Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

10.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR 2018/19 - druhé dvoukolo 02.12.18

Ve dnech 1.-2.prosince 2018 se hrálo druhé dvoukolo Extraligy ŠSČR. V sobotu navázalo GASCO Pardubice na úspěšný listopadový vstup do soutěže a v Českém Těšíně zvítězilo vysoko 6,5:1,5, v neděli vyhrálo i s BŠŠ Frýdek-Místek 5:3 a protože ve šlágru kola podlehl Nový Bor Výstavišti Lysá n/L., ujalo se s plným počtem 12 bodů vedení v tabulce.
Další výsledky: sobota: 1.Novoborský ŠK - Unichess Praha B 7:1, BŠŠ Frýdek-Místek - Turnov 3,5:4,5, Moravská Slavia Brno - Labortech Ostrava 4:4, Unichess Praha A - Výstaviště Lysá n/L. 3,5:4,5, Duras Brno - Slavoj Poruba 5,5:2,5
neděle: Slavoj Poruba - Moravská Slavia Brno 4:4, Labortech Ostrava - Duras Brno 3,5:4,5, Turnov - Český Těšín 4:4, Výstaviště Lysá n/L. - 1.Novoborský ŠK 4,5:3,5, Unichess Praha B - Unichess Praha A 1,5:6,5
Na čele tabulky vystřídalo GASCO Pardubice Nový Bor, závěr tabulky patří Porubě a Českému Těšínu (oba bez bodu).


EXTRALIGA 2018/2019
VÝSLEDKY 3. KOLA HRANÉHO 01. 12. 2018
1. Novoborský ŠK – Siesta Solution Unichess B Siesta Solution Unichess A – Výstaviště Lysá nad Labem
Rozhodčí: Šimeček Alexej Rozhodčí: Paulovič Milan
1. Vitiugov N. C 2719 1:0 Konopka M. 2364 1. Nguyen T. H 2536 1/2 Ponomariov R. C 2663
2. Sasikiran K. C 2673 1:0 Vávra P. 2345 2. Michalík P. 2564 1/2 Nabaty T. C 2670
3. Láznička V. 2675 1:0 Jurčík M. C 2336 3. Černoušek L. 2426 1/2 Najer E. C 2670
4. Krejčí J. 2562 1:0 Slovák K. H 2283 4. Bernášek J. 2473 0:1 Plát V. 2550
5. Babula V. 2541 1/2 Řehořek M. 2277 5. Svoboda S. 2421 1/2 Oral T. 2509
6. Markoš J. C 2551 1:0 Šlampa J. 2243 6. Jurčík M. C 2462 1:0 Kislinsky A. 2425
7. Žilka Š. 2528 1:0 Pokorný P. 2227 7. Rýdl J. 2416 1/2 Meduna E. 2396
8. Hába P. 2445 1/2 Kozák M. H 2200 8. Šimek P. 2343 0:1 Priehoda V. 2358
7 : 1 3.5 : 4.5
Moravská Slavia Brno – Labortech Ostrava ŠK DURAS BVK Královo Pole – ŠK Slavoj Poruba
Rozhodčí: Šťastná Vladimíra Rozhodčí: Šmajzrová Kateřina
1. Heberla B. C 2550 1/2 Miton K. C 2588 1. Huschenbeth N. C 2591 1/2 Markowski T. C 2546
2. Tazbir M. C 2532 0:1 Kočiščák J. 2484 2. Dragnev V. C 2483 1:0 Jakubowski K. C 2522
3. Štohl I. C 2488 1/2 Biolek R. 2447 3. Shengelia D. C 2532 1:0 Cvek R. 2520
4. Polák T. 2508 1:0 Velička P. 2434 4. Ponížil C. 2491 1/2 Kaňovský D. 2425
5. Vojta T. 2350 1/2 Rašík V. 2461 5. Blahynka M. 2418 1:0 Londýn R. 2399
6. Obšivač J. 2271 0:1 Pakleza Z. C 2506 6. Roubalík J. 2410 1/2 Bureš J. 2388
