Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

12.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 3.kolo 26.11.17

Ve třetím kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy tyto výsledky: Lanškroun - Ústí n/O. B 7:1, Polabiny D - Ústí n/O. A 5:3, Žamberk - Vysoké Mýto B 4,5:3,5, Hlinsko - Polabiny E 6,5:1,5, Bohemia Pardubice - Zaječice 4:4
Po třetím kole zůstala na čele tabulky pouze Chrudim s plným počtem devíti bodů.


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2017/2018 – PDŠS
VÝSLEDKY 3. KOLA HRANÉHO 26. 11. 2017
TJ Lanškroun – ŠK Ústí nad Orlicí B 2222 ŠK Polabiny D – ŠK Ústí nad Orlicí A
Rozhodčí: Novák Miroslav Rozhodčí: Törvenyi Roman
1. Bernášek J. H 2494 1:0 Poslušný M. 1914 1. Ludvík T. 2037 1:0 Šmajzr M. H 2225
2. Pokorný T. 2212 0:1 Kapoun V. 1800 2. Sýkora J. H 2068 1/2 Beil Z. H 2210
3. Krátký J. 2066 1:0 Holásek V. 1818 3. Řezníček D. 2029 1/2 Holásek P. 2117
4. Solil R. 1965 1:0 Šmajzrová K. 1573 4. Půlpán M. 2143 1/2 Grundman V. 1981
5. Grepl P. H 1898 1:0 Holásek V. 1690 5. Liduch F. 2049 1:0 Hrobař V. 2007
6. Meleshko A. H 1906 1:0 Píše J. 1711 6. Just P. 1958 1/2 Netušil J. 2000
7. Švub J. 1886 1:0 Kylar P. 1727 7. Törvenyi R. 1981 1/2 Volf J. 2018
8. Procházka P. 1982 1:0 Píše M. 1252 8. Cach J. 2019 1/2 Šimek Z. 1967
7 : 1 5 : 3
SK+Sokol Žamberk – ŠK Vysoké Mýto B ŠK při DDM Litomyšl – TJ ŠO Chrudim
Rozhodčí: Mikyska Kamil Rozhodčí: Bartošová Lucie
1. Buráň J. H 2139 1:0 Sabol M. V 2358 1. Nešpor J. H 1953 1/2 Němec P. 2221
2. Mikyska K. H 1937 1/2 Kosek M. 2090 2. Škeřík K. 1993 1/2 Komárek D. H 2154
3. Dungl P. 1867 1/2 Kosek J. V 2115 3. Daniel M. H 2045 1/2 Trhal T. H 2076
4. Kalous T. 1840 0:1 Ptáček L. V 2070 4. Doseděl J. H 2064 1/2 Malivánek J. 2090
5. Lorenc A. H 1845 1/2 Lipavský D. 1934 5. Zeman M. 1982 0:1 Hlaváček R. 2156
6. Brdíček D. 1787 1/2 Kučera J. 1928 6. Bartošová L. 1897 1/2 Krys J. 2015
7. Kacálek K. 1781 1:0 Podgorný R. 1733 7. Šváb J. 1918 0:1 Kokeš B. 1971
8. Vohník M. 1649 1/2 Sabolová K. 1853 8. Petrík P. 1000 1:0 Honek J. H 1833
4.5 : 3.5 3.5 : 4.5
ŠO Hlinsko – 2222 ŠK Polabiny E ŠK Bohemia Pardubice – Sokol Zaječice
Rozhodčí: Adámek Milan Rozhodčí: Třasák Ondřej
1. Říha V. 2028 1:0 Vávra R. H 2058 1. Kastner O. 2025 1:0 Jirásek P. H 2310
2. Tůma J. H 2264 1:0 Szücs M. 2002 2. Nadrchal T. H 2027 0:1 Vařejčko J. 2271
3. Baudyš O. 2235 1:0 Jareš M. 1883 3. Houška B. H 2023 0:1 Fiedler B. H 2096
4. Roušar Z. 1952 1/2 Bělohlav J. 1924 4. Vodička P. 2016 0:1 Hájek J. 2056
5. Adámek M. 1874 1:0 Škroch M. 1888 5. Kuzmin S. 1904 1:0 Hájek J. 1915
6. Jun R. H 1933 1:0 Ret A. 1729 6. Třasák O. 1983 1/2 Konrád F. 1831
7. Dvořák S. 1950 1/2 Jiroušek J. 1628 7. Bartoš K. H 1789 1/2 Kubeš I. 1608
8. Novotný O. 1707 1/2 Kvapil P. 1445 8. Šindler J. 1585 1:0 Cach T. 1571
6.5 : 1.5 4 : 4
TABULKA PO 3. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ ŠO Chrudim 3 3 0 0 9 14 : 10 7
2. ŠO Hlinsko 3 2 0 1 6 15.5 : 8.5 12
3. ŠK Ústí nad Orlicí A 3 2 0 1 6 15 : 9 8
4. 2222 ŠK Polabiny D 3 2 0 1 6 13 : 11 7
5. Sokol Zaječice 3 1 2 0 5 13 : 11 10
6. ŠK při DDM Litomyšl 3 1 1 1 4 12.5 : 11.5 7
7. ŠK Bohemia Pardubice 3 1 1 1 4 11.5 : 12.5 7
8. SK+Sokol Žamberk 3 1 1 1 4 11.5 : 12.5 4
9. TJ Lanškroun 3 1 0 2 3 13 : 11 9
10. ŠK Vysoké Mýto B 3 1 0 2 3 11.5 : 12.5 6
11. 2222 ŠK Polabiny E 3 0 1 2 1 8.5 : 15.5 4
12. ŠK Ústí nad Orlicí B 3 0 0 3 0 5 : 19 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.