Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

25.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga ŠSČR 2018/19 - čtvrté dvoukolo 10.02.19

Ve dnech 9.-10.února 2019 se hrálo čtvrté dvoukolo Extraligy ŠSČR. V sobotu navázalo GASCO Pardubice na předchozí vítěznou serii, když doma zvítězilo nad Labortechem Ostrava vysoko 7:1 a zůstalo na třetí příčce tabulky, v nedělním utkání pak po dlouhém boji vydřelo nejtěsnější výhru 4,5:3,5 nad Slavojem Poruba a stále je v tabulce třetí.
Další výsledky: sobota: BŠŠ Frýdek-Místek - Unichess Praha A 4:4, Moravská Slavia Brno - Unichess Praha B 5,5:2,5, Duras Brno - Výstaviště Lysá n/L. 1:7, Turnov - Poruba 5,5:2,5, Český Těšín - 1.Novoborský ŠK 0,5:7,5
neděle: 1.Novoborský ŠK - BŠŠ Frýdek-Místek 5,5:2,5, Labortech Ostrava - Turnov 3,5:4,5, Unichess Praha A - Český Těšín 4:4, Unichess Praha B - Duras Brno 2:6, Výstaviště Lysá n/L. - Moravská Slavia Brno 5,5:2,5
Před závěrečným trojkolem je v čele tabulky stále Výstaviště Lysá n/L. s jednobodovým náskokem před Novým Borem a Pardubicemi, přičemž na závěr má významně slabší soupeře než jeho pronásledovatelé. Na konci tabulky má poslední Český Těšín již pramalou šanci na udržení, předposlední Unichess Praha B je na tom jen nepatrně nadějněji.


EXTRALIGA 2018/2019
VÝSLEDKY 7. KOLA HRANÉHO 09. 02. 2019
Moravská Slavia Brno – Siesta Solution Unichess B ŠK DURAS BVK Královo Pole – Výstaviště Lysá n. L.
Rozhodčí: Šťastná Vladimíra Rozhodčí: Šmajzrová Kateřina
1. Heberla B. C 2556 1:0 Konopka M. 2364 1. Shengelia D. C 2528 0:1 Nabaty T. C 2688
2. Štohl I. C 2488 0:1 Vávra P. 2348 2. Ponížil C. 2503 0:1 Najer E. C 2666
3. Polák T. 2510 1/2 Jurčík M. C 2346 3. Blahynka M. 2426 0:1 Landa K. C 2616
4. Nayhebaver M. C 2462 1:0 Slovák K. H 2257 4. Blohberger F. C 2451 1/2 Plát V. 2533
5. Blatný P. 2337 1:0 Pařízek V. H 2333 5. Roubalík J. 2412 0:1 Oral T. 2510
6. Obšivač J. 2282 1/2 Vrbata Z. 2344 6. Červený M. 2343 0:1 Kislinsky A. 2426
7. Pisk P. 2330 1/2 Kuba J. 2310 7. Chytilek R. 2334 0:1 Jansa V. 2454
8. Vymazal B. 2366 1:0 Šlampa J. 2258 8. Vyskočil N. 2295 1/2 Šuráň J. 2408
5.5 : 2.5 1 : 7
Slavoj Český Těšín – 1. Novoborský ŠK Beskydská šachová škola – Siesta Solution Unichess A
Rozhodčí: Sikora Jan Rozhodčí: Záruba Petr
1. Molenda M. C 2393 0:1 Pentala H. C 2726 1. Korobov A. C 2687 1:0 Nguyen T. H 2542
2. Straka V. 2362 0:1 Navara D. 2738 2. Azarov S. C 2578 1/2 Michalík P. 2567
3. Mroziak M. C 2382 0:1 Wang H. C 2714 3. Antoniewski R. C 2513 1/2 Černoušek L. 2425
4. Langner L. 2391 0:1 Ragger M. C 2683 4. Zwardoň V. 2455 0:1 Bernášek J. 2475
5. Mrázek L. 2365 1/2 Krejčí J. 2558 5. Rausis I. 2659 1/2 Jurčík M. C 2464
