Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 11.kolo 15.04.18

V jedenáctém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny E - Polabiny D 2:6, Zaječice - Žamberk 7:1, Bohemiam Pardubice - Litomyšl 5:3, Hlinsko - Ústí n/O. B 5,5:2,5, Chrudim - Lanškroun 4:4, Vysoké Mýto B - Ústí n/O. A 3,5:4,5
Vítězem se již dvě kola před koncem stala Chrudim, do Krajského přeboru 2.třídy sestupují poslední Polabiny E.


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2017/2018 – PDŠS
VÝSLEDKY 11. KOLA HRANÉHO 15. 04. 2018
ŠO Hlinsko – ŠK Ústí nad Orlicí B ŠK Bohemia Pardubice – ŠK při DDM Litomyšl
Rozhodčí: Holásek Vojtěch Rozhodčí: Horáček Michal
1. Říha V. 2141 1:0 Mareš P. 1914 1. Horáček M. 2147 0:1 Pekař V. 2152
2. Baudyš O. 2154 0:1 Poslušný M. 1952 2. Kastner O. 2045 1:0 Nešpor J. H 1992
3. Hanus M. 1980 1/2 Kapoun V. 1846 3. Nadrchal T. H 2063 1:0 Doseděl J. H 2103
4. Roušar Z. 1909 1:0 Holásek V. 1861 4. Houška B. H 2008 1:0 Zeman M. 1951
5. Jun R. H 1939 1:0 Píše J. 1736 5. Vodička P. 2000 +:- Jirsa L. 2031
6. Novotný O. 1841 1:0 Kylar P. 1727 6. Kuzmin S. 1931 1/2 Zeman L. 1796
7. Zámečník J. 1835 0:1 Šmajzrová V. H 1734 7. Bartoš K. H 1814 1/2 Šváb J. 1896
8. Šťulík J. 1782 1:0 Švec J. 1442 8. Šindler J. 1575 0:1 Sauer P. 1000
5.5 : 2.5 5 : 3
Sokol Zaječice – SK+Sokol Žamberk 2222 ŠK Polabiny E – 2222 ŠK Polabiny D
Rozhodčí: Hájek Jaroslav Rozhodčí: Kvapil Pavel
1. Jirásek P. H 2300 1/2 Dungl P. 1861 1. Korol J. 2041 1/2 Ludvík T. 2057
2. Vařejčko J. 2228 1:0 Kalous T. 1848 2. Kourek J. 2069 1/2 Sýkora J. H 2055
3. Fiedler B. H 2106 1:0 Brdíček D. 1818 3. Bělohlav J. 1911 0:1 Řezníček D. 2063
4. Hájek J. 2058 1:0 Mazura M. 1877 4. Škroch M. 1879 0:1 Trojan L. 2009
5. Hájek L. 2017 1/2 Kacálek K. 1795 5. Kvapil P. 1476 0:1 Just P. 1978
6. Jelínek M. 1949 1:0 Ježek J. H 1746 6. Krejčí J. 1548 0:1 Melichar V. 1935
7. Hájek J. 1929 1:0 Bouchal L. H 1747 7. Frgalová H. 1600 0:1 Gregor J. 1757
8. Konrád F. 1819 1:0 Dvořák E. H 1653 8. Brázda V. 1494 +:- 0 0
7 : 1 2 : 6
TJ ŠO Chrudim – TJ Lanškroun ŠK Vysoké Mýto B – ŠK Ústí nad Orlicí A
Rozhodčí: Krys Jaromír Rozhodčí: Kosek Jiří
1. Trhal T. H 2082 0:1 Bernášek J. H 2476 1. Sabol M. V 2301 1:0 Šmajzr M. H 2157
2. Malivánek J. 2053 0:1 Pokorný T. 2192 2. Kosek M. 2103 1/2 Holásek P. 2077
3. Hlaváček R. 2126 1:0 Krátký J. 2066 3. Kosek J. V 2109 1/2 Grundman V. 2010
4. Krys J. 2028 1:0 Solil R. 2003 4. Ptáček L. V 2074 0:1 Netušil J. 1978
5. Kokeš B. 2023 1:0 Grepl P. H 1916 5. Kučera J. 1921 1/2 Kalousek V. 2034
6. Linhart Z. 1953 1/2 Meleško A. H 1894 6. Podgorný R. 1698 1/2 Volf J. 1962
7. Bartoš M. 1716 1/2 Švub J. 1897 7. Marinov P. 1722 0:1 Šimek Z. 1946
8. Honek J. H 1812 0:1 Kupsa M. 1824 8. Ptáček M. 1748 1/2 Čech M. 1694
4 : 4 3.5 : 4.5
TABULKA PO 11. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ ŠO Chrudim 11 9 2 0 29 52.5 : 35.5 29
2. 2222 ŠK Polabiny D 11 7 2 2 23 55 : 33 36
3. ŠK Ústí nad Orlicí A 11 7 1 3 22 51.5 : 36.5 31
4. Sokol Zaječice 11 5 3 3 18 49 : 39 34
5. ŠK Vysoké Mýto B 11 5 2 4 17 47.5 : 40.5 29
6. ŠO Hlinsko 11 4 4 3 16 46 : 42 34
7. ŠK Bohemia Pardubice 11 5 1 5 16 42 : 46 26
8. TJ Lanškroun 11 4 2 5 14 47 : 41 33
9. SK+Sokol Žamberk 11 4 1 6 13 38 : 50 19
10. ŠK při DDM Litomyšl 11 2 3 6 9 40.5 : 47.5 23
11. ŠK Ústí nad Orlicí B 11 2 0 9 6 29 : 59 17
12. 2222 ŠK Polabiny E 11 1 1 9 4 30 : 58 14

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.