Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 6.kolo 21.01.18

V šestém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy tyto výsledky: Ústí n/O. B - Polabiny E 5:3, Chrudim - Zaječice 4,5:3,5, Vysoké Mýto B - Bohemia Pardubice 5:3, Ústí n/O. A - Hlinsko 6:2, Lanškroun - Litomyšl 6:2, Polabiny D - Žamberk 6,5:1,5
Díky vítězstvím všech vedoucích celků se na čele tabulky nic nezměnilo - stále vede Chrudim s plným počtem bodů a tříbodovým náskokem před Polabinami D a Ústím n/O. A, a konec tabulky stále patří Polabinám E a Ústí n/O. B.


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2017/2018 – PDŠS
VÝSLEDKY 6. KOLA HRANÉHO 21. 01. 2018
ŠK Ústí nad Orlicí B – 2222 ŠK Polabiny E TJ ŠO Chrudim – Sokol Zaječice
Rozhodčí: Volf Jaroslav Rozhodčí: Krys Jaromír
1. Jániš P. 1909 1/2 Kourek J. 2066 1. Němec P. 2212 1/2 Hájek J. 2073
2. Mareš P. 1952 0:1 Szücs M. 2064 2. Trhal T. H 2082 1/2 Hájek L. 2042
3. Poslušný M. 1931 1:0 Jareš M. 1848 3. Hlaváček R. 2159 1/2 Hájek J. 1900
4. Kapoun V. 1821 1:0 Bělohlav J. 1927 4. Krys J. 2014 1:0 Konrád F. 1817
5. Holásek V. 1844 1/2 Škroch M. 1861 5. Kokeš B. 1996 1:0 Hromádko M. 1965
6. Holásek V. 1680 1/2 Jiroušek J. 1684 6. Linhart Z. 1952 0:1 Kubeš I. 1618
7. Píše J. 1706 1/2 Kvapil P. 1440 7. Bartoš M. 1724 1/2 Cach T. 1591
8. Kylar P. 1726 1:0 Krejčí J. 1546 8. Honek J. H 1823 1/2 Králová G. 1330
5 : 3 4.5 : 3.5
ŠK Vysoké Mýto B – ŠK Bohemia Pardubice ŠK Ústí nad Orlicí A – ŠO Hlinsko
Rozhodčí: Kosek Jiří Rozhodčí: Volf Jaroslav
1. Sabol M. V 2323 1:0 Kastner O. 2060 1. Beil Z. H 2206 1/2 Tůma J. H 2272
2. Kosek M. 2077 1/2 Novák A. 2083 2. Holásek P. 2118 1:0 Roušar Z. 1930
3. Kosek J. V 2122 1:0 Houška B. H 2023 3. Grundman V. 1999 1:0 Adámek M. 1880
4. Ptáček L. V 2090 1:0 Vodička P. 2016 4. Mareš J. 1979 0:1 Jun R. H 2006
5. Lipavský D. 1927 1/2 Třasák O. 1981 5. Daniel J. H 1963 1:0 Dvořák S. 1956
6. Podgorný R. 1709 0:1 Daněk P. 1917 6. Netušil J. 1995 1:0 Novotný O. 1708
7. Marinov P. 1754 0:1 Bartoš K. H 1791 7. Kalousek V. 2051 1/2 Londin M. 1724
8. Marek J. 1643 1:0 Šindler J. 1604 8. Volf J. 1993 1:0 Vašková M. 1391
5 : 3 6 : 2
TJ Lanškroun – ŠK při DDM Litomyšl 2222 ŠK Polabiny D – SK+Sokol Žamberk
Rozhodčí: Novák Miroslav Rozhodčí: Törvenyi Roman
1. Pokorný T. 2195 1:0 Pekař V. 2164 1. Sýkora J. H 2078 1/2 Mikyska K. H 1962
2. Hrubeš P. 2161 1:0 Škeřík K. 1990 2. Řezníček D. 2049 1:0 Havrlík P. 1854
3. Krátký J. 2074 1/2 Daniel M. H 2043 3. Půlpán M. 2097 1:0 Lorenc A. H 1848
4. Solil R. 1951 1:0 Zeman M. 1961 4. Liduch F. 2033 1/2 Brdíček D. 1791
5. Grepl P. H 1911 1/2 Zeman L. 1737 5. Trojan L. 2013 1:0 Mazura M. 1889
6. Meleško A. H 1911 0:1 Šváb J. 1914 6. Just P. 1964 1:0 Kacálek K. 1790
7. Švub J. 1897 1:0 Sauer P. 1000 7. Törvenyi R. 1969 1/2 Ježek J. H 1728
8. Procházka P. 1984 1:0 Petrík P. 1278 8. Rosenbaumová L. 1666 1:0 Kopal V. 1533
6 : 2 6.5 : 1.5
TABULKA PO 6. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ ŠO Chrudim 6 6 0 0 18 30 : 18 17
2. 2222 ŠK Polabiny D 6 5 0 1 15 32.5 : 15.5 23
3. ŠK Ústí nad Orlicí A 6 5 0 1 15 30.5 : 17.5 19
4. Sokol Zaječice 6 3 2 1 11 27.5 : 20.5 20
5. ŠK Vysoké Mýto B 6 3 1 2 10 25.5 : 22.5 17
6. ŠO Hlinsko 6 2 1 3 7 23.5 : 24.5 17
7. ŠK Bohemia Pardubice 6 2 1 3 7 23 : 25 13
8. SK+Sokol Žamberk 6 2 1 3 7 21.5 : 26.5 9
9. TJ Lanškroun 6 2 0 4 6 24.5 : 23.5 16
10. ŠK při DDM Litomyšl 6 1 1 4 4 20.5 : 27.5 11
11. ŠK Ústí nad Orlicí B 6 1 0 5 3 13.5 : 34.5 7
12. 2222 ŠK Polabiny E 6 0 1 5 1 15.5 : 32.5 6

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.