Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 1.kolo 21.10.18

V prvním kole Krajského přeboru 1.třídy sezony 2018/19 byly dosaženy tyto výsledky:
Bohemia Pardubice - Žamberk 4,5:3,5, Ústí n/O. A - Ústí n/O. B 6:2, Hlinsko - Lanškroun 2,5:5,5, Zaječice - Vysoké Mýto B 4:4, Chotěboř B - Litomyšl 3:5, Letohrad - Polabiny D 2:6


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2018/2019 – PDŠS
VÝSLEDKY 1. KOLA HRANÉHO 21. 10. 2018
TJ CHS Chotěboř B – ŠK při DDM Litomyšl ŠK Bohemia Pardubice – SK+Sokol Žamberk
Rozhodčí: Novotný Tomáš Rozhodčí: Horáček Michal
1. Jun R. V 1880 1:0 Pekař V. H 2160 1. Horáček M. 2116 1:0 Wiesinger W. 1993
2. Tůma J. V 2298 1:0 Škeřík K. 1966 2. Houška B. H 2011 1/2 Dungl P. 1869
3. Sukdolák R. 1948 0:1 Daniel M. H 2066 3. Vodička P. 2004 1:0 Havrlík P. 1830
4. Krejčík T. 1897 0:1 Doseděl J. H 2072 4. Daněk P. 1902 0:1 Kalous T. 1846
5. Fiala M. 1845 0:1 Zeman M. 1943 5. Bartoš K. 1843 1/2 Brdíček D. 1815
6. Novotný T. 1900 0:1 Bartošová L. 1884 6. Kuzmin S. 1930 1/2 Mazura M. 1872
7. Klabeneš P. 1575 1/2 Šváb J. 1894 7. Starý L. H 1842 1/2 Martinec J. 1742
8. Tomek K. 1785 1/2 Petrík P. 1786 8. Kvapil P. 1647 1/2 Kacálek K. 1801
3 : 5 4.5 : 3.5
ŠO Hlinsko – TJ Lanškroun TJ Spartak Letohrad – 2222 ŠK Polabiny D
Rozhodčí: Londin Milan Rozhodčí: Janeček Václav
1. Baudyš O. 2124 0:1 Pokorný T. 2200 1. Mikyska K. 1978 1/2 Sýkora J. H 2058
2. Hanus M. 1992 0:1 Hrubeš P. 2161 2. Lorenc A. 1910 1/2 Trojan L. 1995
3. Novotný O. 1961 1:0 Pavlíček L. H 1894 3. Janeček V. 1855 1:0 Just P. 1962
4. Dvořák S. 1929 0:1 Krátký J. 2058 4. Kameník D. H 1810 0:1 Törvenyi R. 1970
5. Roušar Z. 1918 0:1 Solil R. 2001 5. Dušek J. H 1737 0:1 Liduch F. 2024
6. Adámek M. 1885 0:1 Švub J. 1849 6. Ježek J. H 1765 0:1 Jareš M. 1893
7. Šťulík J. 1770 1/2 Kupsa M. H 1846 7. Maceška B. 1762 0:1 Jiroušek J. 1847
8. Zámečník J. 1814 1:0 Palla S. 1686 8. Pulkrábek A. 1642 0:1 Melichar V. 1935
2.5 : 5.5 2 : 6
Sokol Zaječice – ŠK Vysoké Mýto B ŠK Ústí nad Orlicí A – ŠK Ústí nad Orlicí B
Rozhodčí: Hájek Jaroslav Rozhodčí: Šmajzr Martin
1. Hájek J. 2044 0:1 Sabol M. V 2295 1. Holásek P. 2095 1/2 Jániš P. 1947
2. Hájek L. 2015 1:0 Kosek J. V 2067 2. Šmajzr M. 2151 1:0 Švéda L. H 1881
3. Hájek J. 1932 0:1 Lipavský D. 1943 3. Grundman V. 2005 1/2 Mareš P. 1888
4. Brožka K. H 1717 0:1 Ptáček L. V 2054 4. Kalousek V. 2031 1/2 Holásek V. 1783
5. Malivánek J. H 2045 1:0 Kučera J. 1924 5. Hrobař V. 2025 1:0 Kapoun V. 1851
6. Konrád F. 1797 0:1 Marinov P. 1791 6. Mareš J. 1987 1:0 Šmajzrová V. H 1705
7. Hromádko M. 1956 1:0 Podgorný R. 1704 7. Pokorný J. 1928 1/2 Holásek V. 1743
8. Jedličková P. H 1774 1:0 Marek J. 1661 8. Netušil J. 1944 1:0 Píše J. 1726
4 : 4 6 : 2
TABULKA PO 1. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 2222 ŠK Polabiny D 1 1 0 0 3 6 : 2 5
2. ŠK Ústí nad Orlicí A 1 1 0 0 3 6 : 2 4
3. TJ Lanškroun 1 1 0 0 3 5.5 : 2.5 5
4. ŠK při DDM Litomyšl 1 1 0 0 3 5 : 3 4
5. ŠK Bohemia Pardubice 1 1 0 0 3 4.5 : 3.5 2
6. Sokol Zaječice 1 0 1 0 1 4 : 4 4
6. ŠK Vysoké Mýto B 1 0 1 0 1 4 : 4 4
8. SK+Sokol Žamberk 1 0 0 1 0 3.5 : 4.5 1
9. TJ CHS Chotěboř B 1 0 0 1 0 3 : 5 2
10. ŠO Hlinsko 1 0 0 1 0 2.5 : 5.5 2
11. TJ Spartak Letohrad 1 0 0 1 0 2 : 6 1
12. ŠK Ústí nad Orlicí B 1 0 0 1 0 2 : 6 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.