Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR 2018/19 - třetí dvoukolo 13.01.19

Ve dnech 12.-13.ledna 2019 se hrálo třetí dvoukolo Extraligy ŠSČR. V sobotu pokračovalo GASCO Pardubice ve vítězné serii, když v Praze zvítězilo nad Unichessem B vysoko 6,5:1,5 a zůstalo na první příčce tabulky. V nedělním šlágru kola se utkalo v Lysé n/L. s místním Výstavištěm a po prohře 4,5:3,5 kleslo na třetí příčku tabulky.
Další výsledky: sobota: Výstaviště Lysá n/L. - Turnov 5,5:2,5, Labortech Ostrava - Český Těšín 6:2, Slavoj Poruba - BŠŠ Frýdek-Místek 4:4, 1.Novoborský ŠK - Moravská Slavia Brno 5:3, Unichess Praha A - Buras Brno 6:2.
neděle: Turnov - Unichess Praha B 5,5:2,5, BŠŠ Frýdek-Místek - Labortech Ostrava 5:3, Český Těšín - Slavoj Poruba 3:5, Duras Brno - 1.Novoborský ŠK 1,5:6,5, Moravská Slavia Brno - Unichess Praha A 4,5:3,5.
Na čelo tabulky se dostalo Výstaviště Lysá n/L. s bodovým náskokem před Novým Borem a Pardubicemi, na konci tabulky zůstávají Český Těšín a Unichess Praha B.


EXTRALIGA 2018/2019
VÝSLEDKY 5. KOLA HRANÉHO 12. 01. 2019
Siesta Solution Unichess B – GASCO Pardubice Výstaviště Lysá nad Labem – ŠK ZIKUDA Turnov
Rozhodčí: Krejnický Jiří Rozhodčí: Kopta Jiří
1. Konopka M. 2363 1/2 Matlakov M. C 2700 1. Nabaty T. C 2669 0:1 Rodshtein M. C 2668
2. Vávra P. 2343 1/2 Movsesian S. C 2629 2. Najer E. C 2658 1:0 Ftáčník L. C 2506
3. Jurčík M. C 2346 0:1 Alekseenko K. C 2637 3. Plát V. 2552 1:0 Šimáček P. 2481
4. Slovák K. H 2264 0:1 Hráček Z. 2563 4. Oral T. 2510 1/2 Vykouk J. 2441
5. Pařízek V. H 2327 0:1 Štoček J. 2587 5. Kislinsky A. 2417 1:0 Kraus T. 2454
6. Kuba J. 2320 1/2 Votava J. 2525 6. Rogozenco D. C 2500 1/2 Vlasák L. 2409
7. Řehořek M. 2282 0:1 Jirovský M. 2448 7. Jansa V. 2454 1:0 Studnička T. 2312
8. Pokorný P. 2219 0:1 Půlpán J. 2419 8. Priehoda V. 2367 1/2 Sodoma J. 2324
1.5 : 6.5 5.5 : 2.5
Labortech Ostrava – Slavoj Český Těšín ŠK Slavoj Poruba – Beskydská šachová škola
Rozhodčí: Šimon David Rozhodčí: Kudla Richard
1. Dziuba M. C 2563 1/2 Molenda M. C 2388 1. Kempinski R. C 2576 1:0 Zhigalko A. C 2546
2. Biolek R. 2447 1/2 Straka V. 2371 2. Markowski T. C 2547 1/2 Azarov S. C 2575
3. Jakubiec A. C 2496 1/2 Mroziak M. C 2378 3. Jakubowski K. C 2516 1/2 Antoniewski R. C 2513
4. Velička P. 2421 1:0 Mrázek L. 2379 4. Cvek R. 2514 1/2 Zwardoň V. 2455
5. Rašík V. 2457 1/2 Wiewiora E. C 2354 5. Kaňovský D. 2427 0:1 Rausis I. 2653
6. Talla V. 2399 1:0 Hollan M. 2368 6. Bureš J. 2393 1/2 Szotkowski J. 2347
7. Biolek R. 2405 1:0 Kawulok M. 2204 7. Caletka R. 2279 1/2 Jasný S. 2365
