Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Kalendář akcí PDŠS na sezonu 2017/18 24.09.17

Jako každoročně začátkem sezony vytvořily Komise mládeže a Sportovně-technická komise PDŠS kalendář Pardubického šachového svazu pro sezónu 2017/18, obsahující soutěže družstev ŠSČR i PDŠS, dále soutěže mládeže a také řadu turnajů jednotlivců, které by naše členy mohly zajímat.
Kalendář bude průběžně aktualizován a pokud do něj chcete přidat další vlastní akce, obracejte se na předsedy KM, STK nebo nejlépe přímo na webmastera.


Datum ŠSČR PDŠS Mládež Další akce
2.9.2017       GP rapid - Hostivice
Mem. L.Krejčího - Mistrovice
3.9.2017        
9.9.2017   Školení rozhodčích 2.a 3.tříd - Choceň   GP rapid - Turnov
10.9.2017     MČR 10-14 rapid - Most  
16.9.2017     MČR 10-14 rapid - Most  
17.9.2017        
19.9.2017   Losování soutěží PDŠS - Choceň    
23.9.2017 MČR družstev rapid - Liberec      
24.9.2017 MČR družstev blesk - Liberec     Mem. Č.Honsy - Kunětice
30.9.2017        
1.10.2017        
7.10.2017     ELD, 1.LDMD 1.-2.kolo  
8.10.2017     ELD, 1.LDMD 3.-4.kolo  
14.10.2017   Školení trenérů 4.tříd - Lanškroun   Soustředění KCTM PDŠS
15.10.2017 2.liga - 1.kolo KP II - 1.kolo    
21.10.2017     M Čech 12-16 - Harrachov  
22.10.2017 1.liga V - 1.kolo   M Čech 12-16 - Harrachov  
28.10.2017     M Čech 12-16 - Harrachov  
29.10.2017 1.liga Z - 1.kolo KP I, KS - 1.kolo    
4.11.2017     1.turnaj KP 10 a 12 - Svitavy  
5.11.2017 2.liga - 2.kolo KP II - 2.kolo    
11.11.2017     KPDŽ 1. - 3.kolo Soustředění KTCM PDŠS
Polofinale MČR juniorů
12.11.2017 1.liga - 2.kolo KP I, KS - 2.kolo   Polofinále MČR juniorů
17.11.2017     M Čech 8-10, Harrachov Hlinecký dvojpěšec
Polofinále MČR juniorů
18.11.2017 Extraliga - 1.kolo   1.turnaj KP 14 a 16 - Mistrovice Polofinále MČR juniorů
19.11.2017 Extraliga - 2.kolo, 2.liga - 3.kolo KP II - 3.kolo M Čech 8-10, Harrachov  
25.11.2017     ELD 5. kolo, 1.LDMD 5.-6.kolo Turnaj Járy Masopusta - Mistrovice
Listopádí Břehy
Turnaj pro radost Kameničky
26.11.2017 1.liga - 3.kolo KP I, KS - 3.kolo    
2.12.2017 Extraliga - 3.kolo   KSDŽ 1.turnaj - Lanškroun Soustředění KCTM PDŠS
3.12.2017 Extraliga - 4.kolo, 2.liga - 4.kolo KP II - 4.kolo    
9.12.2017     2.turnaj KP 10 a 12 - Ústí n/O. GP rapid - Kouty nad Desnou
10.12.2017 1.liga - 4.kolo KP I, KS - 4.kolo    
16.12.2017     KPDŽ 4.-5.kolo  
17.12.2017 2.liga - 5.kolo KP II - 5.kolo    
23.12.2016       Vánoční turnaj mládeže - Svitavy
24.12.2016     Vánoce  
25.12.2016     Vánoce  
26.12.2016     Vánoce Ústí nad Orlicí - blesk
Chrudim - vánoční RABL
30.12.2017 MČR v blesku     Mem. J.Pavliše Oldříš
31.12.2017        
6.1.2018     2.turnaj KP 14 a 16 - Svitavy  