6. Wiewiora E. C 2354 0:1 Babula V. 2549 6. Szotkowski J. 2345 1:0 Šimek P. 2319
7. Kawulok M. 2198 0:1 Žilka Š. 2533 7. Jasný S. 2361 1/2 Kovář V. 2237
8. Mitura V. 2147 0:1 Kriebel T. 2513 8. Rabatin J. 2318 0:1 Šmíd M. 2265
0.5 : 7.5 4 : 4
GASCO Pardubice – Labortech Ostrava ŠK ZIKUDA Turnov – ŠK Slavoj Poruba
Rozhodčí: Šmajzr Martin Rozhodčí: Prokopová Jiřina
1. Movsesian S. C 2622 1:0 Kočiščák J. 2501 1. Ftáčník L. C 2500 1:0 Kempinski R. C 2578
2. Hráček Z. 2568 1:0 Velička P. 2434 2. Šimáček P. 2479 1/2 Markowski T. C 2550
3. Štoček J. 2588 1:0 Rašík V. 2456 3. Vykouk J. 2438 1:0 Bobras P. C 2488
4. Votava J. 2522 1/2 Koziol K. C 2265 4. Kraus T. 2458 0:1 Cvek R. 2512
5. Jirovský M. 2455 1:0 Skalský A. H 2102 5. Jaracz P. C 2464 1:0 Kaňovský D. 2424
6. Neuman P. 2404 1/2 Richterová N. H 2216 6. Vlasák L. 2416 1/2 Londýn R. 2399
7. Petr M. 2447 1:0 Krajina A. 2118 7. Čech P. 2325 1/2 Bureš J. 2395
8. Roško L. 2276 1:0 Kaňok J. 2146 8. Studnička T. 2315 1:0 Sharashenidze A. 2367 0
7 : 1 5.5 : 2.5
TABULKA PO 7. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Výstaviště Lysá nad Labem 7 6 1 0 19 36.5 : 19.5 23
2. 1. Novoborský ŠK 7 6 0 1 18 41.5 : 14.5 28
3. GASCO Pardubice 7 6 0 1 18 39 : 17 26
4. ŠK ZIKUDA Turnov 7 4 2 1 14 31.5 : 24.5 18
5. Siesta Solution Unichess A 7 3 1 3 10 31.5 : 24.5 17
6. Beskydská šachová škola 7 2 3 2 9 31.5 : 24.5 21
7. Moravská Slavia Brno 7 2 3 2 9 27.5 : 28.5 10
8. Labortech Ostrava 7 2 1 4 7 23.5 : 32.5 10
9. ŠK DURAS BVK Královo Pole 7 2 0 5 6 20 : 36 7
10. ŠK Slavoj Poruba 7 1 2 4 5 24 : 32 8
11. Siesta Solution Unichess B 7 1 0 6 3 14 : 42 4
12. Slavoj Český Těšín 7 0 1 6 1 15.5 : 40.5 3
Extraliga 2018/2019 
Tabulka po 8.kole
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 12 Vystaviste Lysa nad Labem 8 7 1 0 22 42 13
2 3 1. Novoborsky SK 8 7 0 1 21 47 16
3 9 GASCO Pardubice 8 7 0 1 21 43,5 14
4 10 SK ZIKUDA Turnov 8 5 2 1 17 36 10
5 4 Siesta Solution Unichess A 8 3 2 3 11 35,5 9,5
6 8 Beskydska sachova skola 8 2 3 3 9 34 11
7 5 Moravska Slavia Brno 8 2 3 3 9 30 5
8 6 SK DURAS BVK Kralovo Pole 8 3 0 5 9 26 5,5
9 1 Labortech Ostrava 8 2 1 5 7 27 5,5
10 2 SK Slavoj Poruba 8 1 2 5 5 27,5 4,5
11 11 Siesta Solution Unichess B 8 1 0 7 3 16 2
12 7 Slavoj Cesky Tesin 8 0 2 6 2 19,5 2,5
Výsledky na šachovnicích
8.1 12 Vystaviste Lysa nad Labem 5,5 - 2,5 5 Moravska Slavia Brno
1 GM Nabaty Tamir 2688 1 : 0 GM Heberla Bartolomiej 2556
2 GM Najer Evgeniy 2666 ½ : ½ GM Štohl Igor 2488
3 GM Landa Konstantin 2616 ½ : ½ GM Polák Tomáš 2510
4 GM Plát Vojtěch 2533 ½ : ½ IM Nayhebaver Martin 2462
5 GM Oral Tomáš 2510 1 : 0 GM Blatný Pavel 2337