8. Koziol K. C 2285 1:0 Mitura V. 2155 8. Sharashenidze A. 2375 1/2 Vesselovsky S. 0 2337
6 : 2 4 : 4
1. Novoborský ŠK – Moravská Slavia Brno Siesta Solution Unichess A – DURAS BVK Královo Pole
Rozhodčí: Háse Pavel Rozhodčí: Jakuš Lubomír
1. Pentala H. C 2730 1/2 Balogh C. C 2632 1. Nguyen T. H 2535 1:0 Huschenbeth N. C 2585
2. Navara D. 2738 1/2 Heberla B. C 2550 2. Michalík P. 2567 1:0 Sadzikowski D. C 2534
3. Láznička V. 2674 1/2 Tazbir M. C 2529 3. Petrík T. C 2468 1:0 Ponížil C. 2499
4. Shirov A. C 2658 1/2 Polák T. 2507 4. Černoušek L. 2427 1/2 Blahynka M. 2428
5. Bartel M. C 2608 1:0 Blatný P. 2335 5. Bernášek J. 2471 1:0 Roubalík J. 2412
6. Babula V. 2546 1:0 Sluka R. 2312 6. Svoboda S. 2418 1/2 Paszewski M. C 2333
7. Žilka Š. 2532 1/2 Vymazal B. 2375 7. Jurčík M. C 2468 1/2 Červený M. 2346
8. Kriebel T. 2519 1/2 Holemář D. 2302 8. Šmíd M. 2261 1/2 Chytilek R. 2331
5 : 3 6 : 2
TABULKA PO 5. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. GASCO Pardubice 5 5 0 0 15 28.5 : 11.5 19
2. Výstaviště Lysá nad Labem 5 4 1 0 13 25 : 15 15
3. 1. Novoborský ŠK 5 4 0 1 12 27.5 : 12.5 16
4. Siesta Solution Unichess A 5 3 0 2 9 24 : 16 14
5. ŠK ZIKUDA Turnov 5 2 2 1 8 20.5 : 19.5 11
6. Labortech Ostrava 5 2 1 2 7 19.5 : 20.5 9
7. ŠK DURAS BVK Královo Pole 5 2 0 3 6 17.5 : 22.5 7
8. Beskydská šachová škola 5 1 2 2 5 22.5 : 17.5 16
9. Moravská Slavia Brno 5 0 3 2 3 17.5 : 22.5 4
10. Siesta Solution Unichess B 5 1 0 4 3 9 : 31 3
11. ŠK Slavoj Poruba 5 0 2 3 2 16.5 : 23.5 5
12. Slavoj Český Těšín 5 0 1 4 1 12 : 28 3
Tabulka po 6.kole
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 12 Vystaviste Lysa nad Labem 6 5 1 0 16 29,5 8,5
2 3 1. Novoborsky SK 6 5 0 1 15 34 10,5
3 9 GASCO Pardubice 6 5 0 1 15 32 10
4 10 SK ZIKUDA Turnov 6 3 2 1 11 26 7
5 4 Siesta Solution Unichess A 6 3 0 3 9 27,5 7,5
6 8 Beskydska sachova skola 6 2 2 2 8 27,5 9,5
7 1 Labortech Ostrava 6 2 1 3 7 22,5 5
8 5 Moravska Slavia Brno 6 1 3 2 6 22 3
9 6 SK DURAS BVK Kralovo Pole 6 2 0 4 6 19 3,5
10 2 SK Slavoj Poruba 6 1 2 3 5 21,5 3,5
11 11 Siesta Solution Unichess B 6 1 0 5 3 11,5 1,5
12 7 Slavoj Cesky Tesin 6 0 1 5 1 15 1,5
Výsledky jednotlivých utkání 
6.1 10 SK ZIKUDA Turnov 5,5 - 2,5 11 Siesta Solution Unichess B
1 GM Ftáčník Lubomír 2506 1 : 0 IM Konopka Michal 2363
2 GM Šimáček Pavel 2481 ½ : ½ IM Vávra Pavel 2343
3 IM Vykouk Jan 2441 ½ : ½ FM Jurčík Martin 2346
4 IM Kraus Tomáš 2454 1 : 0 FM Vrbata Zbyněk 2351
5 FM Vlasák Lukáš 2409 1 : 0 FM Kuba Jindřich 2320
6 IM Čech Pavel 2336 ½ : ½   Řehořek Martin 2282
7 IM Studnička Tomáš 2312 ½ : ½   Pokorný Petr 2219