7.1.2018 1.liga - 5.kolo KP I, KS - 5.kolo    
13.1.2018 Extraliga - 5.kolo   KSDŽ 2.turnaj - Polička  
14.1.2018 Extraliga - 6.kolo, 2.liga - 6.kolo KP II - 6.kolo    
20.1.2018     ELD 6.-7. kolo, 1.LDMD 7.kolo  
21.1.2018 1.liga - 6.kolo KP I, KS - 6.kolo    
27.1.2018   Konference PDŠS   Chvaletická ŠO - 1.turnaj
Soustředění KCTM PDŠS
28.1.2018 2.liga - 7.kolo KP II - 7.kolo Olympiáda mládeže ČR  
2.2.2018     Pololetní prázdniny  
3.2.2018     Pololetní prázdniny  
4.2.2018 1.liga - 7.kolo KP I, KS - 7.kolo    
10.2.2018 Extraliga - 7.kolo   3.turnaj KP 10 a 12 - Polabiny  
11.2.2018 Extraliga - 8.kolo, 2.liga - 8.kolo KP II - 8.kolo    
17.2.2018     3.turnaj KP 14 a 16 - Žel. hory  
18.2.2018 1.liga - 8.kolo KP I, KS - 8.kolo    
24.2.2018 Konference ŠSČR Havlíčkův Brod   KPDMŽ - Polabiny  
25.2.2018 2.liga - 9.kolo KP II - 9.kolo    
3.3.2018       GP rapid - Dobrovice
Chvaletická ŠO - 2.turnaj
Soustředění KCTM PDŠS
4.3.2018 1.liga - 9.kolo KP I, KS - 9.kolo    
10.3.2018     MČR 10-16, Jarní prázdniny  
11.3.2018     MČR 10-16, Jarní prázdniny  
17.3.2018     MČR 10-16, Jarní prázdniny  
18.3.2018 2.liga - 10.kolo KP II - 10.kolo    
24.3.2018     4.turnaj KP 10 a 12 - Chotěboř  
25.3.2018 1.liga - 10.kolo KP I, KS - 10.kolo    
29.3.2018       Velikonoční turnaj mládeže Polička
31.3.2018     Velikonoce Bleskový turnaj Městečko Trnávka
1.4.2018     Velikonoce  
7.4.2018 Extraliga - 10.kolo   4. turnaj KP 14 a 16 - Lanškroun  
8.4.2018 Extraliga - 11.kolo, 2.liga - 11.kolo KP II - 11.kolo    
14.4.2018     KP 8 - Ústí n/O. Orlická šachovnice - Ústí nad Orlicí
15.4.2018 1.liga - 11.kolo KP I, KS - 11.kolo    
20.4.2018     ELD finále  
21.4.2018     ELD finále, 1.LDMD 8.-9.kolo Mem. M.Kodytka + KP družstev v rapidu Kunvald
GP rapid - Bohuslavice
22.4.2018     ELD finále, 1.LDMD 10.-11.kolo  
28.4.2018     MČR do 8 let Vyškov O Pardubickou kotvu
Soustředění KCTM PDŠS
29.4.2018     MČR do 8 let Vyškov  
1.5.2018        
5.5.2018     KPDŽ 6.-7.kolo  
6.5.2018        
8.5.2018       O Pohár města Hlinska
12.5.2018     KP Rapid 10-20 - Mistrovice  
13.5.2018        
19.5.2018     Finále KP 10-16 - Polička GP rapid - Ústí nad Labem
20.5.2018     Finále KP 10-16 - Polička  
26.5.2018       Chvaletická ŠO - 3.turnaj
Soustředění KCTM PDŠS
27.5.2018        
2.6.2018     MČR DSŽ Chrudim  
3.6.2018     MČR DSŽ Chudim  
9.6.2018       GP rapid - Mosty u Jablunkova
O Lanškrounskou věž
O Putovní pohár Chotěboř
Soustředění KCTM PDŠS
10.6.2018        
16.6.2018     MČR DMŽ Vansdorf  
17.6.2018     MČR DMŽ Vansdorf  
23.6.2018        
24.6.2018        
30.6.2018        

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.