Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 3.kolo 25.11.18

Ve třetím kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy tyto výsledky:
Bohemia Pardubice - Litomyšl 5:3, Ústí n/O. A - Polabiny D 3,5:4,5, Ústí n/O. B - Vysoké Mýto B 1:7, Hlinsko - Chotěboř B 4:4, Zaječice - Lanškroun 4:4, Letohrad - Žamberk 2,5:5,5
Po třech kolech jsou v čele dvě stoprocentní pardubická družstva Polabiny D a Bohemia, závěr tabulky okupují Letohrad a Ústí n/O. B (obě bez bodu).


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2018/2019 - PDŠS
VÝSLEDKY 3. KOLA HRANÉHO 25. 11. 2018
ŠK Bohemia Pardubice - ŠK při DDM Litomyšl ŠO Hlinsko - TJ CHS Chotěboř B
Rozhodčí: Horáček Michal Rozhodčí: Roušar Zdeněk
1. Horáček M. 2117 1:0 Škeřík K. 1964 1. Říha V. H 2175 1:0 Jun R. V 1955
2. Kastner O. 2036 1/2 Daniel M. H 2073 2. Baudyš O. 2108 1/2 Sukdolák R. 1941
3. Houška B. H 2017 1/2 Doseděl J. H 2077 3. Hanus M. 1986 1/2 Krejčík T. 1892
4. Vodička P. 2009 0:1 Zeman M. 1950 4. Novotný O. 1941 1/2 Fiala M. 1839
5. Bartoš K. 1848 1:0 Jirsa L. 2025 5. Dvořák S. 1913 1/2 Novotný T. 1890
6. Makeš M. 1968 1:0 Šváb J. 1887 6. Roušar Z. 1909 0:1 Klabeneš P. 1603
7. Kvapil P. 1655 1:0 Zeman L. 1797 7. Šťulík J. 1764 0:1 Tomek K. 1785
8. Mazura T. 1850 0:1 Petrík P. 1786 8. Zámečník J. 1805 1:0 Pejřimovská V. 1487
5 : 3 4 : 4
TJ Spartak Letohrad - SK+Sokol Žamberk Sokol Zaječice - TJ Lanškroun
Rozhodčí: Janeček Václav Rozhodčí: Hájek Jaroslav
1. Komprda P. H 2102 1/2 Buráň J. H 2166 1. Němec P. H 2217 1/2 Pokorný T. 2210
2. Řehák J. H 1803 0:1 Groh J. H 2038 2. Hájek J. 2036 0:1 Pavlíček L. H 1919
3. Mikyska K. 1980 0:1 Wiesinger W. 1986 3. Hájek L. 2026 1:0 Krátký J. 2068
4. Lorenc A. 1912 1/2 Dungl P. 1873 4. Jelínek M. 1954 0:1 Solil R. 2012
5. Janeček V. 1868 0:1 Havrlík P. 1837 5. Hájek J. 1925 1:0 Meleško A. H 1881
6. Lorenc J. 1854 1:0 Kalous T. 1858 6. Malivánek J. H 2052 1:0 Švub J. 1860
7. Kameník D. H 1804 1/2 Brdíček D. 1816 7. Konrád F. 1787 0:1 Kupsa M. H 1874
8. Pulkrábek A. 1639 0:1 Martinec J. 1745 8. Cach T. 1605 1/2 Doleček M. 1669
2.5 : 5.5 4 : 4
ŠK Ústí nad Orlicí A - 2222 ŠK Polabiny D ŠK Ústí nad Orlicí B - ŠK Vysoké Mýto B
Rozhodčí: Šmajzr Martin Rozhodčí: Šmajzrová Kateřina
1. Beil Z. 2204 1/2 Sýkora J. H 2056 1. Jániš P. 1945 0:1 Sabol M. V 2291
2. Holásek P. 2126 0:1 Řezníček D. 2068 2. Holásek V. 1791 0:1 Kosek M. V 2131
3. Šmajzr M. 2155 1:0 Trojan L. 1993 3. Šmajzrová K. 1587 0:1 Lipavský D. 1955
4. Grundman V. 2002 0:1 Just P. 1949 4. Holásek V. 1763 0:1 Ptáček L. V 2061
5. Kalousek V. 2025 0:1 Törvenyi R. 1976 5. Píše J. 1730 0:1 Kučera J. 1905
6. Netušil J. 1948 1/2 Liduch F. 2027 6. Kylar P. 1734 0:1 Marinov P. 1804
7. Šimek Z. 1935 1:0 Jareš M. 1931 7. Mastný T. 1697 1/2 Podgorný R. 1710
8. Volf J. 1967 1/2 Jiroušek J. 1815 8. Píše M. 1276 1/2 Sabolová K. 1853
3.5 : 4.5 1 : 7
TABULKA PO 3. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 2222 ŠK Polabiny D 3 3 0 0 9 17.5 : 6.5 14
2. ŠK Bohemia Pardubice 3 3 0 0 9 15 : 9 10
3. TJ Lanškroun 3 2 1 0 7 15.5 : 8.5 12
4. SK+Sokol Žamberk 3 2 0 1 6 15 : 9 9
5. ŠK při DDM Litomyšl 3 2 0 1 6 14 : 10 11
6. ŠK Vysoké Mýto B 3 1 2 0 5 15 : 9 12
7. ŠK Ústí nad Orlicí A 3 1 1 1 4 13.5 : 10.5 8
8. Sokol Zaječice 3 0 2 1 2 9 : 15 7
9. TJ CHS Chotěboř B 3 0 1 2 1 9.5 : 14.5 5
10. ŠO Hlinsko 3 0 1 2 1 8.5 : 15.5 4
11. TJ Spartak Letohrad 3 0 0 3 0 6.5 : 17.5 2
12. ŠK Ústí nad Orlicí B 3 0 0 3 0 5 : 19 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.