Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 5.kolo 07.01.18

V pátém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy tyto výsledky: Zaječice - Polabiny E 6:2, Bohemia Pardubice - Chrudim 2,5:5,5, Hlinsko - Vysoké Mýto B 4:4, Litomyšl - Ústí n/O. A 3:5, Žamberk - Lanškroun 5:3, Polabiny D - Ústí n/O. B 7,5:0,5.
V čele nadále zůstává Chrudim s plným počtem bodů s tříbodovým náskokem před Polabinami D a Ústím n/O. A, v pásmu sestupu se nacházejí Ústí n/O. B a Polabiny E.


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2017/2018 – PDŠS
VÝSLEDKY 5. KOLA HRANÉHO 07. 01. 2018
2222 ŠK Polabiny D – ŠK Ústí nad Orlicí B SK+Sokol Žamberk – TJ Lanškroun
Rozhodčí: Törvenyi Roman Rozhodčí: Pokorný Tomáš
1. Hostinský J. V 2152 1:0 Jániš P. 1909 1. Mikyska K. H 1962 1:0 Pokorný T. 2195
2. Ludvík T. 2165 1:0 Mareš P. 1952 2. Havrlík P. 1854 1/2 Hrubeš P. 2161
3. Sýkora J. H 2078 1/2 Poslušný M. 1931 3. Wiesinger W. 1979 1/2 Krátký J. 2074
4. Řezníček D. 2049 1:0 Kapoun V. 1821 4. Dungl P. 1870 1/2 Solil R. 1951
5. Půlpán M. 2097 1:0 Holásek V. 1844 5. Lorenc A. H 1848 0:1 Grepl P. H 1911
6. Trojan L. 2013 1:0 Holásek V. 1680 6. Brdíček D. 1791 1/2 Meleško A. H 1911
7. Just P. 1964 1:0 Píše J. 1706 7. Mazura M. 1889 1:0 Doleček M. 1665
8. Törvenyi R. 1969 1:0 Holásková V. 1347 8. Bouchal L. H 1725 1:0 Kolomý A. 1688
7.5 : 0.5 5 : 3
ŠK při DDM Litomyšl – ŠK Ústí nad Orlicí A ŠO Hlinsko – ŠK Vysoké Mýto B
Rozhodčí: Bartošová Lucie Rozhodčí: Stránský Luboš
1. Nešpor J. H 1954 1:0 Šmajzr M. H 2184 1. Říha V. 2110 0:1 Sabol M. V 2323
2. Škeřík K. 1990 1/2 Holásek P. 2118 2. Tůma J. H 2272 1:0 Kosek J. V 2122
3. Daniel M. H 2043 0:1 Grundman V. 1999 3. Baudyš O. 2191 0:1 Ptáček L. V 2090
4. Doseděl J. H 2084 0:1 Hrobař V. 2000 4. Hanus M. 1990 1/2 Lipavský D. 1927
5. Zeman M. 1961 1/2 Netušil J. 1995 5. Pavlíček M. H 2022 0:1 Kučera J. 1923
6. Bartošová L. 1884 1/2 Kalousek V. 2051 6. Roušar Z. 1930 1:0 Podgorný R. 1709
7. Zeman L. 1737 1/2 Volf J. 1993 7. Adámek M. 1880 1:0 Marinov P. 1754
8. Šváb J. 1914 0:1 Šimek Z. 1977 8. Jun R. H 2006 1/2 Ptáček M. 1744
3 : 5 4 : 4
ŠK Bohemia Pardubice – TJ ŠO Chrudim Sokol Zaječice – 2222 ŠK Polabiny E
Rozhodčí: Horáček Michal Rozhodčí: Hájek Jaroslav
1. Horáček M. 2126 1/2 Němec P. 2212 1. Jirásek P. H 2299 1:0 Vávra R. H 2039
2. Kastner O. 2060 1/2 Trhal T. H 2082 2. Vařejčko J. 2262 1/2 Kourek J. 2066
3. Novák A. 2083 1/2 Malivánek J. 2059 3. Fiedler B. H 2109 1:0 Jareš M. 1848
4. Nadrchal T. H 2039 1/2 Hlaváček R. 2159 4. Hájek J. 2073 1:0 Bělohlav J. 1927
5. Houška B. H 2023 0:1 Kokeš B. 1996 5. Hájek L. 2042 0:1 Škroch M. 1861
6. Vodička P. 2016 0:1 Linhart Z. 1952 6. Jelínek M. 1952 1/2 Ret A. 1696
7. Starý L. H 1872 0:1 Kotva M. H 1948 7. Hájek J. 1900 1:0 Kvapil P. 1440
8. Šindler J. 1604 1/2 Bartoš M. 1724 8. Konrád F. 1817 1:0 Krejčí J. 1546
2.5 : 5.5 6 : 2
TABULKA PO 5. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ ŠO Chrudim 5 5 0 0 15 25.5 : 14.5 15
2. 2222 ŠK Polabiny D 5 4 0 1 12 26 : 14 18
3. ŠK Ústí nad Orlicí A 5 4 0 1 12 24.5 : 15.5 14
4. Sokol Zaječice 5 3 2 0 11 24 : 16 19
5. ŠO Hlinsko 5 2 1 2 7 21.5 : 18.5 16
6. ŠK Vysoké Mýto B 5 2 1 2 7 20.5 : 19.5 13
7. ŠK Bohemia Pardubice 5 2 1 2 7 20 : 20 11
8. SK+Sokol Žamberk 5 2 1 2 7 20 : 20 9
9. ŠK při DDM Litomyšl 5 1 1 3 4 18.5 : 21.5 10
10. TJ Lanškroun 5 1 0 4 3 18.5 : 21.5 11
11. 2222 ŠK Polabiny E 5 0 1 4 1 12.5 : 27.5 5
12. ŠK Ústí nad Orlicí B 5 0 0 5 0 8.5 : 31.5 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.