6 GM Kislinsky Alexey 2426 1 : 0 FM Obšivač Josef 2282
7 GM Jansa Vlastimil 2454 ½ : ½ IM Pisk Petr 2330
8 IM Priehoda Vítězslav 2362 ½ : ½   Vymazal Bronislav 2366
8.2 11 Siesta Solution Unichess B 2,0 - 6,0 6 SK DURAS BVK Kralovo Pole
1 IM Konopka Michal 2364 0 : 1 GM Shengelia David 2528
2 IM Vávra Pavel 2348 ½ : ½ IM Ponížil Cyril 2503
3 FM Jurčík Martin 2346 ½ : ½ IM Blahynka Martin 2426
4 FM Vrbata Zbyněk 2344 0 : 1 IM Blohberger Felix 2451
5 FM Kuba Jindřich 2310 ½ : ½   Roubalík Jakub 2412
6   Pokorný Petr 2222 0 : 1 IM Červený Martin 2343
7 FM Bartoš Jan 2193 ½ : ½ IM Chytilek Roman 2334
8   Chmel Kristián 2119 0 : 1 IM Vyskočil Neklan 2295
8.3 4 Siesta Solution Unichess A 4,0 - 4,0 7 Slavoj Cesky Tesin
1 GM Nguyen Thai 2542 ½ : ½ FM Molenda Marcin 2393
2 GM Michalík Peter 2567 ½ : ½ FM Straka Vojtěch 2362
3 IM Černoušek Lukáš 2425 1 : 0 IM Mroziak Maciej 2382
4 GM Bernášek Jan 2475 1 : 0 IM Langner Ladislav 2391
5 GM Jurčík Marián 2464 ½ : ½ FM Mrázek Lumír 2365
6 FM Šimek Petr 2319 0 : 1 FM Wiewiora Eneasz 2354
7   Kovář Vojtěch 2237 ½ : ½   Kawulok Marek 2198
8   Šmíd Miroslav 2265 0 : 1 WIM Miturová Magdaléna 2224
8.4 3 1. Novoborsky SK 5,5 - 2,5 8 Beskydska sachova skola
1 GM Pentala Harikrishna 2726 1 : 0 GM Korobov Anton 2687
2 GM Navara David 2738 0 : 1 GM Azarov Sergei 2578
3 GM Wang Hao 2714 1 : 0 GM Antoniewski Rafal 2513
4 GM Ragger Markus 2683 ½ : ½ IM Zwardoň Vojtěch 2455
5 GM Láznička Viktor 2670 ½ : ½ GM Rausis Igors 2659
6 GM Krejčí Jan 2558 1 : 0   Szotkowski Jakub 2345
7 GM Žilka Štěpán 2533 1 : 0 IM Jasný Stanislav 2361
8 IM Kriebel Tadeáš 2513 ½ : ½ IM Vesselovsky Serguei 2339
8.5 2 SK Slavoj Poruba 3,5 - 4,5 9 GASCO Pardubice
1 GM Kempinski Robert 2578 ½ : ½ GM Movsesian Sergei 2622
2 GM Markowski Tomasz 2550 0 : 1 GM Hráček Zbyněk 2568
3 GM Bobras Piotr 2488 ½ : ½ GM Štoček Jiří 2588
4 GM Cvek Robert 2512 ½ : ½ GM Votava Jan 2522
5 IM Kaňovský David 2424 1 : 0 GM Jirovský Miloš 2455
6 FM Londýn Radek 2399 ½ : ½ GM Neuman Petr 2404
7 IM Bureš Jaroslav 2395 0 : 1 GM Petr Martin 2447
8 FM Sharashenidze Akaki 2367 ½ : ½ FM Roško Luboš 2276
8.6 1 Labortech Ostrava 3,5 - 4,5 10 SK ZIKUDA Turnov
1 FM Kočiščák Jiří 2501 ½ : ½ GM Ftáčník Lubomír 2500
2 GM Velička Petr 2434 ½ : ½ GM Šimáček Pavel 2479
3 GM Rašík Vítězslav 2456 1 : 0 IM Vykouk Jan 2438
4 FM Koziol Kamil 2265 ½ : ½ IM Kraus Tomáš 2458
5   Skalský Alexandr 2102 ½ : ½ GM Jaracz Pavel 2464
6 WIM Richterová Nataša 2216 0 : 1 FM Vlasák Lukáš 2416
7   Krajina Aleš 2118 ½ : ½ IM Čech Pavel 2325
8   Kaňok Jaroslav 2146 0 : 1 IM Studnička Tomáš 2315

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.