7. Pisk P. 2332 1/2 Biolek R. 2402 7. Červený M. 2347 1/2 Caletka R. 2285
8. Vymazal B. 2358 1:0 Richterová N. H 2189 8. Chytilek R. 2331 1/2 Sosna J. 2338
4 : 4 5.5 : 2.5
Slavoj Český Těšín – GASCO Pardubice Beskydská šachová škola – ŠK ZIKUDA Turnov
Rozhodčí: Sikora Jan Rozhodčí: Záruba Petr
1. Molenda M. C 2383 0:1 Movsesian S. C 2630 1. Korobov A. C 2698 1:0 Rodshtein M. C 2675
2. Straka V. 2387 0:1 Alekseenko K. C 2638 2. Zhigalko A. C 2545 1:0 Ftáčník L. C 2512
3. Mroziak M. C 2378 1/2 Hráček Z. 2568 3. Antoniewski R. C 2517 1/2 Cyborowski L. C 2524
4. Langner L. 2393 0:1 Štoček J. 2576 4. Zwardoň V. 2462 0:1 Šimáček P. 2478
5. Wiewiora E. C 2344 1/2 Repka C. C 2499 5. Rausis I. 2655 1:0 Vykouk J. 2435
6. Hollan M. 2374 0:1 Votava J. 2531 6. Rojíček V. 2389 0:1 Kraus T. 2447
7. Kawulok M. 2203 1/2 Neuman P. 2432 7. Szotkowski J. 2357 0:1 Vlasák L. 2401
8. Gibiec E. 2111 0:1 Petr M. 2448 8. Jasný S. 2371 0:1 Studnička T. 2309
1.5 : 6.5 3.5 : 4.5
TABULKA PO 3. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 1. Novoborský ŠK 3 3 0 0 9 19 : 5 14
2. GASCO Pardubice 3 3 0 0 9 17 : 7 11
3. Výstaviště Lysá nad Labem 3 2 1 0 7 15 : 9 10
4. ŠK ZIKUDA Turnov 3 2 1 0 7 14 : 10 8
5. Beskydská šachová škola 3 1 1 1 4 15.5 : 8.5 14
6. Labortech Ostrava 3 1 1 1 4 10 : 14 3
7. Siesta Solution Unichess A 3 1 0 2 3 11.5 : 12.5 5
8. ŠK DURAS BVK Královo Pole 3 1 0 2 3 11 : 13 4
9. Siesta Solution Unichess B 3 1 0 2 3 6 : 18 3
10. Moravská Slavia Brno 3 0 2 1 2 10.5 : 13.5 3
11. ŠK Slavoj Poruba 3 0 0 3 0 8.5 : 15.5 3
12. Slavoj Český Těšín 3 0 0 3 0 6 : 18 1
Tabulka po 4.kole
Poř. St.č. Družstvo Partie + = - PH 1 PH 2 PH 3
1 9 GASCO Pardubice 4 4 0 0 12 22 7
2 12 Vystaviste Lysa nad Labem 4 3 1 0 10 19,5 5,5
3 3 1. Novoborsky SK 4 3 0 1 9 22,5 7
4 10 SK ZIKUDA Turnov 4 2 2 0 8 18 5
5 4 Siesta Solution Unichess A 4 2 0 2 6 18 5
6 6 SK DURAS BVK Kralovo Pole 4 2 0 2 6 15,5 3,5
7 8 Beskydska sachova skola 4 1 1 2 4 18,5 7,5
8 1 Labortech Ostrava 4 1 1 2 4 13,5 2,5
9 5 Moravska Slavia Brno 4 0 3 1 3 14,5 2
10 11 Siesta Solution Unichess B 4 1 0 3 3 7,5 1,5
11 2 SK Slavoj Poruba 4 0 1 3 1 12,5 2
12 7 Slavoj Cesky Tesin 4 0 1 3 1 10 1,5
Výsledky na šachovnicích
12 Vystaviste Lysa nad Labem 4,5 - 3,5 3 1. Novoborsky SK
GM Ponomariov Ruslan 2663 1 : 0 GM Vitiugov Nikita 2719
GM Nabaty Tamir 2670 ½ : ½ GM Navara David 2736
GM Najer Evgeniy 2670 ½ : ½ GM Ragger Markus 2687
GM Plát Vojtěch 2550 ½ : ½ GM Sasikiran Krishnan 2673
GM Oral Tomáš 2509 ½ : ½ GM Láznička Viktor 2675
