Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 2.kolo 11.11.18

Ve druhém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy tyto výsledky:
Polabiny D - Zaječice 7:1, Litomyšl - Ústí n/O. B 6:2, Vysoké Mýto B - Ústí n/O. A 4:4, Žamberk - Hlinsko 6:2, Chotěboř B - Bohemia Pardubice 2,5:5,5, Lanškroun - Letohrad 6:2


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2018/2019 – PDŠS 
VÝSLEDKY 2. KOLA HRANÉHO 11. 11. 2018
ŠK při DDM Litomyšl – ŠK Ústí nad Orlicí B ŠK Vysoké Mýto B – ŠK Ústí nad Orlicí A
Rozhodčí: Bartošová Lucie Rozhodčí: Kosek Jiří
1. Pekař V. H 2143 1:0 Jániš P. 1945 1. Sabol M. V 2291 1:0 Holásek P. 2126
2. Nešpor J. H 1946 1:0 Mareš P. 1891 2. Kosek M. V 2131 1/2 Šmajzr M. 2155
3. Škeřík K. 1964 1:0 Kapoun V. 1847 3. Lipavský D. 1955 1/2 Grundman V. 2002
4. Doseděl J. H 2077 1:0 Holásek V. 1763 4. Ptáček L. V 2061 1/2 Kalousek V. 2025
5. Zeman M. 1950 1/2 Píše J. 1730 5. Marinov P. 1804 1:0 Mareš J. 1990
6. Bartošová L. 1894 1/2 Kylar P. 1734 6. Podgorný R. 1710 0:1 Šimek Z. 1935
7. Šváb J. 1887 1:0 Mastný T. 1697 7. Ptáček M. 1746 1/2 Volf J. 1967
8. Zeman L. 1797 0:1 Taslar K. 1625 8. Pavelka O. 1000 0:1 Smola J. 1799
6 : 2 4 : 4
2222 ŠK Polabiny D – Sokol Zaječice TJ Lanškroun – TJ Spartak Letohrad
Rozhodčí: Törvenyi Roman Rozhodčí: Pokorný Tomáš
1. Mojžíš J. V 2092 1:0 Hájek J. 2036 1. Pokorný T. 2210 1/2 Mikyska K. 1980
2. Půlpán M. V 2067 1/2 Hájek L. 2026 2. Hrubeš P. 2167 1:0 Lorenc A. 1912
3. Sýkora J. H 2056 1:0 Hájek J. 1925 3. Pavlíček L. H 1919 1/2 Janeček V. 1868
4. Řezníček D. 2068 1:0 Konrád F. 1787 4. Krátký J. 2068 1:0 Kameník D. H 1804
5. Trojan L. 1993 1:0 Jedličková P. H 1801 5. Solil R. 2012 1:0 Dušek J. H 1734
6. Törvenyi R. 1976 1:0 Cach T. 1605 6. Meleško A. H 1881 1/2 Ježek J. H 1760
7. Liduch F. 2027 1:0 Žídek J. 1556 7. Švub J. 1860 1/2 Sysr P. 1512
8. Melichar V. 1945 1/2 Brožka K. 1567 8. Kupsa M. H 1874 1:0 Janeček O. 1464
7 : 1 6 : 2
SK+Sokol Žamberk – ŠO Hlinsko TJ CHS Chotěboř B – ŠK Bohemia Pardubice
Rozhodčí: Mazura Miloš Rozhodčí: Sukdolák Radek
1. Buráň J. H 2166 1/2 Baudyš O. 2108 1. Ondráček O. V 2115 1/2 Horáček M. 2117
2. Groh J. H 2038 1:0 Dvořák S. 1913 2. Tůma J. V 2036 1/2 Kastner O. 2036
3. Wiesinger W. 1986 1:0 Roušar Z. 1909 3. Hospodka J. 1946 1/2 Novák A. 2088
4. Dungl P. 1873 1/2 Adámek M. 1874 4. Krejčík T. 1892 0:1 Nadrchal T. H 2076
5. Havrlík P. 1837 1/2 Šťulík J. 1764 5. Fiala M. 1839 0:1 Houška B. H 2017
6. Kalous T. 1858 1:0 Janda L. 1784 6. Zvěřina J. 1894 1:0 Bartoš K. 1848
7. Brdíček D. 1816 1:0 Londin M. 1685 7. Klabeneš P. 1603 0:1 Jelínek V. 1947
8. Mazura M. 1874 1/2 Vojanec H. 1660 8. Tomek K. 1785 0:1 Třasák O. 1985
6 : 2 2.5 : 5.5
TABULKA PO 2. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 2222 ŠK Polabiny D 2 2 0 0 6 13 : 3 11
2. TJ Lanškroun 2 2 0 0 6 11.5 : 4.5 9
3. ŠK při DDM Litomyšl 2 2 0 0 6 11 : 5 9
4. ŠK Bohemia Pardubice 2 2 0 0 6 10 : 6 6
5. ŠK Ústí nad Orlicí A 2 1 1 0 4 10 : 6 6
6. SK+Sokol Žamberk 2 1 0 1 3 9.5 : 6.5 5
7. ŠK Vysoké Mýto B 2 0 2 0 2 8 : 8 6
8. Sokol Zaječice 2 0 1 1 1 5 : 11 4
9. TJ CHS Chotěboř B 2 0 0 2 0 5.5 : 10.5 3
10. ŠO Hlinsko 2 0 0 2 0 4.5 : 11.5 2
11. ŠK Ústí nad Orlicí B 2 0 0 2 0 4 : 12 1
11. TJ Spartak Letohrad 2 0 0 2 0 4 : 12 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.