Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Kalendář akcí PDŠS na sezonu 2018/19 13.09.18

Komise mládeže a Sportovně-technická komise PDŠS vytvořily kalendář Pardubického krajského šachového svazu pro sezónu 2018/19, obsahující soutěže družstev ŠSČR i PDŠS, dále soutěže mládeže a také řadu turnajů jednotlivců, které by naše členy mohly zajímat.
Kalendář bude průběžně aktualizován a pokud do něj chcete přidat další vlastní akce, obracejte se na předsedy KM, STK nebo nejlépe přímo na webmastera.


Datum ŠSČR PDŠS Mládež Další akce
1.9.2017        
2.9.2017        
8.9.2017     MČR 10-14 rapid - Ždár n/S Mem. L.Krejčího - Mistrovice
9.9.2018     MČR 10-14 rapid - Ždár n/S  
15.9.2018 MČR družstev blesk - Teplice Školení rozhodčích 2.a 3.tříd - Choceň    
16.9.2018 MČR družstev rapid - Teplice      
18.9.2018   Losování soutěží PDŠS - Choceň    
22.9.2018 Konference trenérů - Havl. Brod     Soustředění KCTM PDŠS - Lanškroun
23.9.2018        
27.9.2018 MČR jun. rapid - Vyškov KP jednotlivců PDŠS - Polička    
28.9.2018 MČR jun. rapid - Vyškov KP jednotlivců PDŠS - Polička   Mem. Č.Honsy - Nemošice
29.9.2018   KP jednotlivců PDŠS - Polička    
30.9.2018   KP jednotlivců PDŠS - Polička    
6.10.2018     ELD, 1.LDMD 1.-2.kolo  
7.10.2018     ELD, 1.LDMD 3.-4.kolo  
13.10.2018       Soustředění KCTM PDŠS
14.10.2018 2.liga - 1.kolo KP II - 1.kolo   Soustředění KCTM PDŠS
20.10.2018     KPDŽ 1. - 3.kolo  
21.10.2018 1.liga - 1.kolo KP I, KS - 1.kolo    
27.10.2018     M Čech 12-16 - Harrachov  
28.10.2018     M Čech 12-16 - Harrachov  
3.11.2018 Extraliga - 1.kolo   M Čech 12-16 - Harrachov  
4.11.2018 Extraliga - 2.kolo, 2.liga - 2.kolo KP II - 2.kolo    
10.11.2018     1.turnaj KP 10 a 12  
11.11.2018 1.liga - 2.kolo KP I, KS - 2.kolo   Polofinále MČR juniorů - Kovářská
14.11.2018     M Čech 8-10 - Most Polofinále MČR juniorů - Kovářská
17.11.2018     1.turnaj KP 14 a 16 Polofinále MČR juniorů - Kovářská
18.11.2018 2.liga - 3.kolo KP II - 3.kolo M Čech 8-10 - Most  
24.11.2018     KPDŽ 4.-5.kolo Mem. J.Masopusta - Mistrovice
25.11.2018 1.liga - 3.kolo KP I, KS - 3.kolo    
1.12.2018 Extraliga - 3.kolo   2.turnaj KP 10 a 12 Soustředění KCTM PDŠS
2.12.2018 Extraliga - 4.kolo, 2.liga - 4.kolo KP II - 4.kolo    
8.12.2018     ELD 5. kolo, 1.LDMD 5.-6.kolo  
9.12.2018 1.liga - 4.kolo KP I, KS - 4.kolo    
15.12.2018     2.turnaj KP 14 a 16  
16.12.2018 2.liga - 5.kolo KP II - 5.kolo    
23.12.2018       Vánoční turnaj mládeže - Svitavy
24.12.2018     Vánoce  
25.12.2018     Vánoce  
26.12.2018     Vánoce Mem. O.Hájka - Ústí n/O
Open Litomyšl
29.12.2018       Open Litomyšl
30.12.2018       Open Litomyšl
31.12.2018       Open Litomyšl
1.1.2019       Open Litomyšl
5.1.2019     KSDŽ 1.turnaj Soustředění KCTM PDŠS
6.1.2019 1.liga - 5.kolo KP I, KS - 5.kolo    
12.1.2019 Extraliga - 5.kolo   KPDMŽ  
13.1.2019 Extraliga - 6.kolo, 2.liga - 6.kolo KP II - 6.kolo    
19.1.2019     ELD 6.-7. kolo, 1.LDMD 7.kolo  
20.1.2019 1.liga - 6.kolo KP I, KS - 6.kolo    
26.1.2019   Konference PDŠS    
27.1.2019 2.liga - 7.kolo KP II - 7.kolo    
1.2.2019     Pololetní prázdniny  
2.2.2019     Jarní prázdniny Soustředění KTCM PDŠS
3.2.2019 1.liga - 7.kolo KP I, KS - 7.kolo Jarní prázdniny  
9.2.2019 Extraliga - 7.kolo   Jarní prázdniny  
10.2.2019 Extraliga - 8.kolo, 2.liga - 8.kolo KP II - 8.kolo    
16.2.2019     3.turnaj KP 10 a 12  
17.2.2019 1.liga - 8.kolo KP I, KS - 8.kolo    
23.2.2019     3.turnaj KP 14 a 16  
24.2.2019 2.liga - 9.kolo KP II - 9.kolo    
2.3.2019     KSDŽ 2.turnaj Soustředění KTCM PDŠS
3.3.2019 1.liga - 9.kolo KP I, KS - 9.kolo    
9.3.2019     MČR 10-16 1. turnaj CHŠO (Lichnická věž)
10.3.2019     MČR 10-16  
16.3.2019     MČR 10-16  
17.3.2019 2.liga - 10.kolo KP II - 10.kolo    
23.3.2019     4.turnaj KP 10 a 12  
24.3.2019 1.liga - 10.kolo KP I, KS - 10.kolo    
30.3.2019     4. turnaj KP 14 a 16  
31.3.2019 2.liga - 11.kolo KP II - 11.kolo    
6.4.2019     KP 8 Orlická šachovnice - Ústí n/O
7.4.2019 1.liga - 11.kolo KP I, KS - 11.kolo    
12.4.2019     ELD finále  
13.4.2019     ELD finále, 1.LDMD 8.-9.kolo 2. turnaj CHŠO
14.4.2019     ELD finále, 1.LDMD 10.-11.kolo  
18.4.2019       Velikonoční turnaj mládeže Polička
19.4.2019 Extraliga - 9.kolo   Velikonoce  
20.4.2019 Extraliga - 10.kolo   Velikonoce Bleskový turnaj - Městečko Trnávka
21.4.2019 Extraliga - 11.kolo   Velikonoce  
27.4.2019     KPDŽ 6.-7.kolo  
28.4.2019        
4.5.2019       Soustředění KTCM PDŠS
3. turnaj CHŠO
5.5.2019        
11.5.2019     KP Rapid 10-20  
12.5.2019        
18.5.2019     Finále KP 10-16  
19.5.2019     Finále KP 10-16  
25.5.2019        
26.5.2019        
1.6.2019     MČR DSŽ  
2.6.2019     MČR DSŽ  
8.6.2019       Soustředění KTCM PDŠS
9.6.2019        
14.6.2019     MČR DMŽ   
15.6.2019     MČR DMŽ   
16.6.2019     MČR DMŽ   
22.6.2019        
23.6.2019        
29.6.2019        
30.6.2019        

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.