GM Kislinsky Alexey 2425 ½ : ½ GM Krejčí Jan 2562
GM Jansa Vlastimil 2429 ½ : ½ GM Babula Vlastimil 2541
IM Šuráň Jan 2409 ½ : ½ GM Žilka Štěpán 2528
11 Siesta Solution Unichess B 1,5 - 6,5 4 Siesta Solution Unichess A
IM Konopka Michal 2364 ½ : ½ GM Nguyen Thai 2536
IM Vávra Pavel 2345 0 : 1 GM Michalík Peter 2564
  Řehořek Martin 2277 0 : 1 IM Černoušek Lukáš 2426
  Pokorný Petr 2227 0 : 1 GM Bernášek Jan 2473
FM Bartoš Jan 2175 ½ : ½ IM Svoboda Svatopluk 2421
  Chmel Kristián 2136 0 : 1 GM Jurčík Marián 2462
WIM Jaščenko Olga 2107 0 : 1 FM Rýdl Jiří 2416
  Šplíchal Petr 1934 ½ : ½ FM Šimek Petr 2343
2 SK Slavoj Poruba 4,0 - 4,0 5 Moravska Slavia Brno
GM Markowski Tomasz 2546 ½ : ½ GM Heberla Bartolomiej 2550
GM Jakubowski Krzysztof 2522 ½ : ½ GM Tazbir Marcin 2532
GM Cvek Robert 2520 ½ : ½ GM Štohl Igor 2488
IM Kaňovský David 2425 ½ : ½ GM Polák Tomáš 2508
IM Bureš Jaroslav 2388 1 : 0 FM Vojta Tomáš 2350
FM Caletka Radomír 2285 ½ : ½ FM Obšivač Josef 2271
IM Sosna Jan 2338 ½ : ½ IM Pisk Petr 2332
  Kufa Pavel 2157 0 : 1   Vymazal Bronislav 2358
1 Labortech Ostrava 3,5 - 4,5 6 SK DURAS BVK Kralovo Pole
GM Miton Kamil 2588 1 : 0 GM Huschenbeth Niclas 2591
FM Kočiščák Jiří 2484 1 : 0 GM Dragnev Valentin 2483
IM Biolek Richard 2447 0 : 1 GM Shengelia David 2532
GM Velička Petr 2434 0 : 1 IM Ponížil Cyril 2491
GM Rašík Vítězslav 2461 0 : 1 IM Blahynka Martin 2418
GM Pakleza Zbigniew 2506 ½ : ½   Roubalík Jakub 2410
GM Talla Vladimír 2400 ½ : ½ IM Červený Martin 2347
IM Biolek Richard 2402 ½ : ½ IM Vyskočil Neklan 2302
10 SK ZIKUDA Turnov 4,0 - 4,0 7 Slavoj Cesky Tesin
GM Ftáčník Lubomír 2512 0 : 1 FM Molenda Marcin 2383
GM Cyborowski Lukasz 2524 1 : 0 FM Straka Vojtěch 2387
GM Šimáček Pavel 2478 ½ : ½ IM Mroziak Maciej 2378
IM Vykouk Jan 2435 1 : 0 FM Piesik Piotr 2404
IM Kraus Tomáš 2447 ½ : ½ IM Langner Ladislav 2393
FM Vlasák Lukáš 2401 ½ : ½ FM Mrázek Lumír 2347
IM Studnička Tomáš 2309 ½ : ½ FM Hollan Martin 2374
IM Sodoma Jan 2330 0 : 1 WIM Miturová Magdaléna 2211
9 GASCO Pardubice 5,0 - 3,0 8 Beskydska sachova skola
GM Movsesian Sergei 2630 ½ : ½ GM Korobov Anton 2698
GM Alekseenko Kirill 2638 1 : 0 GM Zhigalko Andrey 2545
GM Hráček Zbyněk 2568 1 : 0 IM Zwardoň Vojtěch 2462
GM Štoček Jiří 2576 ½ : ½ GM Rausis Igors 2655
GM Repka Christopher 2499 1 : 0   Szotkowski Jakub 2357
GM Votava Jan 2531 ½ : ½ IM Jasný Stanislav 2371
GM Neuman Petr 2432 ½ : ½ FM Rabatin Jakub 2313
GM Petr Martin 2448 0 : 1 IM Vesselovsky Serguei 2332

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.