Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.11.17  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 1.kolo 29.10.17

V prvním kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy tyto výsledky: Ústí n/O. A - Ústí n/O. B 6,5:1,5, Lanškroun - Vysoké Mýto B 3,5:4,5, Polabiny D - Chrudim 3,5:4,5, Žamberk - Polabiny E 4:4, Litomyšl - Zaječice 4:4, Hlinsko - Bohemia Pardubice 6:2
První místo v tabulce patří po prvním kole Ústí n/O. A díky rekordní výhře nad svým B družstvem.


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 2 
VÝSLEDKY 1. KOLA HRANÉHO 29. 10. 2017
ŠK Ústí nad Orlicí A – ŠK Ústí nad Orlicí B TJ Lanškroun – ŠK Vysoké Mýto B
Rozhodčí: Volf Jaroslav Rozhodčí: Novák Miroslav
1. Holásek P. 2077 1:0 Jániš P. 1913 1. Pokorný T. 2217 0:1 Sabol M. V 2353
2. Grundman V. 1982 1/2 Mareš P. 1957 2. Krátký J. 2062 1/2 Kosek M. 2087
3. Hrobař V. 2010 1/2 Poslušný M. 1911 3. Solil R. 1978 0:1 Kosek J. V 2110
4. Pokorný J. 1918 1/2 Holásek V. 1824 4. Švub J. 1891 0:1 Ptáček L. V 2068
5. Daniel J. H 1940 1:0 Holásek V. 1698 5. Havelka J. H 2320 1:0 Lipavský D. 1936
6. Netušil J. 1991 1:0 Kylar P. 1735 6. Procházka P. 1976 1:0 Sabolová G. 1836
7. Volf J. 2013 1:0 Taslar K. 1657 7. Vaculík J. 1725 1/2 Podgorný R. 1733
8. Šimek Z. 1961 1:0 Holásková V. 1428 8. Doleček M. 1637 1/2 Sabolová K. 1859
6.5 : 1.5 3.5 : 4.5
2222 ŠK Polabiny D – TJ ŠO Chrudim SK+Sokol Žamberk – 2222 ŠK Polabiny E
Rozhodčí: Sýkora Josef Rozhodčí: Mazura Miloš
1. Ludvík T. 2092 0:1 Němec P. 2217 1. Mikyska K. H 1928 1/2 Korol J. 2056
2. Sýkora J. H 2066 1/2 Komárek D. H 2156 2. Havrlík P. 1820 0:1 Vávra R. H 2054
3. Řezníček D. 2028 1/2 Trhal T. H 2067 3. Wiesinger W. 1976 1/2 Kourek J. 2059
4. Liduch F. 2058 0:1 Malivánek J. 2077 4. Dungl P. 1865 1/2 Bělohlav J. 1926
5. Trojan L. 2000 0:1 Hlaváček R. 2150 5. Kalous T. 1849 0:1 Škroch M. 1879
6. Just P. 1969 1/2 Krys J. 2016 6. Lorenc A. H 1838 1:0 Kvapil P. 1444
7. Cach J. 1980 1:0 Linhart Z. 1977 7. Brdíček D. 1793 1/2 Krejčí J. 1529
8. Cach O. 1711 1:0 Bartoš M. 1734 8. Mazura M. 1871 1:0 Frgalová H. 1602
3.5 : 4.5 4 : 4
ŠK při DDM Litomyšl – Sokol Zaječice ŠO Hlinsko – ŠK Bohemia Pardubice
Rozhodčí: Pekař Václav Rozhodčí: Adámek Milan
1. Pekař V. 2159 1/2 Jirásek P. H 2292 1. Říha V. 2108 1:0 Horáček M. 2155
2. Daniel M. H 2050 0:1 Vařejčko J. 2257 2. Tůma J. H 2252 1:0 Kastner O. 2039
3. Doseděl J. H 2064 1/2 Fiedler B. H 2097 3. Baudyš O. 2238 1/2 Novák A. 2084
4. Zeman M. 1980 1/2 Hájek J. 2058 4. Hanus M. 1988 1/2 Nadrchal T. H 2023
5. Jirsa L. 2014 1/2 Jelínek M. 1967 5. Pavlíček M. H 2056 1:0 Houška B. H 2032
6. Zeman L. 1773 0:1 Hájek J. 1896 6. Roušar Z. 1951 1/2 Třasák O. 1984
7. Šváb J. 1906 1:0 Hromádko M. 1970 7. Adámek M. 1876 1:0 Bartoš K. H 1816
8. Petrík P. 1000 1:0 Cach T. 1582 8. Jun R. H 1872 1/2 Jelínek V. 1949
4 : 4 6 : 2
TABULKA PO 1. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Ústí nad Orlicí A 1 1 0 0 3 6.5 : 1.5 5
2. ŠO Hlinsko 1 1 0 0 3 6 : 2 4
3. TJ ŠO Chrudim 1 1 0 0 3 4.5 : 3.5 3
3. ŠK Vysoké Mýto B 1 1 0 0 3 4.5 : 3.5 3
5. SK+Sokol Žamberk 1 0 1 0 1 4 : 4 2
5. ŠK při DDM Litomyšl 1 0 1 0 1 4 : 4 2
5. Sokol Zaječice 1 0 1 0 1 4 : 4 2
5. 2222 ŠK Polabiny E 1 0 1 0 1 4 : 4 2
9. 2222 ŠK Polabiny D 1 0 0 1 0 3.5 : 4.5 2
9. TJ Lanškroun 1 0 0 1 0 3.5 : 4.5 2
11. ŠK Bohemia Pardubice 1 0 0 1 0 2 : 6 0
12. ŠK Ústí nad Orlicí B 1 0 0 1 0 1.5 : 6.5 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.