Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 7.kolo 04.02.18

V sedmém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy tyto výsledky: Žamberk - Ústí n/O. B 3,5:4,5, Litomyšl - Polabiny D 4:4, Hlinsko - Lanškroun 4:4, Bohemia Pardubice - Ústí n/. A 4,5:3,5, Zaječice - Vysoké Mýto B 4:4, Polabiny E - Chrudim 3:5
V čele tabulky stále kraluje Chudim s plným počtem bodů a náskokem 2 bodů na Polabiny D (které však mají o jeden předehraný zápas více), poslední zůstávají Polabiny E prakticky již bez šance na záchranu a v pásmu sestupu vystřídala Litomyšl doposud předposlední Ústí n/O.B.


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2017/2018 – PDŠS
VÝSLEDKY 7. KOLA HRANÉHO 04. 02. 2018
SK+Sokol Žamberk – ŠK Ústí nad Orlicí B ŠK při DDM Litomyšl – 2222 ŠK Polabiny D
Rozhodčí: Mikyska Kamil Rozhodčí: Melichar Vojtěch
1. Buráň J. H 2182 1/2 Jániš P. 1902 1. Nešpor J. H 1992 1/2 Sýkora J. H 2069
2. Mikyska K. H 1990 1/2 Mareš P. 1927 2. Daniel M. H 2033 0:1 Řezníček D. 2065
3. Havrlík P. 1861 0:1 Poslušný M. 1943 3. Doseděl J. H 2080 1/2 Liduch F. 2027
4. Wiesinger W. 1985 1:0 Borek P. H 1842 4. Zeman M. 1952 1/2 Trojan L. 2020
5. Dungl P. 1872 0:1 Holásek V. 1841 5. Jirsa L. 2020 1/2 Just P. 1979
6. Kalous T. 1837 1/2 Šmajzrová K. 1571 6. Zeman L. 1763 1:0 Melichar V. 1952
7. Lorenc A. H 1846 1:0 Holásek V. 1684 7. Šváb J. 1916 1/2 Nešpůrek P. 1805
8. Brdíček D. 1800 0:1 Šmajzrová V. H 1693 8. Petrík P. 1278 1/2 Gregor J. 1757
3.5 : 4.5 4 : 4
ŠO Hlinsko – TJ Lanškroun ŠK Bohemia Pardubice – ŠK Ústí nad Orlicí A
Rozhodčí: Indrová Jana Rozhodčí: Horáček Michal
1. Říha V. 2065 0:1 Pokorný T. 2190 1. Horáček M. 2121 1:0 Šmajzr M. H 2156
2. Baudyš O. 2165 1/2 Krátký J. 2062 2. Kastner O. 2034 0:1 Holásek P. 2114
3. Roušar Z. 1936 0:1 Solil R. 1958 3. Nadrchal T. H 2041 1:0 Grundman V. 2006
4. Jun R. H 2044 1:0 Švub J. 1897 4. Vodička P. 1996 0:1 Mareš J. 1970
5. Dvořák S. 1940 1/2 Palla S. 1725 5. Kuzmin S. 1925 1:0 Netušil J. 2000
6. Novotný O. 1750 1:0 Doleček M. 1667 6. Třasák O. 1983 0:1 Kalousek V. 2039
7. Šťulík J. 1778 1:0 Křivohlávek J. 1442 7. Starý L. H 1862 1/2 Volf J. 1978
8. Londin M. 1737 0:1 Kolomý A. 1670 8. Bartoš K. H 1806 1:0 Šimek Z. 1985
4 : 4 4.5 : 3.5
Sokol Zaječice – ŠK Vysoké Mýto B 2222 ŠK Polabiny E – TJ ŠO Chrudim
Rozhodčí: Hájek Jaroslav Rozhodčí: Kvapil Pavel
1. Jirásek P. H 2293 1:0 Kosek M. 2085 1. Vávra R. H 2032 1/2 Němec P. 2213
2. Hájek J. 2086 1/2 Kosek J. V 2115 2. Kourek J. 2063 1/2 Trhal T. H 2071
3. Hájek J. 1911 1/2 Ptáček L. V 2102 3. Bělohlav J. 1902 1/2 Malivánek J. 2067
4. Konrád F. 1822 1/2 Lipavský D. 1946 4. Škroch M. 1869 1/2 Hlaváček R. 2149
5. Kubeš I. 1653 1:0 Podgorný R. 1700 5. Jiroušek J. 1727 0:1 Kokeš B. 2016
6. Cach T. 1586 0:1 Marinov P. 1739 6. Kvapil P. 1432 1:0 Linhart Z. 1945
7. Janoušek P. H 1636 1/2 Ptáček M. 1750 7. Krejčí J. 1539 0:1 Honek J. H 1814
8. Brožka K. 1568 -:+ Marek J. 1661 8. Brázda V. 1493 0:1 Chvojka J. 1605
4 : 4 3 : 5
TABULKA PO 7. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ ŠO Chrudim 7 7 0 0 21 35 : 21 20
2. 2222 ŠK Polabiny D 8 6 1 1 19 42.5 : 21.5 29
3. ŠK Ústí nad Orlicí A 7 5 0 2 15 34 : 22 22
4. Sokol Zaječice 7 3 3 1 12 31.5 : 24.5 22
5. ŠK Vysoké Mýto B 7 3 2 2 11 29.5 : 26.5 19
6. ŠK Bohemia Pardubice 7 3 1 3 10 27.5 : 28.5 17
7. ŠO Hlinsko 7 2 2 3 8 27.5 : 28.5 20
8. TJ Lanškroun 7 2 1 4 7 28.5 : 27.5 19
9. SK+Sokol Žamberk 7 2 1 4 7 25 : 31 11
10. ŠK Ústí nad Orlicí B 7 2 0 5 6 18 : 38 10
11. ŠK při DDM Litomyšl 7 1 2 4 5 24.5 : 31.5 12
12. 2222 ŠK Polabiny E 8 0 1 7 1 20.5 : 43.5 8

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.