8 IM Sodoma Jan 2324 ½ : ½ FM Bartoš Jan 2178
6.2 9 GASCO Pardubice 3,5 - 4,5 12 Vystaviste Lysa nad Labem
1 GM Matlakov Maxim 2700 ½ : ½ GM Ponomariov Ruslan 2664
2 GM Movsesian Sergei 2629 0 : 1 GM Nabaty Tamir 2669
3 GM Alekseenko Kirill 2637 0 : 1 GM Najer Evgeniy 2658
4 GM Hráček Zbyněk 2563 ½ : ½ GM Plát Vojtěch 2552
5 GM Štoček Jiří 2587 ½ : ½ GM Oral Tomáš 2510
6 GM Votava Jan 2525 1 : 0 GM Kislinsky Alexey 2417
7 GM Jirovský Miloš 2448 ½ : ½ GM Jansa Vlastimil 2454
8 GM Neuman Petr 2428 ½ : ½ IM Šuráň Jan 2408
6.3 8 Beskydska sachova skola 5,0 - 3,0 1 Labortech Ostrava
1 GM Zhigalko Andrey 2546 ½ : ½ GM Dziuba Martin 2563
2 GM Azarov Sergei 2575 1 : 0 IM Biolek Richard 2447
3 GM Antoniewski Rafal 2513 ½ : ½ GM Jakubiec Artur 2496
4 IM Zwardoň Vojtěch 2455 ½ : ½ GM Velička Petr 2421
5 GM Rausis Igors 2653 1 : 0 GM Rašík Vítězslav 2457
6   Szotkowski Jakub 2347 0 : 1 GM Pakleza Zbigniew 2505
7 IM Jasný Stanislav 2365 ½ : ½ GM Talla Vladimír 2399
8 FM Rabatin Jakub 2319 1 : 0   Krajina Aleš 2121
6.4 7 Slavoj Cesky Tesin 3,0 - 5,0 2 SK Slavoj Poruba
1 FM Molenda Marcin 2388 ½ : ½ GM Kempinski Robert 2576
2 FM Straka Vojtěch 2371 0 : 1 GM Markowski Tomasz 2547
3 IM Mroziak Maciej 2378 ½ : ½ GM Jakubowski Krzysztof 2516
4 IM Langner Ladislav 2387 ½ : ½ GM Cvek Robert 2514
5 FM Mrázek Lumír 2379 ½ : ½ IM Kaňovský David 2427
6 FM Wiewiora Eneasz 2354 ½ : ½ IM Bureš Jaroslav 2393
7 FM Hollan Martin 2368 0 : 1 FM Caletka Radomír 2279
8   Kawulok Marek 2204 ½ : ½ FM Sharashenidze Akaki 2375
6.5 6 SK DURAS BVK Kralovo Pole 1,5 - 6,5 3 1. Novoborsky SK
1 GM Huschenbeth Niclas 2585 ½ : ½ GM Pentala Harikrishna 2730
2 GM Sadzikowski Daniel 2534 0 : 1 GM Navara David 2738
3 IM Ponížil Cyril 2499 ½ : ½ GM Láznička Viktor 2674
4 IM Blahynka Martin 2428 0 : 1 GM Shirov Alexej 2658
5 FM Paszewski Mateusz 2333 ½ : ½ GM Bartel Mateusz 2608
6 IM Červený Martin 2346 0 : 1 GM Krejčí Jan 2556
7 IM Vyskočil Neklan 2301 0 : 1 GM Žilka Štěpán 2532
8   Mlýnek Petr 2097 0 : 1 IM Kriebel Tadeáš 2519
6.6 5 Moravska Slavia Brno 4,5 - 3,5 4 Siesta Solution Unichess A
1 GM Balogh Csaba 2632 ½ : ½ GM Nguyen Thai 2535
2 GM Heberla Bartolomiej 2550 ½ : ½ GM Michalík Peter 2567
3 GM Tazbir Marcin 2529 1 : 0 GM Petrík Tomáš 2468
4 GM Polák Tomáš 2507 ½ : ½ IM Černoušek Lukáš 2427
5 GM Blatný Pavel 2335 ½ : ½ GM Bernášek Jan 2471
6 FM Obšivač Josef 2272 1 : 0 IM Svoboda Svatopluk 2418
7 IM Pisk Petr 2329 ½ : ½ GM Jurčík Marián 2468
8   Vymazal Bronislav 2375 0 : 1   Šmíd Miroslav 2261

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.