Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 10.kolo 25.03.18

V desátém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy tyto výsledky: Ústí n/O. B - Vysoké Mýto B 3:5, Ústí n/O. A - Chrudim 4:4, Lanškroun - Polabiny E 5,5:2,5, Polabiny D - Zaječice 5,5:2,5, Žamberk - Bohemia Pardubice 4,5:3,5, Litomyšl - Hlinsko 4:4
Vítězství a postup měla Chrudim jisté už dvě kola před koncem soutěže, sestup mají jistý Polabiny E a Ústí n/O. B nesestoupí už jen v případě že se Polička udrží ve 2.lize D.


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2017/2018 – PDŠS
VÝSLEDKY 10. KOLA HRANÉHO 25. 03. 2018
ŠK Ústí nad Orlicí B – ŠK Vysoké Mýto B ŠK Ústí nad Orlicí A – TJ ŠO Chrudim
Rozhodčí: Holásek Vít Rozhodčí: Volf Jaroslav
1. Jániš P. 1923 0:1 Sabol M. V 2296 1. Beil Z. H 2204 1/2 Němec P. 2226
2. Mareš P. 1927 0:1 Kosek M. 2096 2. Holásek P. 2127 1/2 Trhal T. H 2078
3. Poslušný M. 1954 1/2 Kosek J. V 2116 3. Grundman V. 2004 1:0 Malivánek J. 2059
4. Kapoun V. 1837 1/2 Ptáček L. V 2085 4. Hrobař V. 2011 1/2 Hlaváček R. 2135
5. Holásek V. 1694 0:1 Lipavský D. 1927 5. Netušil J. 1988 0:1 Krys J. 2019
6. Píše J. 1675 1:0 Kučera J. 1935 6. Kalousek V. 2039 1/2 Kokeš B. 2025
7. Šmajzrová V. H 1734 1:0 Marinov P. 1740 7. Volf J. 1979 1/2 Linhart Z. 1950
8. Píše M. 1235 0:1 Ptáček M. 1747 8. Čech M. 1680 1/2 Honek J. H 1808
3 : 5 4 : 4
TJ Lanškroun – 2222 ŠK Polabiny E 2222 ŠK Polabiny D – Sokol Zaječice
Rozhodčí: Novák Miroslav Rozhodčí: Törvenyi Roman
1. Pokorný T. 2191 1:0 Kourek J. 2062 1. Ludvík T. 2115 1/2 Jirásek P. H 2300
2. Hrubeš P. 2167 1/2 Bělohlav J. 1902 2. Sýkora J. H 2068 1/2 Vařejčko J. 2224
3. Solil R. 1976 1:0 Škroch M. 1882 3. Řezníček D. 2075 1/2 Fiedler B. H 2110
4. Grepl P. H 1931 1/2 Ret A. 1840 4. Půlpán M. 2125 1:0 Hájek J. 2080
5. Meleško A. H 1901 0:1 Jiroušek J. 1733 5. Trojan L. 2023 0:1 Hájek J. 1916
6. Kupsa M. 1823 1:0 Kvapil P. 1452 6. Just P. 1983 1:0 Konrád F. 1825
7. Paukert I. 1751 1/2 Krejčí J. 1535 7. Törvenyi R. 1970 1:0 Cach T. 1587
8. Palla S. 1716 +:- 0 0 8. Melichar V. 1937 1:0 Brožka K. 1568
5.5 : 2.5 5.5 : 2.5
SK+Sokol Žamberk – ŠK Bohemia Pardubice ŠK při DDM Litomyšl – ŠO Hlinsko
Rozhodčí: Mikyska Kamil Rozhodčí: Bartošová Lucie
1. Buráň J. H 2153 1/2 Horáček M. 2129 1. Pekař V. 2166 0:1 Říha V. 2097
2. Mikyska K. H 1990 0:1 Kastner O. 2019 2. Nešpor J. H 1996 1/2 Baudyš O. 2157
3. Havrlík P. 1852 0:1 Houška B. H 1987 3. Škeřík K. 1988 0:1 Hanus M. 1973
4. Wiesinger W. 1993 1/2 Vodička P. 1990 4. Daniel M. H 2034 1:0 Adámek M. 1889
5. Dungl P. 1855 1/2 Třasák O. 1964 5. Doseděl J. H 2088 1:0 Jun R. H 2061
6. Kalous T. 1842 1:0 Daněk P. 1913 6. Zeman M. 1955 1/2 Dvořák S. 1940
7. Lorenc A. H 1880 1:0 Starý L. H 1872 7. Bartošová L. 1877 1:0 Novotný O. 1749
8. Brdíček D. 1800 1:0 Šindler J. 1587 8. Petrík P. 1278 0:1 Šťulík J. 1776
4.5 : 3.5 4 : 4
TABULKA PO 10. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ ŠO Chrudim 10 9 1 0 28 48.5 : 31.5 26
2. 2222 ŠK Polabiny D 11 7 2 2 23 55 : 33 36
3. ŠK Ústí nad Orlicí A 10 6 1 3 19 47 : 33 29
4. ŠK Vysoké Mýto B 10 5 2 3 17 44 : 36 28
5. Sokol Zaječice 10 4 3 3 15 42 : 38 28
6. TJ Lanškroun 10 4 1 5 13 43 : 37 30
7. ŠO Hlinsko 10 3 4 3 13 40.5 : 39.5 29
8. ŠK Bohemia Pardubice 10 4 1 5 13 37 : 43 22
9. SK+Sokol Žamberk 10 4 1 5 13 37 : 43 19
10. ŠK při DDM Litomyšl 10 2 3 5 9 37.5 : 42.5 21
11. ŠK Ústí nad Orlicí B 10 2 0 8 6 26.5 : 53.5 15
12. 2222 ŠK Polabiny E 11 1 1 9 4 30 : 58 14

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.