Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 4.kolo 10.12.17

Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy tyto výsledky: Ústí n/O. B - Zaječice 3:5, Polabiny E - Bohemia Pardubice 2:6, Chrudim - Hlinsko 6:2, Vysoké Mýto B - Litomyšl 5:3, Ústí n/O. A - Žamberk 4,5:3,5, Lanškroun - Polabiny D 2,5:5,5
V čele tabulky zůstává s plným bodovým ziskem Chrudim a za ní jsou se ztátou tří bodů dvě družstva.


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2017/2018 – PDŠS
VÝSLEDKY 4. KOLA HRANÉHO 10. 12. 2017
ŠK Ústí nad Orlicí B – Sokol Zaječice 2222 ŠK Polabiny E – ŠK Bohemia Pardubice
Rozhodčí: Šmajzr Martin Rozhodčí: Kvapil Pavel
1. Jániš P. 1907 0:1 Jirásek P. H 2310 1. Korol J. 2053 0:1 Horáček M. 2145
2. Mareš P. 1958 0:1 Fiedler B. H 2096 2. Vávra R. H 2058 0:1 Kastner O. 2025
3. Poslušný M. 1914 1/2 Hájek J. 2056 3. Kourek J. 2067 0:1 Novák A. 2088
4. Borek P. H 1849 1/2 Jelínek M. 1968 4. Szücs M. 2002 1/2 Houška B. H 2023
5. Kapoun V. 1800 0:1 Hájek J. 1915 5. Jareš M. 1883 1/2 Vodička P. 2016
6. Holásek V. 1818 1:0 Konrád F. 1831 6. Bělohlav J. 1924 1/2 Třasák O. 1983
7. Holásek V. 1690 0:1 Cach T. 1571 7. Škroch M. 1888 0:1 Starý L. H 1855
8. Píše J. 1711 1:0 Brožka K. 1573 8. Jiroušek J. 1628 1/2 Bartoš K. H 1789
3 : 5 2 : 6
TJ ŠO Chrudim – ŠO Hlinsko ŠK Vysoké Mýto B – ŠK při DDM Litomyšl
Rozhodčí: Krys Jaromír Rozhodčí: Kosek Jiří
1. Němec P. 2221 1:0 Říha V. 2028 1. Sabol M. V 2358 1:0 Pekař V. 2163
2. Komárek D. H 2154 1/2 Tůma J. H 2264 2. Kosek J. V 2115 1:0 Nešpor J. H 1953
3. Trhal T. H 2076 1:0 Baudyš O. 2235 3. Ptáček L. V 2070 1/2 Škeřík K. 1993
4. Hlaváček R. 2156 1:0 Hanus M. 1989 4. Lipavský D. 1934 1/2 Daniel M. H 2045
5. Krys J. 2015 1/2 Adámek M. 1874 5. Kučera J. 1928 0:1 Doseděl J. H 2064
6. Kokeš B. 1971 1:0 Jun R. H 1933 6. Sabolová G. 1830 1:0 Zeman M. 1982
7. Linhart Z. 1958 1:0 Novotný O. 1707 7. Podgorný R. 1733 0:1 Šváb J. 1918
8. Chvojka J. 1563 0:1 Zámečník J. 1858 8. Ptáček M. 1744 1:0 Sauer P. 1000
6 : 2 5 : 3
ŠK Ústí nad Orlicí A – SK+Sokol Žamberk TJ Lanškroun – 2222 ŠK Polabiny D
Rozhodčí: Šmajzr Martin Rozhodčí: Novák Miroslav
1. Šmajzr M. H 2225 0:1 Mikyska K. H 1937 1. Pokorný T. 2212 1/2 Hostinský J. V 2151
2. Holásek P. 2117 1/2 Havrlík P. 1823 2. Krátký J. 2066 1/2 Sýkora J. H 2068
3. Pokorný J. 1917 1:0 Dungl P. 1867 3. Solil R. 1965 0:1 Řezníček D. 2029
4. Netušil J. 2000 1:0 Kalous T. 1840 4. Grepl P. H 1898 0:1 Trojan L. 1994
5. Volf J. 2018 1:0 Lorenc A. H 1845 5. Meleshko A. H 1906 0:1 Just P. 1958
6. Šimek Z. 1967 1/2 Brdíček D. 1787 6. Švub J. 1886 1/2 Törvenyi R. 1981
7. Smola J. 1809 0:1 Mazura M. 1874 7. Křivohlávek J. 1450 0:1 Melichar V. 1941
8. Čech M. 1700 1/2 Dvořák E. H 1652 8. Kolomý A. 1660 1:0 Brožka K. 1563
4.5 : 3.5 2.5 : 5.5
TABULKA PO 4. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ ŠO Chrudim 4 4 0 0 12 20 : 12 12
2. ŠK Ústí nad Orlicí A 4 3 0 1 9 19.5 : 12.5 11
3. 2222 ŠK Polabiny D 4 3 0 1 9 18.5 : 13.5 11
4. Sokol Zaječice 4 2 2 0 8 18 : 14 14
5. ŠK Bohemia Pardubice 4 2 1 1 7 17.5 : 14.5 11
6. ŠO Hlinsko 4 2 0 2 6 17.5 : 14.5 13
7. ŠK Vysoké Mýto B 4 2 0 2 6 16.5 : 15.5 10
8. ŠK při DDM Litomyšl 4 1 1 2 4 15.5 : 16.5 9
9. SK+Sokol Žamberk 4 1 1 2 4 15 : 17 6
10. TJ Lanškroun 4 1 0 3 3 15.5 : 16.5 10
11. 2222 ŠK Polabiny E 4 0 1 3 1 10.5 : 21.5 4
12. ŠK Ústí nad Orlicí B 4 0 0 4 0 8 : 24 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.