastimil 2437
8 Kawulok Marek 2215 ½ : ½ Šuráň Jan 2420
SK DURAS BVK Kralovo Pole 3,0 - 5,0 GASCO Pardubice
1 Sadzikowski Daniel 2544 ½ : ½ Movsesian Sergei 2633
2 Dragnev Valentin 2494 ½ : ½ Hráček Zbyněk 2569
3 Shengelia David 2522 ½ : ½ Smirin Ilia 2612
4 Ponížil Cyril 2487 1 : 0 Štoček Jiří 2572
5 Blahynka Martin 2426 0 : 1 Votava Jan 2529
6 Červený Martin 2339 0 : 1 Jirovský Miloš 2443
7 Chytilek Roman 2334 ½ : ½ Neuman Petr 2431
8 Vyskočil Neklan 2305 0 : 1 Petr Martin 2440
Moravska Slavia Brno 4,0 - 4,0 SK ZIKUDA Turnov
1 Balogh Csaba 2629 ½ : ½ Rodshtein Maxim 2682
2 Heberla Bartolomiej 2546 1 : 0 Cyborowski Lukasz 2524
3 Štohl Igor 2503 ½ : ½ Šimáček Pavel 2503
4 Polák Tomáš 2504 ½ : ½ Vykouk Jan 2423
5 Blatný Pavel 2336 0 : 1 Kraus Tomáš 2443
6 Vojta Tomáš 2348 ½ : ½ Jaracz Pavel 2466
7 Obšivač Josef 2264 ½ : ½ Vlasák Lukáš 2399
8 Pisk Petr 2324 ½ : ½ Čech Pavel 2330
Siesta Solution Unichess A 3,5 - 4,5 Labortech Ostrava
1 Nguyen Thai 2556 0 : 1 Kočiščák Jiří 2487
2 Michalík Peter 2564 ½ : ½ Biolek Richard 2451
3 Černoušek Lukáš 2436 ½ : ½ Velička Petr 2428
4 Bernášek Jan 2477 ½ : ½ Rašík Vítězslav 2457
5 Svoboda Svatopluk 2425 ½ : ½ Talla Vladimír 2400
6 Jurčík Marián 2453 ½ : ½ Biolek Richard 2405
7 Rýdl Jiří 2421 ½ : ½ Koziol Kamil 2273
8 Šimek Petr 2338 ½ : ½ Skalský Alexandr 2202
1. Novoborsky SK 5,5 - 2,5 SK Slavoj Poruba
1 Pentala Harikrishna 2729 ½ : ½ Kempinski Robert 2574
2 Navara David 2733 ½ : ½ Markowski Tomasz 2551
3 Gujrathi Vidit 2702 1 : 0 Cvek Robert 2515
4 Ragger Markus 2701 ½ : ½ Kaňovský David 2413
5 Láznička Viktor 2668 1 : 0 Londýn Radek 2407
6 Krejčí Jan 2563 ½ : ½ Bureš Jaroslav 2395
7 Babula Vlastimil 2538 ½ : ½ Caletka Radomír 2301
8 Kriebel Tadeáš 2515 1 : 0 Sosna Jan 2352

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.