Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 9.kolo 04.03.18

V devátém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy tyto výsledky: Litomyšl - Ústí n/O. B 5,5:2,5, Hlinsko - Žamberk 5:3, Bohemia Pardubice - Polabiny D 5:3, Zaječice - Lanškroun 6:2, Polabiny E - Ústí n/O. A 5:3, Chrudim - Vysoké Mýto B 4,5:3,5
Dvě kola před koncem je už definitivně rozhodnuto o vítězi, jímž se po dnešním hubeném vítězství 4,5:3,5 na Vysokým Mýtem B bez ztráty jediného bodu už stalo družstvo TJ ŠO Chrudim - Blahopřejeme !!!
Na konci tabulky stále zůstávají Polabiny D, jimž moc nepomohlo ani nečekané vítězství nad doposud druhým Ústím n/O. A, další sestupové místo zaujímá Ústí n/O. B ale jen těsně za Litomyšlí.


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2017/2018 – PDŠS
VÝSLEDKY 9. KOLA HRANÉHO 04. 03. 2018
ŠK při DDM Litomyšl – ŠK Ústí nad Orlicí B ŠO Hlinsko – SK+Sokol Žamberk
Rozhodčí: Holásek Vojtěch Rozhodčí: Indra Antonín
1. Pekař V. 2166 1/2 Hurt L. H 2087 1. Říha V. 2097 0:1 Buráň J. H 2153
2. Škeřík K. 1988 0:1 Jániš P. 1923 2. Tůma J. H 2288 1:0 Mikyska K. H 1990
3. Daniel M. H 2034 1:0 Mareš P. 1927 3. Baudyš O. 2157 1:0 Havrlík P. 1852
4. Doseděl J. H 2088 1:0 Poslušný M. 1954 4. Hanus M. 1973 1/2 Dungl P. 1855
5. Zeman M. 1955 1/2 Kapoun V. 1837 5. Pavlíček M. H 1989 1:0 Kalous T. 1842
6. Jirsa L. 2025 1:0 Holásek V. 1875 6. Roušar Z. 1917 0:1 Brdíček D. 1800
7. Zeman L. 1785 1:0 Holásek V. 1694 7. Adámek M. 1889 1:0 Mazura M. 1887
8. Šváb J. 1900 1/2 Kylar P. 1735 8. Jun R. H 2061 1/2 Kacálek K. 1788
5.5 : 2.5 5 : 3
ŠK Bohemia Pardubice – 2222 ŠK Polabiny D Sokol Zaječice – TJ Lanškroun
Rozhodčí: Horáček Michal Rozhodčí: Hájek Jaroslav
1. Horáček M. 2129 1:0 Sýkora J. H 2068 1. Jirásek P. H 2300 1:0 Pokorný T. 2191
2. Kastner O. 2019 1:0 Řezníček D. 2075 2. Vařejčko J. 2224 1:0 Krátký J. 2066
3. Nadrchal T. H 2072 1/2 Půlpán M. 2125 3. Hájek J. 2080 0:1 Solil R. 1976
4. Houška B. H 1987 1/2 Trojan L. 2023 4. Hájek L. 2020 1/2 Švub J. 1894
5. Vodička P. 1990 1:0 Just P. 1983 5. Jelínek M. 1948 1/2 Ambrož A. H 1974
6. Daněk P. 1913 1/2 Törvenyi R. 1970 6. Hájek J. 1916 1:0 Křivohlávek J. 1440
7. Starý L. H 1872 1/2 Melichar V. 1937 7. Konrád F. 1825 +:- 0 0
8. Šindler J. 1587 0:1 Brožka K. 1665 8. Kubeš I. 1671 +:- 0 0
5 : 3 6 : 2
2222 ŠK Polabiny E – ŠK Ústí nad Orlicí A TJ ŠO Chrudim – ŠK Vysoké Mýto B
Rozhodčí: Kvapil Pavel Rozhodčí: Němec Bohumil
1. Vávra R. H 2033 0:1 Šmajzr M. H 2141 1. Komárek D. H 2150 1/2 Kosek M. 2096
2. Kourek J. 2062 1:0 Holásek P. 2127 2. Trhal T. H 2078 1/2 Kosek J. V 2116
3. Szücs M. 2069 1:0 Grundman V. 2004 3. Malivánek J. 2059 1/2 Ptáček L. V 2085
4. Jareš M. 1780 0:1 Hrobař V. 2011 4. Hlaváček R. 2135 1/2 Lipavský D. 1927
5. Bělohlav J. 1902 1/2 Netušil J. 1988 5. Kokeš B. 2025 1/2 Kučera J. 1935
6. Škroch M. 1882 1/2 Kalousek V. 2039 6. Linhart Z. 1950 1/2 Podgorný R. 1692
7. Jiroušek J. 1733 1:0 Volf J. 1979 7. Němec B. 1830 1:0 Marinov P. 1740
8. Kvapil P. 1452 1:0 Šimek Z. 1964 8. Bartoš M. 1723 1/2 Ptáček M. 1747
5 : 3 4.5 : 3.5
TABULKA PO 9. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ ŠO Chrudim 9 9 0 0 27 44.5 : 27.5 25
2. 2222 ŠK Polabiny D 10 6 2 2 20 49.5 : 30.5 32
3. ŠK Ústí nad Orlicí A 9 6 0 3 18 43 : 29 28
4. Sokol Zaječice 9 4 3 2 15 39.5 : 32.5 27
5. ŠK Vysoké Mýto B 9 4 2 3 14 39 : 33 24
6. ŠK Bohemia Pardubice 9 4 1 4 13 33.5 : 38.5 20
7. ŠO Hlinsko 9 3 3 3 12 36.5 : 35.5 26
8. TJ Lanškroun 9 3 1 5 10 37.5 : 34.5 26
9. SK+Sokol Žamberk 9 3 1 5 10 32.5 : 39.5 16
10. ŠK při DDM Litomyšl 9 2 2 5 8 33.5 : 38.5 18
11. ŠK Ústí nad Orlicí B 9 2 0 7 6 23.5 : 48.5 13
12. 2222 ŠK Polabiny E 10 1 1 8 4 27.5 : 52.5 13

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.