Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 8.kolo 18.02.18

V osmém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy tyto výsledky: Ústí n/O. B - Chrudim 3:5, Vysoké Mýto B - Polabiny E 6:2, Ústí n/O. A - Zaječice 6:2, Lanškroun - Bohemia Pardubice 7:1, Polabiny D - Hlinsko 4:4, Žamberk - Litomyšl 4,5:3,5
Vedení v přeboru si stále beze ztráty jediného bodu udržela Chrudim (dokonce si dovolila přijet do Ústí n/O. pouze v sedmi !), na sestupových příčkách se stále drží již beznadějné Polabiny E a také Litomyšl (ale jen těsně za Ústím n/O. B).


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2017/2018 – PDŠS
VÝSLEDKY 8. KOLA HRANÉHO 18. 02. 2018
ŠK Ústí nad Orlicí B – TJ ŠO Chrudim ŠK Vysoké Mýto B – 2222 ŠK Polabiny E
Rozhodčí: Holásek Vít Rozhodčí: Sabol Marian
1. Hurt L. H 2090 0:1 Němec P. 2213 1. Sabol M. V 2302 1:0 Vávra R. H 2032
2. Jániš P. 1902 1:0 Komárek D. H 2168 2. Kosek M. 2085 1:0 Kourek J. 2063
3. Mareš P. 1927 0:1 Trhal T. H 2071 3. Kosek J. V 2115 1:0 Bělohlav J. 1902
4. Poslušný M. 1943 1/2 Malivánek J. 2067 4. Ptáček L. V 2102 1/2 Škroch M. 1869
5. Kapoun V. 1830 1/2 Hlaváček R. 2149 5. Lipavský D. 1946 0:1 Ret A. 1729
6. Holásek V. 1841 0:1 Kokeš B. 2016 6. Podgorný R. 1700 1:0 Kvapil P. 1432
7. Holásek V. 1684 0:1 Honek J. H 1814 7. Marinov P. 1739 1/2 Krejčí J. 1539
8. Kylar P. 1726 +:- 0 0 8. Ptáček M. 1750 +:- 0 0
3 : 5 6 : 2
ŠK Ústí nad Orlicí A – Sokol Zaječice TJ Lanškroun – ŠK Bohemia Pardubice
Rozhodčí: Šmajzr Martin Rozhodčí: Novák Miroslav
1. Šmajzr M. H 2156 1/2 Vařejčko J. 2226 1. Pokorný T. 2190 1/2 Horáček M. 2121
2. Beil Z. H 2207 1:0 Hájek J. 2086 2. Hrubeš P. 2159 1:0 Kastner O. 2034
3. Holásek P. 2114 1:0 Hájek L. 2028 3. Krátký J. 2062 1:0 Novák A. 2082
4. Grundman V. 2006 1/2 Jelínek M. 1946 4. Solil R. 1958 1/2 Houška B. H 1992
5. Hrobař V. 2014 1/2 Hájek J. 1911 5. Grepl P. H 1913 1:0 Bartoš K. H 1806
6. Mareš J. 1970 1:0 Konrád F. 1822 6. Meleško A. H 1908 1:0 Makeš M. 1975
7. Netušil J. 2000 1:0 Kubeš I. 1653 7. Švub J. 1897 1:0 Šindler J. 1605
8. Kalousek V. 2039 1/2 Cach T. 1586 8. Kupsa M. 1807 +:- 0 0
6 : 2 7 : 1
2222 ŠK Polabiny D – ŠO Hlinsko SK+Sokol Žamberk – ŠK při DDM Litomyšl
Rozhodčí: Törvenyi Roman Rozhodčí: Mikyska Kamil
1. Ludvík T. 2117 0:1 Říha V. 2065 1. Buráň J. H 2182 0:1 Pekař V. 2155
2. Sýkora J. H 2069 0:1 Tůma J. H 2287 2. Mikyska K. H 1990 1/2 Škeřík K. 1988
3. Půlpán M. 2123 1/2 Baudyš O. 2165 3. Havrlík P. 1861 1/2 Doseděl J. H 2080
4. Trojan L. 2020 1/2 Jun R. H 2044 4. Wiesinger W. 1985 1/2 Zeman M. 1952
5. Just P. 1979 1/2 Dvořák S. 1940 5. Dungl P. 1872 0:1 Jirsa L. 2020
6. Törvenyi R. 1965 1:0 Novotný O. 1750 6. Kalous T. 1837 1:0 Bartošová L. 1888
7. Cach J. 2042 1/2 Janda L. 1777 7. Lorenc A. H 1846 1:0 Zeman L. 1763
8. Cach O. 1755 1:0 Šťulík J. 1778 8. Brdíček D. 1800 1:0 Šváb J. 1916
4 : 4 4.5 : 3.5
TABULKA PO 8. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ ŠO Chrudim 8 8 0 0 24 40 : 24 24
2. 2222 ŠK Polabiny D 9 6 2 1 20 46.5 : 25.5 31
3. ŠK Ústí nad Orlicí A 8 6 0 2 18 40 : 24 26
4. ŠK Vysoké Mýto B 8 4 2 2 14 35.5 : 28.5 24
5. Sokol Zaječice 8 3 3 2 12 33.5 : 30.5 22
6. TJ Lanškroun 8 3 1 4 10 35.5 : 28.5 25
7. SK+Sokol Žamberk 8 3 1 4 10 29.5 : 34.5 14
8. ŠK Bohemia Pardubice 8 3 1 4 10 28.5 : 35.5 17
9. ŠO Hlinsko 8 2 3 3 9 31.5 : 32.5 22
10. ŠK Ústí nad Orlicí B 8 2 0 6 6 21 : 43 12
11. ŠK při DDM Litomyšl 8 1 2 5 5 28 : 36 14
12. 2222 ŠK Polabiny E 9 0 1 8 1 22.5 : 49.5 9

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.