Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.11.17  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 2.kolo 12.11.17

Ve druhém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy tyto výsledky: Ústí n/O. B - Bohemia Pardubice 2,5:5,5, Zaječice - Hlinsko 5:3, Polabiny E - Litomyšl 3:5, Chrudim - Žamberk 5:3, Vysoké Mýto B - Polabiny D 3,5:4,5, Ústí n/O. A - Lanškroun 5,5:2,5
Po druhém kole zůstává v čele soutěže Ústí n/O. A o skore před Chrudimí.


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2017/2018 – PDŠS
VÝSLEDKY 2. KOLA HRANÉHO 12. 11. 2017
ŠK Ústí nad Orlicí B – ŠK Bohemia Pardubice Sokol Zaječice – ŠO Hlinsko
Rozhodčí: Šmajzr Martin Rozhodčí: Hájek Jaroslav
1. Jániš P. 1907 0:1 Horáček M. 2145 1. Jirásek P. H 2310 1:0 Baudyš O. 2235
2. Poslušný M. 1914 1:0 Novák A. 2088 2. Hájek J. 2056 1:0 Hanus M. 1989
3. Kapoun V. 1800 0:1 Houška B. H 2023 3. Jelínek M. 1968 0:1 Adámek M. 1874
4. Holásek V. 1818 0:1 Vodička P. 2016 4. Hájek J. 1915 0:1 Dvořák S. 1950
5. Holásek V. 1690 1/2 Třasák O. 1983 5. Konrád F. 1831 1:0 Novotný O. 1707
6. Píše J. 1711 1/2 Daněk P. 1942 6. Hromádko M. 1958 1:0 Zámečník J. 1858
7. Kylar P. 1727 1/2 Starý L. H 1855 7. Cach T. 1571 1:0 Janda L. 1788
8. Holásková V. 1388 0:1 Bartoš K. H 1789 8. Žídek J. 1566 0:1 Šťulík J. 1768
2.5 : 5.5 5 : 3
2222 ŠK Polabiny E – ŠK při DDM Litomyšl TJ ŠO Chrudim – SK+Sokol Žamberk
Rozhodčí: Kvapil Pavel Rozhodčí: Krys Jaromír
1. Korol J. 2053 0:1 Pekař V. 2163 1. Komárek D. H 2154 1/2 Buráň J. H 2139
2. Vávra R. H 2058 1/2 Nešpor J. H 1953 2. Trhal T. H 2076 1/2 Havrlík P. 1823
3. Szücs M. 2002 1:0 Škeřík K. 1993 3. Malivánek J. 2090 1/2 Dungl P. 1867
4. Jareš M. 1883 0:1 Doseděl J. H 2064 4. Hlaváček R. 2156 1/2 Kalous T. 1840
5. Bělohlav J. 1924 1/2 Zeman M. 1982 5. Krys J. 2015 1:0 Lorenc A. H 1845
6. Škroch M. 1888 0:1 Jirsa L. 2013 6. Kokeš B. 1971 1:0 Brdíček D. 1787
7. Jiroušek J. 1628 1:0 Bartošová L. 1897 7. Linhart Z. 1958 1/2 Mazura M. 1874
8. Kvapil P. 1445 0:1 Krejčí M. 1621 8. Chvojka J. 1563 1/2 Ježek J. H 1737
3 : 5 5 : 3
ŠK Vysoké Mýto B – 2222 ŠK Polabiny D ŠK Ústí nad Orlicí A – TJ Lanškroun
Rozhodčí: Sabol Marian Rozhodčí: Šmajzr Martin
1. Sabol M. V 2358 1/2 Sýkora J. H 2068 1. Šmajzr M. H 2225 1/2 Pokorný T. 2212
2. Kosek M. 2090 0:1 Půlpán M. 2143 2. Beil Z. H 2210 1/2 Krátký J. 2066
3. Kosek J. V 2115 1/2 Liduch F. 2049 3. Holásek P. 2117 1:0 Solil R. 1965
4. Ptáček L. V 2070 1:0 Trojan L. 1994 4. Grundman V. 1981 1/2 Grepl P. H 1898
5. Lipavský D. 1934 1/2 Just P. 1958 5. Pokorný J. 1917 1/2 Meleshko A. H 1906
6. Kučera J. 1928 1:0 Törvenyi R. 1981 6. Netušil J. 2000 1/2 Švub J. 1886
7. Sabolová G. 1830 0:1 Melichar V. 1941 7. Volf J. 2018 1:0 Senko J. 1000
8. Podgorný R. 1733 0:1 Gregor J. 1732 8. Šimek Z. 1967 1:0 Vaculík J. 1724
3.5 : 4.5 5.5 : 2.5
TABULKA PO 2. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Ústí nad Orlicí A 2 2 0 0 6 12 : 4 8
2. TJ ŠO Chrudim 2 2 0 0 6 9.5 : 6.5 5
3. Sokol Zaječice 2 1 1 0 4 9 : 7 7
4. ŠK při DDM Litomyšl 2 1 1 0 4 9 : 7 6
5. ŠO Hlinsko 2 1 0 1 3 9 : 7 7
6. 2222 ŠK Polabiny D 2 1 0 1 3 8 : 8 5
6. ŠK Vysoké Mýto B 2 1 0 1 3 8 : 8 5
8. ŠK Bohemia Pardubice 2 1 0 1 3 7.5 : 8.5 4
9. 2222 ŠK Polabiny E 2 0 1 1 1 7 : 9 4
10. SK+Sokol Žamberk 2 0 1 1 1 7 : 9 2
11. TJ Lanškroun 2 0 0 2 0 6 : 10 2
12. ŠK Ústí nad Orlicí B 2 0 0 2 0 4 : 12 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.